• Informacje na temat:

  okulary przeciwsłoneczne gwiazd

Artykuły na temat: okulary przeciwsłoneczne gwiazd
 • Katie Holmes w... metrze!

  Mogłoby się wydawać, że komunikacja miejska to ostatnie miejsce, gdzie można by spotkać gwiazdę światowego formatu. Okazuje się jednak, że Katie Holmes (39 l.) nie ma problemu z tym, żeby taksówkę czy własny samochód zamienić na metro. Aktorka nie chciała jednak zbytnio rzucać się w oczy, dlatego założyła okulary przeciwsłoneczne. Rozpoznalibyście ją?

 • DiCaprio wciąż z gwiazdą "Plotkary"

  Leonardo DiCaprio i Blake Lively, aktorka znana z serialu "Plotkara", wbrew plotkom wcale się nie rozstali. Parę widziano razem w ubiegłym tygodniu w Los Angeles. Robili wspólnie zakupy.

 • ​"Na sygnale": Ratowniczka w nowej edycji "Tańca z gwiazdami"?

  Monika Mazur od czterech lat wciela się w ratowniczkę Martynę Kubicką w serialu "Na sygnale". Widzowie znają ją także z programu "Przygarnij mnie" w TVP2. Nam zdradza, dlaczego chciałaby wystąpić w "Tańcu z gwiazdami".

 • Seks, narkotyki i jazz

  Prawie nie zdejmował okularów przeciwsłonecznych i ubierał się w ekstrawaganckie ciuchy, pił i ćpał, klął jak szewc, romansował z wieloma kobietami, był egocentrykiem przekonanym o swej wielkości i nosił przydomek "Książę Ciemności".

 • Polowanie na autografy gwiazd trwa...

  ...​Na Promenadzie i na plaży w Międzyzdrojach zaroiło się od gwiazd, które przyjechały nad morze, by wziąć udział w 17. Festiwalu Gwiazd. Łowcy autografów mieli w czwartek okazję zdobyć podpisy m.in. Edyty Olszówki, czyli Poli Madejskiej z "Przepisu na życie", i Olgi Bołądź, czyli Celiny Dłużewskiej z "Czasu honoru".

 • "Adwokat": Gwiazdy u Ridleya Scotta

  Michael Fassbender, Brad Pitt, Javier Bardem, Penelope Cruz i Cameron Diaz grają w thrillerze Ridleya Scotta "Adwokat", który w piątek, 15 listopada, wchodzi do kin. Film, ze zdjęciami Dariusza Wolskiego, powstał według scenariusza znanego pisarza amerykańskiego Cormaca McCarthy'ego.

 • Wydała majątek na zakupach

  Victoria Beckham wydała prawdziwą fortunę na zakupy w Mediolanie. Gwiazda nabyła m.in. 20 par butów i 12 par okularów przeciwsłonecznych.

 • Nieznane zdjęcia Marylin Monroe

  Niepokazywane dotąd zdjęcia Marylin Monroe, które wykonano na dziewięć miesięcy przed śmiercią gwiazdy, zostały ujawnione po tym jak 50 lat znajdowały się w prywatnej kolekcji.

 • "Na dobre i na złe": Bartosz Opania to pierwszy hipster w Warszawie?

  ...rzeczy: - Lubię mieć gadżety. Lubię moją szablę tatarską. Dostałem ją od żony na urodziny. Ale proszę spojrzeć na moje okulary przeciwsłoneczne. Śmiem twierdzić, że byłem pierwszym hipsterem w Warszawie(...) postawy kolegów po fachu: - Kiedyś był program telewizyjny "Mieszkanie gwiazd" i ja bardzo chciałem pokazać swoje - zdradza aktor w wywiadzie dla magazynu "Viva!"- Tam pokazywali pałace, baseny. A ja...

 • Lindsay Lohan wygląda na 66 lat?

  Fotografowie czekający na aktorkę Lindsay Lohan pod hotelem Mercer w Nowym Jorku pomylili ją z Debbie Harry, 66-letnią wokalistką zespołu Blondie!