• Informacje na temat:

  okupnik adele

Artykuły na temat: okupnik adele
 • Kompromitacja Tatiany Okupnik

  Jurorka programu "X Factor" Tatiana Okupnik postanowiła odbić sobie okropne wykonanie przeboju "Skyfall", które zrobiło swego czasu "furorę" w sieci. I zaśpiewała jeszcze gorzej!

 • Tatiana Okupnik: Tyle złośliwości, tyle hipokryzji

  Po kompromitującym wykonaniu "Skyfall" na oczach blisko czterech milionów telewidzów Tatiana Okupnik podzieliła się swoimi filozoficznymi refleksjami.

 • Adele błyszczy na Oscarach

  Zgodnie z przewidywaniami Adele zgarnęła Oscara za najlepszą filmową piosenkę. W niedzielną (25 lutego) noc Brytyjka po raz pierwszy wykonała "Skyfall" na żywo.

 • "X Factor": Tatiana Okupnik o nowej jurorce, Ewie Farnej

  Tatiana Okupnik cieszy się na myśl o współpracy z Ewą Farną na planie czwartej edycji programu "X Factor".

 • "X Factor": Dziś poznamy finałową trójkę

  W przedostatnim odcinku drugiej serii "X Factor" uczestnicy zaśpiewają utwory wybrane przez jurorów i przeboje Adele.

 • Wojewódzki poniża koleżanki z "X Factor"

  Bezlitosny jest Kuba Wojewódzki dla byłej i obecnej jurorki "X Factor". Zarówno Mai Sablewskiej, jak i Tatianie Okupnik dostało się w felietonie showmana.

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  Edyta Górniak? Niezły początek i sprzedażowa klęska na do widzenia. Tatiana Okupnik? Zarzynanie "Skyfall" i śpiewanie do pustych foteli. Natasza Urbańska? Szumne zapowiedzi i kompromitujący występ dla sytych krawaciarzy w klubie w Los Angeles. Ilekroć polska piosenkarka próbuje zrobić światową karierę, tylekroć kończy się to powrotem na tarczy. Przynajmniej w ostatniej dekadzie.

 • "X Factor": Wojewódzki "zszokowany poziomem programu"

  ...wycisnęła z Okupnik łzy. To nie były sztuczne łzy" - podkreślała przedstawicielka płci pięknej w jury. Z kolei Kuba Wojewódzki otworzył się nieco przed widzami, ujawniając, że utwór Adele wzrusza go za(...) w wersji audio, jak i wideo" - oznajmił Kuba Wojewódzki, porównując Agnieszkę i Monikę do... niejakich sióstr Grycanek. Również Tatiana Okupnik i Czesław Mozil mieli dla The Chance dużo ciepłych słów...

 • "X Factor": Dokąd dopłynie Mała Syrenka?

  W TVN-owskim show po raz kolejny mogliśmy zobaczyć 18-letniego Dawida Podsiadło (przed rokiem nerwy go zjadły na etapie zwanym bootcampem). Tym razem Dawid porwał się na piosenkę Adele, "Don't You(...) poradzi przy tak dużej presji. "Chętnie bym cię zobaczyła w Royal Albert Hall" - Tatiana Okupnik przypomniała widzom, że obecnie mieszka w Londynie. Ogólnym wzruszeniem, okraszonym łzami cieknącymi po...

 • X Factor": Mamy półfinalistów!

  W szóstym odcinku drugiej serii "X Factor" poznaliśmy 15 uczestników, którzy przeszli do etapu zwanego domami jurorów. Tak jak już wcześniej informowaliśmy, Tatiana Okupnik objęła grupę młodych(...). Takiej barwy, potencjału i wrażliwości nie ma żaden inny uczestnik drugiej edycji. Z kolei Klaudia Szafrańska delikatnie i czarująco wykonała "Set Fire To The Rain" Adele. Gdyby przyznawać punkty...