• Informacje na temat:

  okupnik skyfall

Artykuły na temat: okupnik skyfall
 • Kompromitacja Tatiany Okupnik

  Jurorka programu "X Factor" Tatiana Okupnik postanowiła odbić sobie okropne wykonanie przeboju "Skyfall", które zrobiło swego czasu "furorę" w sieci. I zaśpiewała jeszcze gorzej!

 • Tatiana Okupnik: Tyle złośliwości, tyle hipokryzji

  Po kompromitującym wykonaniu "Skyfall" na oczach blisko czterech milionów telewidzów Tatiana Okupnik podzieliła się swoimi filozoficznymi refleksjami.

 • "X Factor": Tatiana Okupnik o nowej jurorce, Ewie Farnej

  Tatiana Okupnik cieszy się na myśl o współpracy z Ewą Farną na planie czwartej edycji programu "X Factor".

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  Edyta Górniak? Niezły początek i sprzedażowa klęska na do widzenia. Tatiana Okupnik? Zarzynanie "Skyfall" i śpiewanie do pustych foteli. Natasza Urbańska? Szumne zapowiedzi i kompromitujący występ dla sytych krawaciarzy w klubie w Los Angeles. Ilekroć polska piosenkarka próbuje zrobić światową karierę, tylekroć kończy się to powrotem na tarczy. Przynajmniej w ostatniej dekadzie.

 • Adele błyszczy na Oscarach

  Zgodnie z przewidywaniami Adele zgarnęła Oscara za najlepszą filmową piosenkę. W niedzielną (25 lutego) noc Brytyjka po raz pierwszy wykonała "Skyfall" na żywo.

 • Wojewódzki poniża koleżanki z "X Factor"

  Bezlitosny jest Kuba Wojewódzki dla byłej i obecnej jurorki "X Factor". Zarówno Mai Sablewskiej, jak i Tatianie Okupnik dostało się w felietonie showmana.

 • "Taniec z Gwiazdami": Najsłabszy Norbi odpada, Pogrebińska skradła show [3. odcinek]

  W 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnał się duet Norbi - Nina Tyrka. Serca jurorów podbiła Julia Pogrebińska, która w parze z Rafałem Maserakiem wypadła lepiej od dotychczasowych faworytów: Tatiany Okupnik i Tomasza Barańskiego.

 • Wybieramy najlepszego jurora!

  ...rozwój i stresuje się ich występami. Widać, że mu zależy, że ma poczucie misji, w odcinkach na żywo dużo krzyczy i gestykuluje, a kiedy śpiewają uczestnicy, wierci się niespokojnie. Tatiana Okupnik: Wokalistka zaliczyła poważną wpadkę na początku trzeciej edycji, popisując się przed uczestniczką swoim wykonaniem przeboju "Skyfall" Adele. Problem w tym, że występ był daleki od zachwycającego...

 • Kto zyskał, a kto stracił. Gwiazdometr 2012

  ...nowego wokalisty, Michała Kowalonka. Tatiana Okupnik - rola jurorki w "X Factor" nie przyniosła spodziewanego przełomu w jej solowej karierze, a ostatnio wokalistka zaliczyła potężną wpadkę, masakrując utwór "Skyfall" Adele. Axl Rose - konsekwentnie dewastuje swój pomnik i szarga legendę Guns N' Roses, występując pod tym szyldem. Pomijając wielogodzinne spóźnienia i aroganckie zachowanie...

Wideo na temat: okupnik skyfall
 • Tatiana Okupnik topless w nowym teledysku!

  Tatiana Okupnik przygotowuje się do wydania nowej płyty. Krążek promuje piosenka pt. "Blizna", do której właśnie ukazał się teledysk. Jurorka "X factora" postanowiła więc pokazać się w nim z jak najlepszej strony, czyli nago. Miejmy nadzieję, że będzie zamierzony skandal i o Okupnik znów zrobi głośno, bo przecież chyba o to jej chodzi. Ciekawe, czy na nowej płycie pojawi się także jej fałszująca