• Informacje na temat:

  okupnik wojewódzki

Artykuły na temat: okupnik wojewódzki
 • Tatiana Okupnik: Bajeczne życie Tatiany Okupnik w Stanach. Zrezygnowała z kariery dla rodziny!

  Tatiana Okupnik (38 l.), była wokalistka zespołu Blue Café, postawiła na rodzinę. Zamieszkała w USA razem z mężem. Tam też urodziła dziecko. Czy wystarczy jej rola żony i matki?

 • Kuba Wojewódzki: "X Factor" przechodzi do historii

  Juror programu "X Factor" ogłosił, że po czterech edycjach program schodzi z anteny. Na razie nie ma oficjalnego komentarza na ten temat.

 • Tatiana Okupnik ma dość Ewy Farnej!? "Kompletnie ją przyćmiła"!

  Wygląda na to, że Tatiana Okupnik (36 l.) swoją przyjaźń do młodszej koleżanki prezentuje tylko na wizji. Poza kamerami nie jest aż tak zachwycona jej osobą...

 • Nie płakałem po "X Factor"

  "Program 'X Factor' przechodzi do historii" - ujawnił na Facebooku Kuba Wojewódzki. Emisja kończy się zatem po czterech edycjach formatu, który mimo międzynarodowej renomy, w Polsce srodze rozczarował.

 • Okupnik była zakochana?

  Będąc gościem w programie Kuby Wojewódzkiego, piosenkarka, pytana o nową miłość, zdradziła jedynie, że nie żyje sama. Tygodnik "Życie na gorąco" dowiedział się, że po wydaniu swojej pierwszej solowej płyty "On my own", Okupnik związana była z facetem, którego bardzo kochała: "Para nie bywała razem w miejscach publicznych, a Tatiana nie mogła, jak inne gwiazdy, z radością opowiadać o swoim...

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • Tatiana Okupnik

  ...zakończeniu drugiej edycji programu, wokalistka ruszyła w trasę koncertową. Od marca 2012 wraz z Kubą Wojewódzkim i Czesławem Mozilem zasiada w jury drugiej edycji programu TVN "X Factor". W programie...

 • Hatbreakers "Liczy się tu i teraz": Finaliści "X Factor" z nową płytą

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Liczy się tu i teraz" promujący płytę "Yeti Superstar" grupy Hatbreakers, finalistów ostatniej edycji "X Factor".

 • Okupnik nowym jurorem "X Factora"

  Tatiana Okupnik, była wokalistka Blue Cafe, zastąpi Maję Sablewską w show TVN "X Factor", dołączając tym samym do dwóch pozostałych jurorów - Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila. A tak Majka na blogu tłumaczyła swoje odejście z formatu: "Zmienia się jury 'X Factor', w którym nie będę brała udziału. Konflikt jurorów, przepychanki słowne to coś, czego ten program najmniej potrzebuje. Zawsze dla...

 • Kompromitacja Tatiany Okupnik

  Jurorka programu "X Factor" Tatiana Okupnik postanowiła odbić sobie okropne wykonanie przeboju "Skyfall", które zrobiło swego czasu "furorę" w sieci. I zaśpiewała jeszcze gorzej!

Zdjęcia na temat: okupnik wojewódzki