• Informacje na temat:

  okupnik wydała

Artykuły na temat: okupnik wydała
 • Tatiana Okupnik dumna ze smoka. Po dłuższym czasie wróciła na Instagrama

  Po blisko roku nowe zdjęcie na swoim Instagramie opublikowała dawno niewidziana Tatiana Okupnik.

 • Tatiana Okupnik w nowej fryzurze wróciła na scenę

  Dawno niewidziana Tatiana Okupnik wróciła na scenę, a na Instagramie zaprezentowała się w nowej fryzurze.

 • Tatiana Okupnik po raz pierwszy pokazała zdjęcie córki na Instagramie

  Dobre kilka lat temu Tatiana Okupnik wycofała się z muzycznego biznesu i skupiła na życiu prywatnym. Teraz po raz pierwszy na Instagramie pokazała zdjęcie swojej niespełna 2-letniej córki.

 • Polskie media nie chciały Tatiany Okupnik?

  ..."W Polsce bardzo trudno jest promować utwory, w które się wierzy" - tak Tatiana Okupnik tłumaczy wydanie album "Spider Web" w Wielkiej Brytanii. 16 maja album będzie miał swoją polską premierę.

 • "X Factor": Totalna porażka Tatiany Okupnik

  Tym razem z programem "X Factor" pożegnał się zespół Girls On Fire. Na placu boju zostało już tylko czworo uczestników, a jurorka Tatiana Okupnik została bez podopiecznych.

 • Kogo kocha Tatiana?

  ..."Kogo kocham" to nowa piosenka Tatiany Okupnik, którą była wokalistka Blue Cafe zaprezentuje podczas konkursu "Premiery" na festiwalu w Opolu.

 • "Gorączka sobotniej nocy"

  Nieustannie roześmiana, rozgadana, bardzo szczęśliwa i podekscytowana premierą swojego solowego debiutu - tak Tatiana Okupnik wyglądała na dzień przed wydaniem płyty "On My Own". Po odejściu z grupy Blue Cafe Tatiana nawiązała współpracę z amerykańskimi muzykami - jak sama mówi, przypadkowo. Efektem tego był wyjazd do Nowego Jorku, gdzie powstał "On My Own". O tej płycie, potrząsaniu pupką...

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  Edyta Górniak? Niezły początek i sprzedażowa klęska na do widzenia. Tatiana Okupnik? Zarzynanie "Skyfall" i śpiewanie do pustych foteli. Natasza Urbańska? Szumne zapowiedzi i kompromitujący występ dla sytych krawaciarzy w klubie w Los Angeles. Ilekroć polska piosenkarka próbuje zrobić światową karierę, tylekroć kończy się to powrotem na tarczy. Przynajmniej w ostatniej dekadzie.

 • Blue Cafe: Najdziwniejszy koncert

  ...- Graliśmy w klubie wielkości dwóch budek telefonicznych - tak Tatiana Okupnik, wokalistka Blue Cafe, wspomina najdziwniejszy koncert w historii grupy. Ostatnio zespół gra w dużo większych obiektach, promując wydaną niedawno płytę "Demi-sec".

 • Jak być zabawnym

  Dawid Podsiadło wygrał drugą edycję "X Factor", później odgrażał się, że nie podpisze kontraktu płytowego, a następnie wydał jeden z najlepszych polskich albumów popowych ostatnich lat. W międzyczasie zaliczył słaby duet z Tatianą Okupnik.

Wideo na temat: okupnik wydała
 • Tatiana Okupnik topless w nowym teledysku!

  Tatiana Okupnik przygotowuje się do wydania nowej płyty. Krążek promuje piosenka pt. "Blizna", do której właśnie ukazał się teledysk. Jurorka "X factora" postanowiła więc pokazać się w nim z jak najlepszej strony, czyli nago. Miejmy nadzieję, że będzie zamierzony skandal i o Okupnik znów zrobi głośno, bo przecież chyba o to jej chodzi. Ciekawe, czy na nowej płycie pojawi się także jej fałszująca