• Informacje na temat:

  okupnik wyglądała

Artykuły na temat: okupnik wyglądała
 • Tatiana Okupnik pokazała, jak wyglądają jej nogi po porodzie

  Tatiana Okupnik (41 l.) nie kryje, że urodzenie dwójki dzieci kosztowało ją wiele. W najnowszym poście wokalistka pokazała, jak wyglądały jej stopy tuż po porodzie.

 • Niespodzianka w "Tańcu z Gwiazdami": Finał bez Maseraka i Pogrebińskiej

  Do wielkiego finału programu "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" weszli Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska oraz Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Niespodziewanie z show Polsatu musieli pożegnać się Julia Pogrebińska i Rafał Maserak. Już za tydzień okaże się, kto wytańczy Kryształową Kulę.

 • Oni zostali rodzicami w 2016 roku!

  ...chwili, dlatego też narodziny córeczki Tatiany Okupnik (38 l.) i koszykarza Michała Micielskiego (32 l.) były dla wielu sporym zaskoczeniem.  Na początku września wokalistka pochwaliła się dobrą nowiną(...) jedno zdjęcie, ale nie ma ono związku z córeczką. Najwidoczniej Okupnik postanowiła chronić prywatność i niemal zupełnie zniknęła z show-biznesu. Kto jeszcze w mijającym roku został szczęśliwym...

 • "Taniec z Gwiazdami": Pożegnanie z bokserem Marcinem Najmanem [2. odcinek]

  Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami", który widzowie Polastu obejrzeli w piątek, 13 marca, okazał się pechowy dla Marcina Najmana i Hanny Żudziewicz. Para musiała pożegnać się z programem. Na faworytów show wyrastają Tatiana Okupnik i Tomasz Barański, którzy za swój taniec otrzymali 40 punktów!

 • "Gorączka sobotniej nocy"

  Nieustannie roześmiana i podekscytowana premierą swojego solowego debiutu - tak Tatiana Okupnik wyglądała na dzień przed wydaniem płyty "On My Own". Po odejściu z grupy Blue Cafe Tatiana nawiązała współpracę z amerykańskimi muzykami. Efektem tego był wyjazd do Nowego Jorku, gdzie powstał "On My Own". O tej płycie, potrząsaniu pupką, głosowej "żabie" i występach na festiwalach Tatiana opowiedziała...

 • Tatiana Okupnik: "Będę głupio wyglądała"

  Czy jurorka Tatiana Okupnik wjedzie na plan zdjęciowy "X Factor" na taczkach?

 • Klaudia Szafrańska: Z "X Factor" do Xxanaxx

  "Powiem biblijnie. Na początku było słowo, a potem mnie zabrakło słów" - komentował występ Klaudii Szafrańskiej w "X Factor" Kuba Wojewódzki. Dziś młoda wokalistka odnalazła się jako połowa alternatywnego duetu Xxanaxx, współtworzonego przez Michała Wasilewskiego.

 • "Bitwa na głosy" pokonała "X Factora"

  Ostatnia prosta w wykonaniu "Bitwy na głosy" wyglądała imponująco - finał muzycznego show TVP2 zaliczył największy skok oglądalności, przebijając konkurencyjnego "X Factora"!

 • "X Factor" nie wróci? "Ma się bardzo dobrze"

  Stacja TVN zaprzecza pogłoskom, że nie pojawi się kolejna edycja muzycznego show "X Factor".

 • Blue Cafe: Coś więcej niż praca?

  Muzycy zespołu Blue Cafe spędzili miniony weekend (4-5 lutego) w Zakopanem. Byli gośćmi specjalnymi Olimpiady RMF FM. Jak podaje "Super Express" Paweł Rurak-Sokal (44 l.) i nowa wokalistka zespołu Dominika Gawęda (20 l.) podczas pobytu w zimowej stolicy Polski niemal się ze sobą nie rozstawali.

Wideo na temat: okupnik wyglądała
 • Roman Barbarzyńca

  Plemię kulturystycznych barbarzyńców cieszy się w krainie Wszechściemia sławą niepokonanych wojowników. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradzieckiej intrygi, prawie wszyscy bitni pakerzy trafiają do niewoli okrutnego księcia Zamordora, chorobliwie napalonego na władzę nad światem. Prawie czyni wielką różnicę. Obdarzony wąskimi barami i szerokim uśmiechem Roman (Maciej Stuhr), wieczny przedmiot kpin współplemieńców, pozostał na wolności i musi zebrać w sobie nadludzką odwagę, aby ruszyć z...