• Informacje na temat:

  ola córka kasi kowalskiej

Artykuły na temat: ola córka kasi kowalskiej
 • Koronawirus: Jaki jest stan córki Kasi Kowalskiej?

  Stan Oli Kowalskiej wciąż jest poważny. Niestety, ze względu na zamknięte granice Kasia Kowalska (46 l.) nadal nie może polecieć do Londynu, by być bliżej córki.

 • Pod koniec czerwca na świat przyszedł syn Kasi Kowalskiej (35 l.). Wokalistka podkreśla, że razem z ojcem dziecka, Marcinem Ułanowskim (32 l.), byłym perkusistą Sistars, nie będą "rockandrollowymi rodzicami".

 • Kasia Kowalska wypowiedziała się na temat stanu zdrowia swojej córki!

  Kasia Kowalska (46 l.) zamieściła wpis na Instagramie, w którym poinformowała, jak obecnie czuje się jej córka, Ola. Dzień wcześniej nagrała poruszające wideo, w którym wyjawiła, że jej córka przebywa w ciężkim stanie w szpitalu w Anglii.

 • Kasia Kowalska emigruje!

  Z powodu kryzysu w związku z perkusistą Marcinem Ułanowskim Kasia Kowalska planuje zaszyć się w... Nowym Jorku - informuje kolorowa prasa.

 • Córka Kasi Kowalskiej wraca do zdrowia! Wokalistka wydała oświadczenie!

  Kasia Kowalska (46 l.) nie kryje radości. Jej ukochana córka czuje się coraz lepiej...

 • Na początku lipca popularna wokalistka Kasia Kowalska (35 l.) po raz drugi zostanie mamą.

 • Kasia Kowalska odniosła się do choroby córki!

  Ostatnio pojawiły się doniesienia, że córka Kasi Kowalskiej (46 l.), Ola, wbrew temu co wcześniej podejrzewano, nie miała jednak koronawirusa. Piosenkarka postanowiła odnieść się do tej kwestii. Co ciekawe, zrobiła to w dość ironiczny sposób…

 • Kasia Kowalska nie chce ślubu

  Jeszcze do niedawna piosenkarka zastanawiała się nad ślubem z perkusistą Marcinem Ułanowskim. Dlaczego zmieniła zdanie?

 • Córka Kasi Kowalskiej pokazała zdjęcie ze szpitala! Strasznie schudła

  Ola Kowalska (23 l.) opublikowała w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie ze szpitala.

 • Fryderyki rozdane: Cztery nagrody dla Ciechowskiego

  We wtorek, 23 kwietnia, w warszawskiej Sali Kongresowej odbyła się uroczystość wręczenia Fryderyków, prowadzona przez Kayah i Grażynę Torbicką. Cztery statuetki przypadły zmarłemu w grudniu ub. roku Grzegorzowi Ciechowskiemu, dwie odebrała formacja T.Love i Ewa Bem, po jednym wyróżnieniu Hey, Ryszard Rynkowski, Blue Cafe, O.N.A., Paktofonika, Brathanki, Leszek Kamiński, Leonard Cohen, Fiolka, Lenny Valentino i Guess Why. Marek Grechuta, nagrodzony został nie tylko Fryderykiem w kategorii...

Wideo na temat: ola córka kasi kowalskiej
 • Nieściszalni

  Scenariusz i reżyseria: Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji") Obsada: Bengt Nilsson, Sanna Persson ("Uwiecznione chwile", "Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Johannes Björk ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Marcus Boij

 • Oh Boy

  Jan Ole Gerster w swoim fabularnym debiucie przedstawia autoironiczny portret Nika (Tom Schilling) - młodego człowieka przed trzydziestką, który właśnie porzuca studia. Niko odsuwa swoją przyszłość na dalszy plan i oddaje się wędrówkom po ulicach Berlina, podczas których podziwia napotkanych przechodniów. "Oh Boy" to komediodramat o trudach codziennego życia i poszukiwaniu własnego miejsca w świecie.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.