• Informacje na temat:

  ola i paweł m jak miłosć

Artykuły na temat: ola i paweł m jak miłosć
 • "M jak miłość": Nowa dziewczyna Pawła?

  Za rolę Alicji w głośnym filmie "Galerianki" 19-letnia Anna Karczmarczyk została nagrodzona na festiwalach w Koszalinie i Cottbus. Teraz możemy oglądać ją jako Olę w "M jak miłość" .

 • "M jak miłość": Zazdrosny kochanek

  Do Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) dotrze w końcu, że Ola Malinowska (Anna Karczmarczyk) jest dla niego kimś więcej, niż tylko przyjaciółką.

 • "M jak miłość": Kolejna ciąża

  Kiedyś Sylwia (Anna Gzyra) miała romans z Pawłem (Rafał Mroczek). Szybko okazało się, że jest w ciąży, ale niestety poroniła. W najbliższych odcinkach "M jak miłość" dowiemy się, że piękna kelnerka znowu spodziewa się dziecka.

 • "M jak miłość" lepsze od Małysza

  W poniedziałek, 3 kwietnia, wyświetlony zostanie czterechsetny odcinek ulubionego serial u Polaków "M jak miłość". Pod koniec marca serial "M jak miłość" oglądało siedmiu na dziesięciu Polaków siedzących wieczorem przed odbiornikiem! Należy do niego absolutny rekord oglądalności - pewnego wieczoru śledziło go 12 milionów osób. Takimi wynikami nie mógł pochwalić się nawet będący u szczytu formy...

 • "M jak miłość": Uwodzi Mroczka

  Anna Karczmarczyk ma wiele pasji i marzeń. Wierzy, że wszystko się spełni, bo, jak mówi, jest uparta jak... osioł. - Życie jest po to, żeby próbować nowych rzeczy - wyznaje.

 • "M jak miłość": Straci dla niej głowę

  W szpony Eweliny (Maja Bohosiewicz) wpadnie nie tylko Grażyna (Bożena Stachura), ale również Paweł (Rafał Mroczek). Wyląduje z nim nawet w łóżku!

 • Zmiany w serialu "Pierwsza miłość"

  ...poczuli jakby zmienili pracę. Do nowych zadań podeszli z olbrzymim entuzjazmem, przychodzą do nas z nowymi pomysłami, a my staramy się je realizować. Mimo iż kończymy w tej chwili 1150 odcinek serialu, czujemy ekscytację jak przy nowym projekcie. Jest to bardzo miłe uczucie - mówi Monika Salińska, kierownik produkcji. Zmiany w serialu to także zwroty w życiu głównych bohaterów, którzy staną przed...

 • Lublin jak Werona

  Bohaterowie serialu "Wszystko przed nami" osiedlą się w Lublinie po kilkuletnim pobycie w Mediolanie...

 • Jak zaśpiewa Mucha?

  W kolejnej odsłonie uczestnicy "jak Oni śpiewają" zmierza się z piosenkami, zaproponowanymi przez prowadzącego POPlistę w RMF FM Dariusza Maciborka.

 • Klimaty jak z Antonioniego

  ...niezależne od siebie wątki komentowały się i wzbogacały znaczeniowo. Tu są zbyt odległe, aby stworzyć jakąś koherentną całość". Paweł Mossakowski, "Gazeta Wyborcza" "EUFORIA" "Obecny jest(...): autorzy filmu niby sobie dworują z idiotycznych rytuałów i żałosnych karier, ale jak dochodzi co do czego, to okazuje się, że zwyciężanie jest jednak całkiem, całkiem... Knot miesiąca". Paweł...

Zdjęcia na temat: ola i paweł m jak miłosć