• Informacje na temat:

  ola malinowska

Artykuły na temat: ola malinowska
 • Co czeka Olę Malinowską?

  Przegrodzka niesłusznie oskarży ją o skrajny materializm i polowanie na cudzy majątek. Mało tego: zacznie nachodzić dziewczynę w pracy i robić poważne nieprzyjemności u szefa – Janka Zawadzkiego (Jacek Lenartowicz). Dość powiedzieć, że Ola wyleje przez tą kobietę morze łez. W trudnych chwilach pomagać jej będzie Paweł Zduński (Rafał Mroczek) i jego nowa miłość Joanna (Agnieszka Więdłocha). Ola...

 • Konkurs "Strażnicy Galaktyki" rozstrzygnięty!

  Zakończył się nasz konkurs "Strażnicy Galaktyki", w którym można było wygrać atrakcyjne nagrody. Kto znalazł się na liście laureatów? Sprawdźcie!

 • Najlepsze urodziny w życiu Oli

  Paweł Zduński (Rafał Mroczek) wyprawi Oli Malinowskiej (Anna Karczmarczyk) najwspanialsze urodziny w życiu. W aquaparku, ze złotą rybką i palmami w donicach! Najpierw Ola zwierzy się Sylwii (Anna Gzyra), że obchodzi urodziny.

 • Zofia Czerwińska: "Kiepscy" są niezniszczalni!

  Zofia Czerwińska jest mistrzynią ciętej riposty, a dobry humor nie opuszcza jej nawet w trudnych sytuacjach. Jak sama podkreśla, mentalnie nie ma nic wspólnego ze swoim wiekiem.

 • Aleksandra Domańska na kacu w "Dzień dobry TVN". To nagranie jest hitem!

  Ola Domańska już niejednokrotnie udowadniała, że ma ogromne poczucie humoru i spory dystans do samej siebie. Aktorka w mediach społecznościowych często bawi swoich fanów do łez. Zrobiła to po raz kolejny, pokazując na Instagramie fragment swojego występu w śniadaniówce "Dzień dobry TVN". "Gdy udajesz, że nie masz kaca i nagle zobaczysz wodę" - podsumowała. Nagranie jest hitem!

 • "M jak miłość": Zazdrosny kochanek

  Do Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) dotrze w końcu, że Ola Malinowska (Anna Karczmarczyk) jest dla niego kimś więcej, niż tylko przyjaciółką.

 • Na Wspólnej

  Danuta mówi mężowi, że w sobotę wyjeżdża ze Zbyszkiem na wesele jego siostry. Tłumaczy, że rodzina Malinowskiego nieustannie męczy go o narzeczoną? Ola...

 • Uwiedzie Rafała Mroczka?

  Choć Anna Karczmarczyk ma dopiero 18 lat, doskonale wie, co chce robić w przyszłości. - Zdecydowanie stawiam na aktorstwo - zwierza się Ola z "M jak miłość". - Ale inny, konkretny zawód też chcę mieć w kieszeni - dodaje.

 • "M jak miłość": Najgorętsze serialowe transfery 2016 roku!

  ...". Michał Malinowski: Z "Na Wspólnej" do "Pierwszej miłości" 26-letni Michał Malinowski niepostrzeżenie wyrósł na idola fanek seriali. Kilka lat temu, jeszcze jako student łódzkiej Filmówki, zwrócił na(...) nikt nie odbierze jej pozycji najbardziej rozchwytywanej gwiazdy 2016 roku. Współprowadząca 7. edycji show "The Voice of Poland", prowadząca 9. edycji "Kocham Cię, Polsko", a do tego główna rola kobieca...

 • "M jak miłość": Straci dla niej głowę

  W szpony Eweliny (Maja Bohosiewicz) wpadnie nie tylko Grażyna (Bożena Stachura), ale również Paweł (Rafał Mroczek). Wyląduje z nim nawet w łóżku!

Zdjęcia na temat: ola malinowska
Wideo na temat: ola malinowska
 • Malinowska o zwolnieniu Herde: Były ku temu powody!

  dłużna jest celebrytkom Herde. Najbardziej stratne są ponoć Ola Kwaśniewska i Edyta Herbuś. Z kolei Karolina Malinowska tak dała się omotać chytrej Małgorzacie, że pisała felietony do jednego z magazynów za darmo, bo honoraria przechwytywała menedżerka. Na razie panuje jednak zmowa milczenia i żadna z celebrytek nie chce nic powiedzieć. Malinowska nie ukrywa jednak, że miała swoje powody, aby

 • Nieściszalni

  Scenariusz i reżyseria: Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji") Obsada: Bengt Nilsson, Sanna Persson ("Uwiecznione chwile", "Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Johannes Björk ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Marcus Boij

 • "Pierwsza miłość": "Nic ci nie jest?"

  Ola (Dominika Kojro) coraz bardziej zbliża się do Miksera (Błażej Michalski), w mieszkaniu Dragona (Krzysztof Zych) pojawia się Paweł (Michał Malinowski), Kinga (Ola Zienkiewicz) zastępuje męża w negocjacjach biznesowych… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • Oh Boy

  Jan Ole Gerster w swoim fabularnym debiucie przedstawia autoironiczny portret Nika (Tom Schilling) - młodego człowieka przed trzydziestką, który właśnie porzuca studia. Niko odsuwa swoją przyszłość na dalszy plan i oddaje się wędrówkom po ulicach Berlina, podczas których podziwia napotkanych przechodniów. "Oh Boy" to komediodramat o trudach codziennego życia i poszukiwaniu własnego miejsca w świecie.

Dyskusje na temat: ola malinowska
 • Re: "M jak miłość": Wściekła zazdrość Ali o Teresę

  Grażynę (Maja Bohosiewicz) Joanna Więdłocka, żona (Agnieszka Więdłocha) Iza Sajdak, Manager Sprzedaży (Sandra Staniszewska) Ala Zduńska, żona (Olga Frycz) Koleżanki: Ola Malinowska (Anna Karczmarczyk

 • Re: "M jak miłość": Magda i Olek spotkają się w sądzie

  porwała Grażynę (Maja Bohosiewicz) Joanna Więdłocka, żona (Agnieszka Więdłocha) Iza Sajdak, Manager Sprzedaży (Sandra Staniszewska) Ala Zduńska, żona (Olga Frycz) Koleżanki: Ola Malinowska (Anna

 • Re: Zakład o skok w bok

  "Szalonej Mirce" raczej Piotruś nie ulegnie.Do jego charakteru Ola Malinowska mogła by podbić serce jego.Szalona Mircia na portalu sie w kimś zakocha.

 • Re: ​Zapała spędzi noc z... galerianką!

  O ile dobrze pamiętam, to Ola Malinowska, nigdy nie była dziewczyną Pawła Zduńskiego w "M jak miłość". Ona się w nim od początku ich znajomości kochała, ale on traktował ją jak młodszą siostrę.