• Informacje na temat:

  ola piosenkarka

Artykuły na temat: ola piosenkarka
 • „Pierwsza miłość”: Kogo zagra Ola Gintrowska?

  Już 1 marca w "Pierwszej miłości" pojawi się nowa postać! Do Wadlewa przyjeżdża atrakcyjna Ula, w której rolę wcieli się piosenkarka, Aleksandra Gintrowska. Dziewczyna od razu wpada w oko Norbertowi. Okazuje się, że to siostra Dzieciątkiewicza, której zaskoczony Walery się nie spodziewał. Ula znaczną część życia spędziła za granicą. W przeciwieństwie do brata jest osobą uczciwą. Miła...

 • Kaja Paschalska chce wrócić na listy przebojów!

  Kaja Paschalska, czyli Ola Lubicz z "Klanu", zapowiada swój come back na estradę! Od chwili, kiedy ukazała się jej ostatnia płyta, mija właśnie 12 lat! - Zrobiłam sobie przerwę, żeby złapać trochę dystansu do siebie, potrzebowałam czasu, żeby wydorośleć... - mówi. Teraz możemy ją oglądać w programie Polsatu "Twoja twarz Brzmi Znajomo".

 • Ola Szwed skrytykowana! Będzie drugą Kają Paschalską?!

  Ola Szwed (26 l.) po raz kolejny chce wrócić do śpiewania. Jednak jej twórczość chyba nie spotkała się z pozytywnym odbiorem, czego dowodem mogą być komentarze widzów weekendowego wydania Dzień Dobry TVN.

 • Lucyna Malec: Ulubieni serialowi mężowie

  Przyjaciele mówią na nią Lucy. Uwielbia zdrową żywność i jogę. Dzieciństwo to dla niej cudowne wakacje na wsi niedaleko Sandomierza i marzenia o byciu piosenkarką. Dzisiaj lato spędza w mieście i spełnia się jako aktorka.

 • Natalia Kukulska i Ola Kwaśniewska: obie wkrótce zostaną mamami?

  Natalia Kukulska (40 l.) i Ola Kwaśniewska (35 l.) przyjaźnią się już od lat. Mają ze sobą wiele wspólnych tematów, a wkrótce być może dojdzie kolejny – dzieci.

 • Kaja Paschalska wraca do gry

  Popularność dał jej serial "Klan".

 • Żona Bartosza Żukowskiego związała się z byłym partnerem znanej piosenkarki!

  Bartosz Żukowski (40 l.) martwi się, że jego żona związała się z mężczyzną, przez którego wcześniej cierpiała pewna znana piosenkarka.

 • Wielki powrót Wojewódzkiego

  Kuba Wojewódzki powraca po przerwie. W pierwszej odsłonie kolejnego sezonu programu pojawią się Ola Szwed i Robert Janowski.

 • Ola Kwaśniewska przed nowym wyzwaniem! W końcu sprawdzi się w roli mamy!

  ...", być może to właśnie "Ola zostanie mamą chrzestną Laury".  Natalia i Aleksandra przyjaźnią się od lat. Ich bliska relacja zaczęła się od wywiadu z artystką, który dla jednego z magazynów przeprowadziła córka byłego prezydenta.  Okazało się, że wiele je łączy. Kiedy Ola podejmowała decyzję o ślubie, przyjaciółka cieszyła się jej szczęściem. Małżeństwo to dla piosenkarki zwieńczenie miłości...

 • Czy Ola wciąż lata jak chce? Zobacz klip Pani Galewskiej

  Pamiętacie Aleksandrę Galewską z "The Voice Of Poland"? Na pewno! To ta utalentowana i niepokorna dziewczyna, która nie dała się okiełznać Ani Dąbrowskiej.

Zdjęcia na temat: ola piosenkarka
Wideo na temat: ola piosenkarka
 • "Pierwsza miłość": Ola Gintrowska w serialu

  W premierowych odcinkach nowa postać! W Wadlewie pojawi się atrakcyjna Ula, w której rolę wcieli się znana piosenkarka, Aleksandra Gintrowska. Norbertowi dziewczyna od razu wpada w oko. Okazuje się, że to siostra Dzieciątkiewicza, której zaskoczony Walery się nie spodziewał. Ula znaczną część życia spędziła za granicą. W przeciwieństwie do brata jest osobą uczciwą. Miła, kontaktowa i ładna

 • Gwiazdy zdradziły sekrety Natalii Kukulskiej!

  Fani piosenkarki zrobili Natalii Kukulskiej nie lada niespodziankę. Stworzyli dla niej film, w którym zebrali wypowiedzi gwiazd na jej temat. Dzięki temu sama zainteresowana mogła się dowiedzieć sporo ciekawych rzeczy na swój temat. Wśród przepytywanych znaleźli się m.in. Ola Kwaśniewska, Andrzej Piaseczny, Patrycja Markowska, Justyna Steczkowska i wiele innych znanych twarzy. Jak Wam się podoba?

Dyskusje na temat: ola piosenkarka
 • Re: Kaja Paschalska (Ola Lubicz)

  Dziwie sie tej dziewczynie ...ani z niej aktorka ani piosenkarka tyĺko sie poniza pcha sie dokładnie wszedzie tyle ze jej nie chca nigdzie wygląd to nie wszystko

 • Re: Postawił na miłość

  TAKIE STWORZENIE chlamowaty serial dla kucharek,ruska ,naiwna propaganda,zwykla kobieta,zwykla piosenkarka wyjaca jak wyglodnialy wilk w lesie,temat zastepczy dla naiwnych,gloryfikowanie czegos zwyklego i pospolitego,nawet nazwisko falszywe,o klotniach w malzenstwie o tym spiewaniu ani slowa,byli przed rozwodem!BEZNADZIEJA !!!!!!!!! jak ty tyle osiągniesz to pogadamy. zwykła piosenkarka