• Informacje na temat:

  ola szwed nowy

Artykuły na temat: ola szwed nowy
 • Ola Szwed: Formę zawdzięczam dwóm mężczyznom

  Trzy miesiące po porodzie Ola Szwed zachwyca idealną figurą. Twierdzi, że dobrą formę zawdzięcza obdarzonemu dobrym apetytem synowi i partnerowi, który pomaga jej w treningach.

 • Nieoczekiwany ślub Oli Szwed

  Eliza (Aleksandra Szwed) niedawno zdała maturę i dostała się na studia. Do tej pory chłopaków zmieniała jak rękawiczki. Teraz po miesiącu znajomości zdecyduje się na ślub z Michałem (Marcin Korcz). Ideę zamążpójścia podsunie jej pomysłowy brat Filip. Rodzice nie zgodzili się, by Eliza zamieszkała z nowo poznanym studentem psychologii, więc dziewczyna postanowiła rozwiązać to inaczej. Na dodatek...

 • Eldvag: Nowy projekt byłego perkusisty Decapitated

  Mowa o tworze pod nazwą Eldvag, w którym, poza Austriakiem, udziela się również Szwed Ola Englund, gitarzysta The Haunted i Feared (dawniej m.in. w Six Feet Under). Zespół poszukuje właśnie wokalisty(...) Wounds", wydany pod koniec sierpnia, nowy album The Haunted, jak również pracuje nad szóstą płytą Feared. Przypomnijmy, że Kerim "Krimh" Lechner, który wcześniej grał w austriackiej formacji Thorns...

 • Ona na pewno się nie nudzi!

  Kalendarz Aleksandry Szwed na najbliższe miesiące jest tak szczelnie wypełniony, że ona sama jest tym zaskoczona. Dwa spektakle, koncerty i gwóźdź programu: "Ekipa na swoim"! Czy przy tak napiętym grafiku aktorka znajdzie też czas na miłość?

 • The Haunted zada rany (nowa płyta "Exit Wounds")

  Szwedzi z The Haunted ujawnili szczegóły nowego albumu.

 • Wiśniewski: "Mucha nie siada"

  Zamieszania w programie "jak Oni śpiewają" ciąg dalszy. Do konkursu niespodziewanie dołączył nowy uczestnik - Jacek Poniedziałek, a nowy juror - Michał Wiśniewski mieszał ocenianie z okazywaniem prywatnych sympatii. "Mucha nie siada" - podsumował występ Anny Muchy.

 • Liszowska z Ibiszem

  W sobotę, 15 września, zadebiutuje nowy program Polsatu "Studio Weekend". Bohaterami pierwszego odcinka będą między innymi: Joanna Liszowska, Filip Bobek oraz Jan Nowicki i jego żona Małgorzata Potocka.

 • Grave: Polacy to świetni ludzie

  W poniedziałek, 24 lipca, do rąk fanów szwedzkiego death metalu trafia nowy album Grave "As Rapture Comes". Dokładnie za miesiąc, 24 sierpnia, współtwórcy "szwedzkiego brzmienia" promować będą płytę na deskach warszawskiej "Stodoły", w ramach trasy u boku m.in. amerykańskiego Obituary. - W Polsce zawsze bardzo dobrze nam się gra - mówi w rozmowie z INTERIA.PL śpiewający gitarzysta Ola Lindgren.

 • Piotr Rubik i "Mali giganci": Karuzela z marzeniami

  ..."Karuzela z marzeniami" to nowy projekt Piotra Rubika. W jego realizacji pomagają mu uczestnicy programu "Mali giganci".

 • Decadent Fun Club "Serendipity": Jerzy Nasierowski w roli głównej

  Utworem "Serendipity" debiutuje nowy zespół Decadent Fun Club, którego wokalistą jest Paveu Ostrovsky, znany niegdyś z "Mam talent". W teledysku główną rolę gra kontrowersyjny aktor i pisarz Jerzy Nasierowski.