• Informacje na temat:

  ola szwed skóra

Artykuły na temat: ola szwed skóra
 • Ola Szwed: Co z jej ślubem?!

  Na serdecznym palcu gwiazdy wielu seriali od dłuższego czasu błyszczy złota obrączka. Mimo to Aleksandra Szwed (27 l.) nie potwierdziła, czy sportowiec Krzysztof Bielecki, z którym ma trzyletniego(...) uchylił za to serdeczny przyjaciel aktorki z celebryckiego światka. - Nie sądzę, by Ola wyszła za mąż. Nie byłem na jej ślubie ani nie słyszałem, by się odbył, a jestem z nią dość blisko - usłyszeli...

 • Ola Szwed (25 l.) do niedawna pozowała na ściankach w długich i prostych włosach. Niestety, na jednej z ostatnich imprez czubek głowy nieco się jej przetarł i odsłonił siateczkę peruki! Okazuje się bowiem, że celebrytka od dłuższego czasu po prostu chwaliła się na ściankach sztucznymi włosami. Wielu zaczęło się więc zastanawiać, jak wyglądają jej prawdziwe włosy, skoro tak misternie je ukrywa...

 • Ola Szwed została napadnięta przez rasistów!

  Aleksandra Szwed (24 l.) z racji swojego koloru skóry nie ma w Polsce łatwego życia...

 • Gardias-Skóra w rozbieranej sesji

  Którą z pań chciałbyś/chciałabyś zobaczyć w rozbieranej sesji? - takie pytanie zadaliśmy czytelnikom portalu pomponik.pl. Wyniki są zaskakujące - internauci mają apetyt na odważne zdjęcia pogodynki Doroty Gardias-Skóry , aktorki Marty Żmudy-Trzebiatowskiej oraz Oli Szwed - jak podaje encyklopedia internetowa - "polskiej aktorki i piosenkarki".

 • Powiew wielkiego świata

  Sprzedawczyni Marysia w Wilkowyjach narobi zamieszania: - To przez nią panowie będą przychodzić po zakupy parę razy dziennie! - mówi Ola Szwed, nowa gwiazda "Rancza".

 • Powiew wielkiego świata

  Nowa sprzedawczyni w Wilkowyjach narobi zamieszania: - To przez nią panowie będą przychodzić po zakupy parę razy dziennie! - śmieje się Ola Szwed.

 • Rozśpiewane lata 80-te

  W rytmie przebojów lat 80-tych zaprezentują się gwiazdy show "jak Oni śpiewają". Gościem odcinka i czwartym jurorem będzie Krzysztof Cugowski z Budki Suflera.

 • Teraz czas na Polskę?

  "Przyjaciółki" okazały się hitem Polsatu. Już wiosną 2013 roku zobaczymy drugą serię serialu. Czy w związku z tym Joannę Liszowską czekają zmiany?

Zdjęcia na temat: ola szwed skóra
Wideo na temat: ola szwed skóra
 • Skóra, w której żyję

  "Skóra, w której żyję" to owacyjnie przyjęty na festiwalu w Cannes thriller Pedro Almodóvara, niekwestionowanego mistrza współczesnego kina. Reżyser od początku filmu mnoży pytania, trzymając widzów przez cały seans w napięciu. Twórca Wszystko o mojej matce po raz drugi w swojej karierze sięgnął po materiał literacki (Drżące ciało inspirowane było powieścią Ruth Rendell) i przygotował scenariusz na podstawie powieści Tarantula Thierry'ego Jonqueta. W rolach głównych występują: Antonio...

 • Nieściszalni

  Scenariusz i reżyseria: Ola Simonsson, Johannes Stjärne Nilsson ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji") Obsada: Bengt Nilsson, Sanna Persson ("Uwiecznione chwile", "Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Johannes Björk ("Muzyka na jeden lokal i sześć perkusji"), Marcus Boij

 • Oh Boy

  Jan Ole Gerster w swoim fabularnym debiucie przedstawia autoironiczny portret Nika (Tom Schilling) - młodego człowieka przed trzydziestką, który właśnie porzuca studia. Niko odsuwa swoją przyszłość na dalszy plan i oddaje się wędrówkom po ulicach Berlina, podczas których podziwia napotkanych przechodniów. "Oh Boy" to komediodramat o trudach codziennego życia i poszukiwaniu własnego miejsca w świecie.

Dyskusje na temat: ola szwed skóra