• Informacje na temat:

  ola z ona tańczy dla mnie

Artykuły na temat: ola z ona tańczy dla mnie
 • Ola z "Ona tańczy dla mnie" hipnotyzuje

  Do sieci trafił debiutancki teledysk Oli Wróbel, dziewczyny z klipu "Ona tańczy dla mnie" grupy Weekend.

 • Ola z "Ona tańczy dla mnie" śpiewa. Posłuchaj

  Na fali popularności teledysku "Ona tańczy dla mnie" (ponad 50 mln odtworzeń!) grupy Weekend karierę wokalną postanowiła rozpocząć występująca w klipie Ola Wróbel.

 • Kim jest dziewczyna z "Ona tańczy dla mnie"?

  Lider grupy Weekend Radek Liszewski zdradza personalia dziewczyny z teledysku do mega przeboju "Ona tańczy dla mnie".

 • Ola Jordan: Nowa jurorka "Tańca z Gwiazdami"

  Na tę wiadomość czekały od kilku tygodni wszyscy fani programu "Taniec z Gwiazdami". Kto zajmie miejsce w fotelu jurora po Beacie Tyszkiewicz? Na medialnej giełdzie pojawiło się kilka gorących nazwisk, ale jej nie spodziewał się nikt. Nową jurorką ósmej edycji "Tańca z Gwiazdami" została Ola Jordan.

 • Piosenka Oli Wróbel to plagiat?

  Internauci zwracają uwagę na podobieństwo debiutanckiej piosenki Oli Wróbel (znana z teledysku "Ona tańczy dla mnie" grupy Weekend) i przeboju Kylie Minogue.

 • "Ona tańczy dla mnie" w nowym sezonie "Rancza"

  Przebojem "Ona tańczy dla mnie" nowy sezon "Rancza" promują twórcy popularnej produkcji TVP. Nowe odcinki show oglądać będziemy mogli już od 8 marca.

 • "Taniec z Gwiazdami": Ola Kot odpada, gorąca salsa Sandry Kubickiej

  Ola Kot i Tomasz Barański odpadli w siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Jurorów rozgrzała gorąca salsa Sandry Kubickiej, na parkiecie Polsatu zaprezentował się również Leszek Miller.

 • Iwona Pavlović była trenerką Oli Jordan

  Nie od dziś wiadomo, że taneczny świat jest mały, ale to spotkanie może zaskoczyć każdego. Okazuje się, że nowa jurorka show Ola Jordan i międzynarodowy sędzia Iwona Pavlović, którą oglądamy w programie od samego początku, bardzo dobrze się znają.

 • Ola Jordan: Jak brzmi jej panieńskie nazwisko?

  Nowa jurorka show od 18 lat mieszka w Anglii. Znakomita tancerka, Mistrzyni Polski 1999 i finalistka wielu międzynarodowych turniejów najchętniej tańczy w parze z mężem, Jamesem Jordanem. Przez 10 lat występowała w angielskim „Tańcu z Gwiazdami”. Brytyjczycy ją uwielbiają. Czy spodoba się Polakom?

 • "Taniec z Gwiazdami": Joanna "Ruda" Lazer odpada, Magda Bereda tańczy dalej

  ..." - z belferską ostrością krzyknęła Czarna Mamba. Para otrzymała 12 punktów. Zwycięzca "MasterChefa" Damian Kordas i Janja Lesar zatańczyli cza-czę. "Bardzo przyjemnie mi się to oglądało" - rozpoczął ocenę Michał Malitowski. Juror chwalił "naturalny zmysł przemieszczania się" Kordasa, zwracając uwagę na "delikatność" i "brak monotonii" jego występu. "Przeprosty w kolankach" pochwaliła Iwona Pavlović...