• Informacje na temat:

  ola z serialu na wspolnej

Artykuły na temat: ola z serialu na wspolnej
 • "Na Wspólnej": Marta Wierzbicka odchodzi z serialu

  Marta Wierzbicka, znana widzom jako Ola Zimińska z serialu "Na Wspólnej", właśnie zapowiedziała, że rezygnuje z dalszego udziału w telenoweli.

 • "Pod powierzchnią": Piosenka z serialu wzbudza zainteresowanie internautów

  ...pierwotnie powstała na potrzeby zwiastuna do serialu "Żona idealna", wokalnie udziela się Nikisha Reyes-Pile. Posłuchaj utworu "So Cold": Sprawdź piosenkę "So Cold" w serwisie Teksciory.pl! "Pod(...) rozpadem? Maciek ( Łukasz Simlat ) jest ojcem Oli ( Maria Kowalska ), która po latach rozłąki wraca pod jego opiekę. Czy będzie w stanie odbudować więź ze zbuntowaną nastolatką, która obwinia go...

 • Wakacje bez "Na Wspólnej"

  Wakacyjny powiew wolności i marzenia o udanym wypoczynku już coraz bliżej. Widzów serial u "Na Wspólnej" czeka lato bez ich ulubionych bohaterów. Zanim jednak to nastąpi, na antenie TVN zobaczymy ostatni w tym sezonie tydzień z życia mieszkańców serialowej ulicy Wspólnej. Niespodzianki, nowe twarze, nieoczekiwane zwroty akcji, to tylko namiastka tego, co twórcy serialu zafundują nam przed...

 • Marta Wierzbicka: Chcę sprawdzić, co jeszcze jest poza "Wspólną"

  Rosła razem ze swoją ekranową postacią, Olą Zimińską z serialu "Na Wspólnej", ale przyszedł czas na zmianę. – Teraz chcę sprawdzić, jak wygląda inne życie i pouczyć się nowych rzeczy – mówi Marta Wierzbicka.

 • Aleksandra Woźniak, czyli Kasia z serialu "13 posterunek": Co się z nią dzieje?

  Aleksandrę Woźniak szersza publiczność poznała dzięki jej roli w serialu "13 posterunek", w którym wcielała się w uroczą, długonogą Kasię. Udział w sitcomie Macieja Ślesickiego u boku bardzo(...). Co się z nią stało? Aleksandra Woźniak została mamą bliźniaczek Ani i Julii, które dziś są już nastolatkami. W 2014 roku po raz trzeci wyszła za mąż. Teraz najważniejsza jest dla niej rodzina...

 • Anna Karczmarczyk: Bohaterka "Tańca z gwiazdami" o serialu "Na dobre i na złe"

  Jej bohaterka jeszcze nie uporała się ze śmiercią ukochanego, a los stawia przed nią kolejne wyzwanie. Dziecko, które nosi doktor Ola, ma poważną wadę serca. Anna Karczmarczyk, która w wiosennej edycji "Tańca z gwiazdami" wytańczyła Kryształową Kulę, zdradza sekrety "Na dobre i na złe".

 • Marta Wierzbicka o wątku homoseksualnym w "Na Wspólnej"

  Zdaniem Marty Wierzbickiej wątek lesbijski był bardzo potrzebny w serialu "Na Wspólnej". Nie ukrywa, że pokazanie tej miłości tak, by wyglądała prawdziwie, było dla niej wyzwaniem aktorskim. Ma też nadzieję, że historia Oli pomoże zmienić postrzeganie par homoseksualnych w Polsce.

 • "Na Wspólnej": Co po wakacjach?

  Ola po raz kolejny zażywa amfetaminę, bez której nie potrafi już funkcjonować! Jej życie zaczyna kręcić się wyłącznie wokół narkotyków... Czy młoda Zimińska w końcu się opamięta? Widzowie "Na Wspólnej" przekonają się o tym dopiero jesienią.

 • O dojrzewaniu w "Na Wspólnej"

  Małe dzieci - mały kłopot, duże dzieci - duży kłopot. To powszechnie znana prawda, o której istnieniu niebawem przypomną sobie Danusia i Marek Zimińscy, bohaterowie serial u "Na Wspólnej". Ich dorastająca córka Ola (Marta Wierzbicka) zaczyna wkraczać w nowy etap swojego życia.

 • "Na Wspólnej": Chłopak wywiezie ją do domu publicznego?

  Widzowie serialu "Na Wspólnej" będą świadkami dramatycznych wydarzeń. Nawiązując bliską relację z Jackiem (Mateusz Król), Ola (Marta Zimińska) zlekceważy niepokojące sygnały, że Maciąg to podejrzany typ. Efekt? Jej życie znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie.

Zdjęcia na temat: ola z serialu na wspolnej
Wideo na temat: ola z serialu na wspolnej
 • „Na Wspólnej” przez całe wakacje!

  TVN przygotował dla fanów telenoweli nie lada gratkę! Premierowe odcinki będą emitowane przez całe wakacje. Nie musimy się więc żegnać z ulubionymi bohaterami. A co wydarzy się w serialu? Sprawdźcie(...)”, jednak nie zdradzimy jaką sumę wygra! Najgoręcej będzie u Zimińskich. Gosia urodzi dziecko Błażeja, a przy porodzie towarzyszyć jej będzie Ola. Nie obędzie się jednak bez komplikacji! To wszystko

 • "Na Wspólnej": Waldemar Obłoza odkrył Martę Wierzbicką

  Dla serialu Martę Wierzbicą odkrył Waldemar Obłoza, grający postać Romana. Aktor od lat pracuje z młodzieżą i poproszony przez casting „Na Wspólnej” o wypatrzenie kogoś do roli Oli. Tak właśnie Marta i kilka jej koleżanek trafiło na plan serialu. Co Waldemar Obłoza myśli o odejściu Marty z obsady?

 • "Na Wspólnej": Nowe, ekscytujace wątki!

  Fanów i widzów serialu „Na Wspólnej” czeka wyjątkowa wiosna! Historie trzymające w napięciu do ostatniej chwili oraz mnóstwo emocji. Zuza i Kamil pozbawieni córki, awantura w rodzinie Zimińskich o związek Oli z kobietą, zdrada Smolnego oraz intryga Julii – to tylko niektóre z nich. Jak bohaterowie serialu odnajdą się na życiowych zakrętach? Czy miłość i prawda zawsze zwyciężą? Odpowiedzi od

Dyskusje na temat: ola z serialu na wspolnej