• Informacje na temat:

  olaf lubaszenko basen

Artykuły na temat: olaf lubaszenko basen
 • Przybylska: "Największą ozdobą kobiety jest jej ciało"

  ...rodzina odżywiała się zdrowo, by na stole pojawiały się wyłącznie naturalne produkty. Jeśli nie jest akurat na planie, po południu odwiedza siłownię lub basen. Aktorka twierdzi, że woli w ten sposób(...) szklanym kloszem, nie jeżdżę drogą limuzyną" - zaznacza. Anna Przybylska wróciła obecnie do Polski, gdzie pracuje na planie nowego filmu Olafa Lubaszenki. ZOBACZ piękną Annę Przybylską w odważnej scenie.

 • Dariusz Kordek niczym kowboj

  Dariusz Kordek jeździ konno od 25 lat! Aktor zdradza, że spróbował nawet western riding. "To taka jazda kowbojska. Ma wpływ relaksacyjny i dla konia i dla jeźdźca" - zapewnia artysta.

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • Lubaszenko pokaże "Kochanie na kredyt"

  W Pałacu Mierzęcin odbyły się pierwsze próby do scenicznej wersji najnowszej sztuki Marcina Szczygielskiego "Kochanie na kredyt". Reżyser, Olaf Lubaszenko, z dala od stołecznego zgiełku, pracował z aktorami nad adaptacją przedstawienia.

Zdjęcia na temat: olaf lubaszenko basen
Dyskusje na temat: olaf lubaszenko basen