• Informacje na temat:

  olaf lubaszenko piłka nożna

Artykuły na temat: olaf lubaszenko piłka nożna
 • "Strażacy": Olaf Lubaszenko zamierza zostać... trenerem piłkarskim!

  Olaf Lubaszenko, czyli Witold Michalak ze „Strażaków”, przyznał kiedyś, że – choć odnosi sukcesy jako aktor i reżyser - nie wykonuje zawodu, który naprawdę chciałby wykonywać. Jego największym marzeniem zawsze było i wciąż jest, by zostać zawodowym... trenerem piłkarskim.

 • W niedzielę, 28 stycznia, na murawie Hali Piłkarskiej na warszawskim Bemowie odbył się II Turniej Karnawałowy Piłki Halowej o Puchar fundacji Art Sport. W turnieju udział wzięło 15 drużyn, w tym dwa zespoły Reprezentacji Artystów Polskich.

 • Krzysztof Wieszczek uwielbia sport, zwłaszcza dyscypliny zespołowe

  Po latach przerwy Krzysztof Wieszczek wrócił do sportowej pasji. Szczególnie chętnie uprawia dyscypliny drużynowe, takie jak koszykówka i piłka nożna. Swoich sił spróbował także w niezwykle modnym ostatnio golfie. Nad pole golfowe przedkłada jednak boisko do futbolu.

 • Lubaszenko o Euro: Najważniejsza atmosfera

  Olaf Lubaszenko jest zagorzałym piłkarskim kibicem i byłym kapitanem Reprezentacji Artystów Polskich w piłce nożnej. Artysta zdradza, jakie emocje i nadzieje towarzyszą mu na kilka dni przed Euro 2012.

 • Gwiazdy na wyciągnięcie ręki!

  ...wyciągnięcie ręki - mówi dyrektor artystyczny festiwalu Olaf Lubaszenko. - W tym roku, oprócz spotkania z naszymi sławnymi gośćmi, będzie można obejrzeć w Międzyzdrojach siedem znakomitych spektakli(...) też rozmawiać o współczesnej kulturze i pokazać różne jej oblicza - mówi Olaf Lubaszenko. Ceremonia otwarcia 17. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach odbędzie się wieczorem 5 lipca. Festiwal potrwa do...

 • Roger Guerreiro u Lubaszenki

  Znany polski piłkarz pochodzący z Brazylii - Roger Guerreiro - zagrał w filmie. Wystąpił w najnowszej komedii Olafa Lubaszenki pt. "Złoty środek". Wcielił się tam w... futbolistę.

 • Lifting "Facetów do wzięcia"

  Serial "Faceci do wzięcia" przechodzi małą metamorfozę. Za reżyserię zabiera się Olaf Lubaszenko, a dialogi napisze Bartosz Wierzbięta, który na swoim koncie ma m.in. polską wersję językową "Shreka".

 • Lubaszenko i Saleta: Nowe programy

  W jesiennej ofercie Polsatu Play pojawi się dużo polskich, jak i zagranicznych nowości, m.in. program "Pięściarze" z Przemysławem Saletą. Do grona prowadzących dołączył również aktor Olaf Lubaszenko.

 • "Lejdis" znowu razem

  Edyta Olszówka i Iza Kuna, które wystąpiły w komedii duetu Saramonowicz-Konecki ponownie pojawią się obok siebie na ekranie. Tym razem jednak w komedii "Złoty środek" Olafa Lubaszenki.

 • Janusz Zaorski o "Piłkarskiej ruletce"

  Janusz Zaorski, reżyser i zagorzały kibic, podjął decyzję o nakręceniu "Piłkarskiej ruletki", komedii sensacyjnej o kulisach piłki nożnej. Twórca spotkał się dziennikarzami w poniedziałek, 1 lipca, w Klubie Futbolowym "Trzydziestka", na ostatnim piętrze warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki.

Wideo na temat: olaf lubaszenko piłka nożna
 • Dopóki piłka w grze

  Cztery lata temu, po roli w głośnym "Gran Torino", Clint Eastwood powiedział, że to ostatni film z jego udziałem i w przyszłości zamierza poświęcić się już tylko reżyserii. Na szczęście, słowa nie dotrzymał. Legendarny odtwórca postaci Brudnego Harry'ego powraca jako aktor grający główną rolę w dramacie obyczajowym "Dopóki piłka w grze", w którym wystąpił wspólnie z Amy Adams i Justinem Timberlakiem. Gus Lobel (Clint Eastwood) jest jednym z najlepszych łowców talentów w historii baseballu....

 • Sztos 2

  "Sztos" - kultowa komedia doczekała się ciągu dalszego. "Sztos 2" to zwariowana historia grupy cwaniaczków, którzy szykują się do przekrętu stulecia. Tym razem będzie im chodziło o przejęcie naprawdę duuużej kasy, a to zapowiada naprawdę duuuże kłopoty. Czy Pazura (Synek) i Szyc (Janek) przekombinują i zaliczą wpadkę na robocie? Jeśli tak, to czy dobra "nawijka" uratuje im skórę? W kontynuacji filmowego hitu Olafa Lubaszenki zobaczycie jak się podrywa na dużego fiata i baluje do białego rana....

 • Mniejsze zło

  Długo oczekiwany nowy film kinowy jednego z największych mistrzów polskiego kina. "Niech idzie pod prąd. Niech nie będzie owcą w stadzie. Żeby mógł kiedyś spokojnie w twarz spojrzeć" - tak mówi Matka, kiedy jej syn, Kamil, student polonistyki, wydrukował w periodyku eksperymentalny wiersz. Upojony sukcesem, powodzeniem u kobiet i radością życia Kamil nie przywiązuje zbyt dużej uwagi do tego, co dzieje się wokół. A dzieje się dużo. Jest rok 1980 i od młodych, wykształconych ludzi oczekuje się...