• Informacje na temat:

  olaf lubaszenko premiera sztos 2

Artykuły na temat: olaf lubaszenko premiera sztos 2
 • ​Gwiazdy na premierze "Sztosu 2"

  Kiedy w 1997 roku na ekrany polskich kin wchodził film "Sztos", Borys Szyc, czyli Jerzy Knape z "Przepisu na życie", był na pierwszym roku Akademii Teatralnej. Obejrzał wtedy komedię Olafa Lubaszenki i żałował, że nie mógł w niej zagrać.

 • Lubaszenko kręci "Sztos 2"!

  7 grudnia na warszawskiej Pradze padł pierwszy klaps na planie drugiej części kultowego filmu "Sztos". Długo wyczekiwana kontynuacja hitu z 1997 roku powstaje pod tytułem "Chwila nieuwagi, czyli drugi Sztos". Film reżyseruje Olaf Lubaszenko, który pierwszą częścią "Sztosu" debiutował jako reżyser.

 • "Sztos 2": Spontaniczne oklaski

  "Może nie warto brać słów krytyka za dobrą monetę, lecz spontaniczne oklaski po pokazie prasowym filmu Sztos 2 , który odbył się 19 stycznia w centrum londyńskiego West Endu dobrze wróży premierze nowej komedii Olafa Lubaszenki" - napisał recenzent "Screen Daily", Philip Bergson.

 • "Sztos 2": Będzie jeszcze lepiej?

  7 marca, przy ulicy Kolejowej w Warszawie, padł ostatni klaps na planie drugiej części filmu "Sztos". Kontynuacja hitu z 1997 roku powstaje pod tytułem "Chwila nieuwagi, czyli Drugi Sztos". Komedię reżyseruje Olaf Lubaszenko, który pierwszą częścią "Sztosu" debiutował jako reżyser.

 • Są chłopaki, nie ma zabawy

  "Sztos 2" , reż. Olaf Lubaszenko, Polska 2011, dystrybutor ITI Cinema, premiera kinowa 20 stycznia 2012 roku.

Zdjęcia na temat: olaf lubaszenko premiera sztos 2