• Informacje na temat:

  olech z teleexpressu

Artykuły na temat: olech z teleexpressu
 • 25 lat "Teleexpressu"!

  ...pierwszymi prezenterami byli Wojciech Reszczyński i Sławomir Zieliński. Obecnie serwis informacyjny prowadzą Beata Chmielowska-Olech, Maciej Orłoś, a także Katarzyna Trzaskalska. Duże powodzenie "Teleexpressu(...)Jubileuszowe obchody na antenie trwają już od początku tygodnia. Wielbiciele "Teleexpressu" mogą teraz poznać bliżej jego historię i codzienną pracę redakcji. Z okazji swojego święta twórcy programu...

 • TVP zwolniła dwóch dziennikarzy "Teleexpressu"

  Dwaj reporterzy "Teleexpressu" - Krzysztof Nakonieczny i Tomasz Frankowski - poinformowali na Twitterze, że TVP podziękowała im za współpracę.

 • Beata Chmielowska-Olech: Lubimy naszych widzów

  Od 16 lat jest jedną z twarzy programu. – To dla mnie wciąż ogromna radość - przyznaje Beata Chmielowska-Olech. Zdradza też w czym, jej zdaniem, tkwi utrzymująca się od trzech dekad popularność tego magazynu.

 • Katarzyna Trzaskalska wróciła do "Teleexpressu"

  O tym, że była prowadząca "Teleexpress" wraca do informacyjnej popołudniówki TVP1, poinformował widzów w poniedziałek Maciej Orłoś. Trzaskalska była już w ekipie "Teleexpressu" w latach 2010-11(...) w tym roku 30-lecie istnienia. Poza Trzaskalską program wciąż prowadzić będą Maciej Orłoś i Beata Chmielowska-Olech.

 • Maciej Orłoś pożegnał się z widzami "Teleexpressu"

  ...telewizyjny. Jutrzejsze wydanie "Teleexpressu" poprowadzi Beata Chmielowską-Olech. Tylko przez 5 pierwszych lat istnienia "Teleexpressu" nie było z nim Macieja Orłosia. Dziennikarz prowadzi ten(...)"Telewizja Polska jest marką, pod której skrzydłami narodziło się wiele gwiazd. Jedną z nich jest Maciej Orłoś, który 25 lat temu dołączył do zespołu 'Teleexpressu'. 31 sierpnia 2016 r. to ostatni...

 • "Teleexpress" będzie miał swój pociąg

  ...będą: zbliżające się 30-lecie programu oraz koncerty "SuperPremiery" i "SuperJedynki" podczas tegorocznego 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, które poprowadzą Beata Chmielowska-Olech i Maciej Orłoś. Na pokładzie pociągu pojawią się znane twarze "Teleexpressu". Zaproszeni zostaną także widzowie.

 • Michał Cholewiński następcą Orłosia w "Teleexpressie"

  W środę z Telewizją Polską rozstał się Maciej Orłoś, który od 1991 roku był gospodarzem "Teleexpressu". Zastąpi go Michał Cholewiński, który po raz pierwszy poprowadzi program 5 września.

 • Zmiany w "Teleexpressie"

  W poniedziałek, 8 sierpnia, doszło do zmian w kierownictwie "Teleexpressu". Marek Walencik nie jest już kierownikiem redakcji programu, zastąpił go Klaudiusz Pobudzin - informuje portal Wirtualnemedia.pl.

 • Zwalniają popularnych dziennikarzy

  Narasta konflikt między władzami Telewizji Polskiej oraz związkami zawodowymi, które nie zgadzają się na formę zwolnień zaproponowanych przez TVP. Związkowcy zarzucają TVP łamanie prawa i grożą godzinnym strajkiem. Na liście osób, którą mają zostać zwolnione, znaleźli się m.in. Beata Chmielowska-Olech z "Teleexpressu" oraz Adrian Klarenbach i Edyta Lewandowska z TVP Info.

 • Nadal ma wiele marzeń

  O stresie, wpadkach na wizji oraz swoich wakacyjnych planach opowiada Beata Chmielowska-Olech.

Zdjęcia na temat: olech z teleexpressu