• Informacje na temat:

  olech z teleexpressu

Artykuły na temat: olech z teleexpressu
 • Beata Chmielowska-Olech: Jaka krew płynie w jej żyłach?

  Beata Chmielowska-Olech (45 l.) dzięki udziałowi w muzycznym show TVP daje się poznać z zupełnie innej strony. Gwiazda "Teleexpressu" uchyliła ostatnio kilka rodzinnych sekretów. Jej pochodzenie zadziwia...

 • 25 lat "Teleexpressu"!

  Już w najbliższą niedzielę, 26 czerwca, zobaczymy urodzinowe wydanie "najszybszego" programu informacyjnego Telewizji Polskiej.

 • Beata Chmielowska-Olech przerywa milczenie! Ujawnia kulisy pracy w "Teleexpressie"!

  Beata Chmielowska-Olech (43 l.) pracuje w programie informacyjnym TVP ponad 20 lat. Jak jej się udało przetrzymać wszystkie zmiany rządów i czystki w redakcjach publicznego nadawcy?

 • Zwalniają popularnych dziennikarzy

  Narasta konflikt między władzami Telewizji Polskiej oraz związkami zawodowymi, które nie zgadzają się na formę zwolnień zaproponowanych przez TVP. Związkowcy zarzucają TVP łamanie prawa i grożą godzinnym strajkiem. Na liście osób, którą mają zostać zwolnione, znaleźli się m.in. Beata Chmielowska-Olech z "Teleexpressu" oraz Adrian Klarenbach i Edyta Lewandowska z TVP Info.

 • Danuta Dobrzyńska niespodziewanie zniknęła z "Teleexpressu"!

  ...pracy? Osoby z TVP wiedzą chyba coś więcej, bo na stronie internetowej "Teleexpressu" niespodziewanie usunięto jej wizytówkę. Twarzami serwisu są aktualnie tylko Maciej Orłoś i Beata Chmielowsla-Olech(...) dwóch miesięcy na antenie TVP nie pojawia się dziennikarka Danuta Dobrzyńska, która współprowadziła m.in. wydania "Teleexpressu". Redaktorzy postanowili sprawdzić, co jest powodem tak długiej...

 • Nadal ma wiele marzeń

  O stresie, wpadkach na wizji oraz swoich wakacyjnych planach opowiada Beata Chmielowska-Olech.

 • Anna Popek poprowadzi "Teleexpress". Za Macieja Orłosia!

  Anna Popek (48 l.) jest szczęśliwa z takiego obrotu sprawy. Prezenterka właśnie została nową twarzą "Teleexpressu"!

 • "Teleexpress": 25 lat minęło!

  Najświeższe informacje z kraju i ze świata podane w skrócie, za to często z dużą dawką humoru. To charakterystyka jednego z najpopularniejszych programów informacyjnych w historii polskiej telewizji, który w niedzielę, 26 czerwca, kończy 25 lat!

 • Opole 2011: Kto zgruzuje budę?

  Poznaliśmy wykonawców, którzy wystąpią podczas 48. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2011. Wiadomo już, kto zmierzy się w ostatnim etapie konkursu SuperJedynek. Największym zaskoczeniem jest obecność metalowej grupy Acid Drinkers.

 • Maryla Rodowicz królową Opola

  To był wieczór Maryli Rodowicz. Artystka podczas 48. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2011 otrzymała dwie "SuperJedynki", w tym nagrodę dla najpopularniejszego artysty przyznawaną przez telewidzów.

Zdjęcia na temat: olech z teleexpressu
Wideo na temat: olech z teleexpressu
 • Układ zamknięty

  Inspiracją dla scenarzystów "Układu zamkniętego", Michała S. Pruskiego i Mirosława Piepki była prawdziwa historia biznesmenów, zmagających się z zarzutami stawianymi przez prokuraturę oraz urząd skarbowy. Wszyscy trafili do aresztu, a ich firmę doprowadzono do upadku. Sprawy prowadzone przeciwko nim zostały po latach umorzone z powodu braku znamion przestępstwa, a przedsiębiorcy otrzymali po… 10 tysięcy złotych zadośćuczynienia.