• Informacje na temat:

  olejnik kropka nad i

Artykuły na temat: olejnik kropka nad i
 • Burza po wystąpieniu Muńka Staszczyka w "Kropce nad i"!

  Muniek Staszczyk (56 l.) pojawił się ostatnio w programie Moniki Olejnik. Widzowie byli oburzeni jego zachowaniem...

 • 10 najlepszych tekstów Macieja Maleńczuka w "Kropce nad i"

  Maciej Maleńczuk, pierwszy kabotyn muzycznego show-biznesu znów dołożył starań, by było o nim głośno. Wywiad udzielony Monice Olejnik, w którym wokalista zadeklarował, że jest satanistą, katolikiem i ateistą, określono na Twitterze jako najbardziej groteskowy w historii programu.

 • Monika Olejnik 11 lipca skończyła 61 lat. To jednak nie przeszkadza jej bawić się w morzu niczym nastolatka!

 • Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego: Marihuanę palę cały czas

  Lubujący się w kontrowersjach Maciej Maleńczuk był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Nie obyło się bez poruszania budzących gorące emocje tematów.

 • Wojtek Szczęsny nie dał się podejść Olejnik! "To moja sprawa"

  Wojtek Szczęsny pojawił się ostatnio w programie "Kropka nad i", gdzie opowiedział o przygotowaniach do Euro, ślubie z Mariną, diecie Lewandowskiego oraz o swoim nałogu!

 • Wojna Olejnik z prezydentem

  Prezydent Lech Kaczyński po ostatnim swoim występie w programie "Kropka nad i" doprowadził poza wizją Monikę Olejnik do płaczu. TVN wysyłało już skargę do KRRiT.

 • Monika Olejnik zostanie zatrudniona w TVP? Ten komentarz rozwiewa wątpliwości

  Monika Olejnik (59 l.) porzuci TVN na rzecz Telewizji Publicznej? Takie doniesienia można było przeczytać w publikacjach prasowych. Głos zabrała sama zainteresowana. O komentarz poproszono także szefa telewizyjnej Jedynki.

 • TVP Info ważniejsze od Olejnik

  Monika Olejnik wreszcie doczekała się Jarosława Kaczyńskiego w swoim programie "Kropka nad i". Wywiad był jednak niezwykle krótki. Po kilku minutach Jarosław Kaczyński przerwał bowiem rozmowę, bo... spieszył się do TVP Info.

 • Monika Olejnik stanie przed sądem za znieważenie Andrzeja Dudy?!

  Monika Olejnik (59 l.) niedawno opublikowała fotomontaż porównujący Andrzeja Dudę do Andersa Breivika. Mimo, że za to przeprosiła i starała się wytłumaczyć, to nie wszystkich jej słowa przekonały. Jeden z obywateli złożył do prokuratury doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa i domaga się postawienia kobiety przed sądem.

 • Zdjęli materiał Hanny Lis

  Kierownik "Wiadomości" TVP 1 Krzysztof Rak ingerował w prowadzone przez Hannę Lis wydanie programu. Z poniedziałkowych "Wiadomości" niedługo przed emisją spadł materiał o niewielkich szansach prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego na reelekcję i jego groźbach wobec Moniki Olejnik.

Zdjęcia na temat: olejnik kropka nad i
Wideo na temat: olejnik kropka nad i
 • Kolejna wpadka Hanny Lis!

  W programu "Po przecinku" na antenie TVP Info prowadząca Hanna Lis pożegnała się z widzami słowami: "To był program 'Kropka nad i'". Ten ostatni w TVN 24 prowadzi Monika Olejnik. To kolejna wpadka żony Tomka Lisa. W lutym dziennikarka poprowadziła "Panoramę" z... paczką papierosów na stole. (TVP/x-news)

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...

 • Niebo nad Saharą

  Oparta na bestsellerowej powieści Sylvaina Estibala europejska superprodukcja przygodowa z dwiema największymi gwiazdami kina znad Sekwany: znakomitą, nagrodzoną Oscarem, Złotym Globem, BAFTĄ i dwoma Cezarami niezapomnianą odtwórczynią roli Edith Piaf Marion Cotillard i uznawanym za najprzystojniejszego francuskiego aktora i niezwykle ualentowanego reżysera (gromadzące ponad 8 milionów francuskich widzów "Nie mów nikomu", "Les Petits Mouchoirs") Guilliaumem Canet. Francuska Sahara, rok...

Dyskusje na temat: olejnik kropka nad i