• Informacje na temat:

  olejnik michał

Artykuły na temat: olejnik michał
 • Aktorka, jak podał jeden z magazynów, na początku tego roku zamieszkała w Australii z 39-letnim Michałem Olejnikiem, byłym kierownikiem planu zdjęciowego serialu "M jak miłość", w którym grała(...) w basenie idealnie ciepła, nic dodać, nic ująć. Powitalne drinki i talerz owoców zachwycają" - pisze aktorka na blogu. Dodaje, że Michał spełnia wszystkie warunki "najlepszego kompana, towarzysza...

 • Michał Piróg ambasadorem akcji "Żonkile"

  Michał Piróg po raz kolejny został ambasadorem akcji "Żonkile", mającej przypominać o powstaniu w getcie warszawskim. Jego zdaniem nie ma podziału na historię polskich żydów i historię chrześcijan - jest tylko wspólna historia państwa. 19 kwietnia ma przypominać o konieczności budowania wspólnej przyszłości, bez podziałów rasowych i religijnych.

 • Monika Olejnik znowu przerywa wywiad!

  Monice Olejnik (58 l.) kolejny raz puściły nerwy!

 • Omenaa Mensah o Andrzeju Dudzie

  Omenaa Mensah ma nadzieję, że Andrzej Duda wywiążę się z wyborczych obietnic i będzie prezydentem wszystkich Polaków, bez względu na kolor skóry, orientację seksualną czy przekonania w sprawie in vitro. Prezenterka od roku w ramach własnej fundacji Omenaa Foundation promuje tolerancję.

 • Wojewódzki i Olejnik: Wojna na słowa

  Po tym, jak Monika Olejnik skrytykowała Kubę Wojewódzkiego za obraźliwe słowa na temat Ukrainek, sugerując, iż powinien on przeprosić kobiety, showman postanowił odpowiedzieć dziennikarce.

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko zamieszkała z młodym kochankiem!

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko (71 l.) przestała ukrywać swój związek ze sporo od niej młodszym, Michałem Olejnikiem. Para od kilku miesięcy mieszka ze sobą w jej australijskim domu...

 • Maciej Maleńczuk: Nie ma lepszej zemsty nad sukces (wywiad)

  Cynik, kabotyn i mizogin. Maciej Maleńczuk. Kobiety? "Wszystkie jednakowo durne". "The Voice Of Poland"? "Totalny szajs". Krakusy? "Zawistni". Komu jeszcze pan Maleńczuk pokazuje środkowy palec? Przekonajcie się sami!

 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko pierwszy raz o młodym kochanku!

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko (72 l.) opowiedziała o swoim związku z dużo młodszym od niej partnerem, Michałem Olejnikiem (39 l.).

 • Olbrychski popiera Opanię

  "Każdy uczciwy aktor, odrobinę myślący, by odmówił. Ja oczywiście też bym odmówił" - tak Daniel Olbrychski w rozmowie z Moniką Olejnik skomentował decyzję Mariana Opani o nieprzyjęciu roli Lecha Kaczyńskiego w filmie "Smoleńsk" Antoniego Krauzego.

Zdjęcia na temat: olejnik michał
Wideo na temat: olejnik michał
 • Zniknięcie

  Głównym bohaterem "Zniknięcia" jest zbliżający się do trzydziestego roku życia mężczyzna, którego poukładany i spokojny świat rozpada się z chwilą zaginięcia jego żony. Rozpaczliwe próby odkrycia, co się tak naprawdę stało, okazują się nieudane i sprowadzają jedynie kolejne katastrofy. Próbując rozwikłać zagadkę, bohater popada w coraz większy obłęd, który powoli niszczy jego życie.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Nad życie

  Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko,...

Dyskusje na temat: olejnik michał
 • Re: TVN idzie na dno? Kto nowym liderem?

  Ale wszystkich na głowę bije babcia Olejnik że swoimi drgawkami

 • Re: Netflix i Grupa ATM zawieszają produkcję seriali!

  , i Michał Broniatowski, który w czasach PRL pracował w Interpressie. Jego ojciec Mieczysław był członkiem Kominternu i funkcjonariuszem Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego. Z kolei do rady(...) w Bejrucie. Zatrudnienie w TVN dzieci funkcjonariuszy służb specjalnych PRL nie jest niczym nadzwyczajnym, czego przykładem jest prowadząca „Kropkę nad i” Monika Olejnik, córka Tadeusza Olejnika