• Informacje na temat:

  olga beata

Artykuły na temat: olga beata
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8": Beata Olga Kowalska jako Marek Gwiazdowski

  ...milionów wyświetleń w serwisie Youtube, a na koncertach zespołu cieszy niesłabnącą popularnością wśród fanów. Jak poradziła sobie Beata Olga Kowalska z tym zadaniem? Zobacz video! Kolejny odcinek...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Beata Olga Kowalska i "Miód malina"

  ...", filmy "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Porady na zdrady"),  Marcel Sabat (m.in. "M jak miłość", "Komisja morderstw"), Mariusz Ostrowski  (fotograf w "Blondynce") i  Beata Olga Kowalska ("Ranczo", "Klan"). Beata Olga Kowalska do tej pory wcielała się w Mesajah, Imany i Davida Bowie. Najlepiej poszło jej w pierwszym odcinku, gdy jej Mesajah zajął 2. miejsce. W sobotę (30 września) aktorka...

 • Olga Bołądź "skazana"

  Olga Bołądź gra jedną z głównych ról w planowanym na jesień serialu Polsatu "Skazane". Gwiazda wcieli się w kobietę handlującą narkotykami.

 • Artyści Przeciw Nienawiści: Olga Kalicka pierwszy raz po porodzie

  Jedną z prowadzących koncertu Artyści Przeciw Nienawiści była aktorka i prezenterka telewizyjna Olga Kalicka, która po raz pierwszy pojawiła się publicznie po urodzeniu dziecka.

 • Wodecki Twist Festiwal bez Olgi Bończyk. Aktorka potwierdza

  W rozmowie z "Super Expressem" Olga Bończyk przyznała, że nie otrzymała zaproszenia na festiwal zorganizowany ku pamięci Zbigniewa Wodeckiego. Według aktorki powodem była jej zbytnia bliskość z muzykiem.

 • Beata Ścibakówna: Jesteśmy zamkniętym społeczeństwem

  Beata Ścibakówna lubi grać trudne i niejednoznaczne role. Bardzo się cieszy, że będzie miała okazję wcielić się w postać zakochaną w innej kobiecie. Uważa, że takie wątki w filmach czy serialach pozytywnie oddziałują na świadomość oraz otwartość społeczeństwa.

 • Olga Bończyk zaśpiewa dla Zbigniewa Wodeckiego

  ...artystą. Wystąpią m.in: Alicja Majewska, Ryszard Rynkowski, Włodzimierz Korcz, Beata Rybotycka, Jacek Wójcicki, Mariusz Patyra, Grupa MoCarta i inni. Obsada dla każdego z koncertów może być inna ze(...) koncerty "Mój jubileusz" zachowują ważność. W "Super Expressie" możemy przeczytać, że na koncertach wystąpi również Olga Bończyk , która z Wodeckim tworzyła duet na scenie, ale była mu bliska również...

 • Olga Bołądź zagra dilerkę narkotyków

  Nowa produkcja Polsatu to polska wersja serialu BBC "Prisoners' Wives". Jest to opowieść o kobietach, których partnerzy odsiadują wyroki. W Wielkiej Brytanii serial cieszył się bardzo dużą popularnością. Jedną z głównych ról w polskiej produkcji zagra Olga Bołądź.

 • Olga Bołądź: Od dilerki narkotyków do pracownicy korporacji

  Aktorka w ciągu ostatnich kilku miesięcy wcieliła się w trzy zupełnie różne i niebanalne postaci: od dilerki narkotyków do pracownicy korporacji. Twierdzi, że wszystkie te role były dla niej wyzwaniem, a swoje bohaterki uwielbia i oddaje im się całkowicie. Mam szczęście, że wygrywam castingi do ról, które bardzo mnie interesują - mówi Olga Bołądź.

 • "The Voice of Poland": Bitwy dobiegły końca. Beata Spychalska za burtą

  Ostatni odcinek bitew przyniósł sporo emocji. Z programem pożegnała się kolejna faworytka, Beata Spychalska, a Maria Sadowska pożałowała, że do jednej pary zestawiła Justynę Gajczak i Weronikę Curyło. Wszystkich trenerów zelektryzował natomiast występ Anny Karwan i Agnieszki Damrych.

Zdjęcia na temat: olga beata
Wideo na temat: olga beata
 • "Skazane": Cztery kobiety z mężami w więzieniu

  „Skazane” na antenie Polsatu już od września. Nowy serial będzie opowiadać historię czterech obcych sobie kobiet, których mężowie odsiadują wyroki w więzieniu. W rolach głównych m.in. Olga Bołądź, Beata Ścibakówna i Ireneusz Czop.

 • "Skazane" odc. 6

  Arek (Wojciech Błach) dowiaduje się, że Ola (Olga Bołądź) została aresztowana. Nakazuje jej odzyskać Szymka (Adaś Tomaszewski). Rafał (Antoni Pawlicki) informuje Martę (Paulina Gałązka), że był przesłuchiwany przez policję, a w więzieniu spędzi długi czas...Anna (Beata Ścibakówna) opowiada Olafowi (Rafał Fudalej), że stara się o opiekę nad Szymkiem. Na wieść o tym Olaf wpada w szał i demoluje

Dyskusje na temat: olga beata