• Informacje na temat:

  olga bołądź paweł małaszyński

Artykuły na temat: olga bołądź paweł małaszyński
 • Małaszyński z gołą pupą

  Dystrybutor filmu "Skrzydlate świnie", ITI Cinema, ujawnił plakat debiutanckiego filmu Anny Kazejak z Pawłem Małaszyńskim w roli głównej.

 • Małaszyński zagra kibola

  Paweł Małaszyński zagra główną rolę w pełnometrażowym debiucie Anny Kazejak-Dawid 'Skrzydlate świnie", którego akcja rozgrywać się będzie w środowisku kibiców piłkarskich.

 • Małaszyński w "Czasie honoru"

  Ruszyły zdjęcia do kolejnego sezonu "Czasu honoru" . Trzecią serię tego niezwykle popularnego serialu będzie można zobaczyć na antenie TVP2 już jesienią. W jedną z nowych postaci wcieli się Paweł Małaszyński.

 • Małaszyński i Pazura piją "brudzia"

  Nie ma jak słodko się upić. Z takiego założenia wyszła aktorka Agata Kulesza i były piłkarz Jan Tomaszewski. Natomiast panowie Cezary Pazura i Paweł Małaszyński najpierw wypili "brudzia", a później zaczęli się kłócić. O mało nie doszło do rękoczynów!

 • Kazejak: Nie boję się wyzwań

  Anna Kazejak znana jest szerokiej widowni przede wszystkim jako realizatorka jednej z nowelek nagradzanej w Polsce i za granicą "Ody do radości". W piątek, 5 listopada, do kin weszły "Skrzydlate świnie", pełnometrażowy debiut tej uzdolnionej reżyserki, w którym główne role grają: Paweł Małaszyński, Olga Bołądź i lider zespołu Coma - Piotr Rogucki.

 • Brat BrzydUli na dużym ekranie

  Młodszy brat znanej z serialu "BrzydUla" Julii Kamińskiej w listopadzie zadebiutuje na dużym ekranie. Christian Kamiński wystąpi u boku Pawła Małaszyńskiego, Cezarego Pazury, Karoliny Gorczycy i Olgi Bołądź w reżyserskim debiucie Anny Kazejak "Skrzydlate świnie".

 • Oddałam jej swoje ciało i emocje

  Olga Bołądź zagrała w filmie "Skrzydlate świnie" jedną z głównych ról. Baśka, jej bohaterka, jest dziewczyną z małego miasteczka, która stara się walczyć o swoje marzenia. Aktorka, znana z serialu "Czas honoru" i udziału w "Tańcu z gwiazdami", opowiada o pracy na planie "Skrzydlatych świń".

 • Najmniejsze Projekcje Świata: "Skrzydlate świnie"

  W pokazie filmu wezmą udział: scenarzysta Doman Nowakowski oraz aktorzy Paweł Małaszyński i Olgę Bołądź. Po projekcji 10 osób będzie mogło spotkać się z twórcami. Więcej szczegółów na stronie(...) - wcielił się Paweł Małaszyński. Solidna rola przypadła też wokaliście łódzkiego zespołu rockowego COMA - Piotrowi Roguckiemu, wcielającemu się w postać Mariusza, brata Oskara. Najważniejszą rolę...

 • "Skrzydlate świnie": Przedpremiera

  ...- mówi Olga Bołądź, jedna z bohaterek filmu. "Skrzydlate świnie" to historia grupy przyjaciół, których dzieli sytuacja życiowa, lecz łączy wspólna pasja - zamiłowanie do piłki nożnej. Jednak film bynajmniej nie jest o futbolu. To obraz o honorze, o pasji i przede wszystkim o miłości, ale okraszony poczuciem humoru. W rolę głównego bohatera - Oskara - wcielił się Paweł Małaszyński. Solidna rola...

 • Kibic też człowiek

  ...z papką, określaną w naszym kraju jako kino rozrywkowe, jej obraz ogląda się bez większych zastrzeżeń. Głównym bohaterem "Skrzydlatych świń" jest Oskar (Paweł Małaszyński), mężczyzna po trzydziestce(...), dlatego zdecydowanie odmawia. Sytuacja zmienia się jednak, gdy Basia (Olga Bołądź), dziewczyna jego brata, Mariusza (Piotr Rogucki), przyjmuje zaproponowaną mu ofertę, a "za karę" zostaje brutalnie...

Zdjęcia na temat: olga bołądź paweł małaszyński