• Informacje na temat:

  olga bołądź skrzydlate świnie

Artykuły na temat: olga bołądź skrzydlate świnie
 • "Skrzydlate świnie": Przedpremiera

  W czwartek, 4 listopada, we wszystkich kinach Cinema City odbędą się specjalne przedpremierowe pokazy filmu "Skrzydlate świnie". To obraz reżyserki młodego pokolenia - Anny Kazejak.

 • Ósme urodziny Olgi Bołądź?

  Jest jedną z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia. Znają ją nie tylko fani komedii "Słaba płeć", ale i miłośnicy serialu "Czas honoru". Mało kto wie, że Olga Bołądź ma dopiero... 8 lat. Aktorka urodziła się bowiem 29 lutego 1984 roku i świętuje swoje urodziny raz na cztery lata!

 • Najmniejsze Projekcje Świata: "Skrzydlate świnie"

  Cykl Najmniejsze Projekcje Świata to wyjątkowe pokazy oraz rozmowy z twórcami w małym gronie, w których uczestniczy jedynie 10 kinomanów, wybranych drogą losową. Kolejne spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę, 6 listopada, o godz. 12.00, w warszawskim kinie Atlantic. Widzowie obejrzą film "Skrzydlate świnie".

 • Olga Bołądź: Wszystkie mi zazdroszczą

  Olga Bołądź od kilku lat gra w "Czasie honoru". Przy okazji zdjęć do szóstej transzy produkcji opowiada o swojej postaci oraz serialu, który niezmiennie cieszy się zainteresowaniem widzów.

 • Olga Bołądź poderwana "na Lewandowskiego"

  Jak poderwać Olgę Bołądź? To proste. Wystarczy spróbować "metody na Lewandowskiego". Jej skuteczność w praktyce prezentują gwiazdy "Dzień dobry, kocham cię" - nowej komedii twórców "Śniadania do łóżka", "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!"; a samych zasad "podrywu na 'dziewiątkę' z Bayernu" uczy pierwszy teaser filmu.

 • Oddałam jej swoje ciało i emocje

  Olga Bołądź zagrała w filmie "Skrzydlate świnie" jedną z głównych ról. Baśka, jej bohaterka, jest dziewczyną z małego miasteczka, która stara się walczyć o swoje marzenia. Aktorka, znana z serialu "Czas honoru" i udziału w "Tańcu z gwiazdami", opowiada o pracy na planie "Skrzydlatych świń".

 • Kibic też człowiek

  ..."Skrzydlate świnie" , reż. Anna Kazejak, Polska 2010, dystrybutor ITI Cinema, premiera kinowa 5 listopada 2010 roku.

 • Kazejak: Nie boję się wyzwań

  Anna Kazejak znana jest szerokiej widowni przede wszystkim jako realizatorka jednej z nowelek nagradzanej w Polsce i za granicą "Ody do radości". W piątek, 5 listopada, do kin weszły "Skrzydlate świnie", pełnometrażowy debiut tej uzdolnionej reżyserki, w którym główne role grają: Paweł Małaszyński, Olga Bołądź i lider zespołu Coma - Piotr Rogucki.

 • Mrozu chce zacząć nowy, lepszy rozdział

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć nowy teledysk Mroza. W klipie do piosenki "Horyzont" występują popularni aktorzy Olga Bołądź i Paweł Ferens.

 • Brat BrzydUli na dużym ekranie

  Młodszy brat znanej z serialu "BrzydUla" Julii Kamińskiej w listopadzie zadebiutuje na dużym ekranie. Christian Kamiński wystąpi u boku Pawła Małaszyńskiego, Cezarego Pazury, Karoliny Gorczycy i Olgi Bołądź w reżyserskim debiucie Anny Kazejak "Skrzydlate świnie".