• Informacje na temat:

  olga bołądź urodziny

Artykuły na temat: olga bołądź urodziny
 • Olga Bołądź po zawirowaniach miłosnych układa sobie życie na nowo!

  Olga Bołądź (33 l.) od kilku lat jest w nieustannym biegu, ale potrafi łączyć pracę z wychowaniem syna. Twardo stawia granice, gdzie kończy się wgląd w jej życie prywatne. Jednak od jakiegoś czasu jest szczęśliwa u boku Sebastiana Fabijańskiego (30 l.) i nie ma zamiaru ukrywać swojej radości!

 • "Czas honoru": Oldze Bołądź stuknęła trzydziestka!

  Olga Bołądź, czyli Celina Dłużewska z "Czasu honoru", kończy 30 lat, ale nie wie, kiedy powinna świętować swe urodziny, bo daty 29 lutego (urodziła się w 1984 roku właśnie tego dnia) nie ma w tym roku w kalendarzu!

 • Olga Bołądź da kolejną szansę Mikołajowi Roznerskiemu?

  Zakończyli związek czy to tylko kolejny chwilowy kryzys? Może wciąż żyją razem? A może wieść o rozstaniu to sprytny sposób na promocję nowego filmu Olgi Bołądź (31 l.)? Takie pytania wzbudziła(...), niekończące się rozstania i powroty. - Jak w znanej piosence "Trudno jest razem być nam ze sobą, bez siebie nie jest lżej". Olga bardzo się zaangażowała, ale Mikołaj... nie jest łatwym partnerem...

 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski świętuje 35. urodziny

  Dla Mikołaja Roznerskiego, czyli Marcina Chodakowskiego z "M jak miłość", mikołajki to jeden z najważniejszych dni w roku. 6 grudnia aktor świętuje bowiem imieniny i urodziny... W tym roku na jego urodzinowym torcie zapłonie 35 świeczek!

 • Mikołaj Roznerski marzy o prawdziwej rodzinie! Dlaczego nie układa mu się w miłości?

  ...ukochana, Marta Juras (32 l.), z którą rozstał się, gdy ich synek miał niespełna trzy lata. Mikołaj Roznerski nie miał dotąd szczęścia w miłości. Po odejściu od mamy Antosia, związał się z Olgą Bołądź...

 • Gdynia: Pierwsze nagrody

  W piątek, 28 maja, pokazano cztery ostatnie obrazy biorące udział w Konkursie Głównym 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Wieczorem w Teatrze Muzycznym odbyła się gala, podczas której nagrodzono najlepsze filmy, biorące udział w konkursach: Niezależnym i Młodego Kina. Wręczono także nagrody pozaregulaminowe.

 • Filmowe oblicza katastrofy

  Reklamowana jako film o "pięknej katastrofie" "Melancholia" kontrowersyjnego duńskiego reżysera Larsa von Triera to najbardziej wyczekiwana kinowa premiera tygodnia. Na ekranach debiutuje też pierwszy fabularny film o katastrofie smoleńskiej - "Prosto do nieba" Piotra Matwiejczyka.