• Informacje na temat:

  olga bołądź z dzieckiem

Artykuły na temat: olga bołądź z dzieckiem
 • ​Olga Bołądź o swoim debiucie reżyserskim

  ..."To nie jest apoteoza aborcji, ten film nie stoi po żadnej ze stron" - mówi Olga Bołądź o filmie "Alicja i żabka", którego scenariusz oparty jest na prawdziwych wydarzeniach.

 • Olga Bołądź: Wyzbyć się kobiecości...

  Przyjęcie roli w nowym filmie Patryka Vegi wiązało się z fizycznymi treningami, ścisłą dietą, zgoleniem włosów - wyznaje Olga Bołądź. W rozmowie z aktorką, po pokazie fragmentów "Służb specjalnych" na Festiwalu Filmowym w Gdyni, uczestniczył Krystian Zając.

 • Olga Bołądź została mamą!

  Olga Bołądź została mamą! Aktorka, która bardzo długo ukrywała przed mediami swój błogosławiony stan, urodziła ślicznego i zdrowego chłopca...

 • Żebrowski i Bołądź: Trudny związek

  Film "Nad życie" opowiada prawdziwą historię. Historię bez happy endu. Agata Mróz, utalentowana siatkarka chora na białaczkę decyduje się odłożyć przeszczep, żeby urodzić dziecko. Dwa tygodnie po przeszczepie umiera na sepsę. Zostawia nowo narodzoną córkę i męża. W filmie role Agaty i jej męża Jacka zagrali Olga Bołądź i Michał Żebrowski.

 • Olga Bołądź zagra dilerkę narkotyków

  Nowa produkcja Polsatu to polska wersja serialu BBC "Prisoners' Wives". Jest to opowieść o kobietach, których partnerzy odsiadują wyroki. W Wielkiej Brytanii serial cieszył się bardzo dużą popularnością. Jedną z głównych ról w polskiej produkcji zagra Olga Bołądź.

 • "Nad życie": Olga Bołądź jako Agata Mróz

  ...11 maja na ekranach kin zadebiutuje "Nad życie" - biograficzny film o życiu siatkarki Agaty Mróz. W głównej roli zobaczymy Olgę Bołądź.

 • Olga Bołądź: Jak spisała się w roli Agaty Mróz?

  TVN przygotowuje na wiosnę kolejne trzy filmy z cyklu "Prawdziwe historie". Jeden z obrazów to historia zmarłej na białaczkę siatkarki, Agaty Mróz. W tę postać wcieliła się Olga Bołądź, która przyznała, że było to dla niej duże przeżycie.

 • Bołądź, Błach i Czop o serialu "Skazane"

  ...​"Skazane" na antenie Polsatu już od września. Nowy serial będzie opowiadać historię czterech obcych sobie kobiet, których mężowie odsiadują wyroki w więzieniu. W rolach głównych m.in. Olga Bołądź, Beata Ścibakówna i Ireneusz Czop.

 • Bołądź i Żebrowski: Walka o życie

  ..."Choroba i walka z nią uczą, że należy żyć chwilą, doceniać życie" - powiedziała aktorka Olga Bołądź, grająca Agatę Mróz w filmie "Nad życie". W rolę męża siatkarki wcielił się Michał Żebrowski: "Rola ta wymagała olbrzymiego taktu" - mówi.

 • Żebrowski i Bołądź: Nad życie

  ..."Tele Tydzień": Znakomita polska siatkarka 4 czerwca 2008 roku przegrała walkę ze śmiertelną chorobą. Pamiętacie państwo tamte dni? Olga Bołądź (Agata Mróz): - Cztery lata temu kończyłam szkołę(...) to mama i żona, która odeszła, której już nie ma... Takie chwile są jak niezabliźnione rany. Odegranie sceny ślubu wymagało od nas, aktorów, niesłychanego taktu. Olga Bołądź : - Pana Jacka i małą...

Zdjęcia na temat: olga bołądź z dzieckiem
Wideo na temat: olga bołądź z dzieckiem
 • Olga Bołądź zagra dilerkę narkotyków

  popularnością. Jedną z głównych ról w polskiej produkcji zagra Olga Bołądź. W Wielkiej Brytanii nakręcono dwa sezony tego serialu. Każdy odcinek średnio oglądało 5 milionów widzów. – Pierwowzór tego(...) bohaterką, która ma małe dziecko, urodziła je bardzo wcześnie, teraz ten synek chodzi do szkoły i żeby jej dziecko miało mamę, to jej facet idzie za nią do więzienia – mówi Olga Bołądź.

Dyskusje na temat: olga bołądź z dzieckiem