• Informacje na temat:

  olga jankowska

Artykuły na temat: olga jankowska
 • "Barwy szczęścia": Olga Jankowska rzuci aktorstwo i zostanie piosenkarką?

  Olga Jankowska, czyli Klara Śliwińska-Pyrka z „Barw szczęścia”, była uczennicą szkoły podstawowej, kiedy postanowiła zostać aktorką. Zanim skończyła 14 lat, zagrała w filmie Bogusława Lindy „Jasne błękitne oczy”, a zaraz potem dołączyła do obsady serialu TVP2, w którym gra do dziś. Jednak aktorstwo wcale nie jest jej wymarzonym zawodem!

 • Trzy gracje w "Barwach szczęścia"

  Dwie piękne panie niedawno dołączyły do obsady serialu, a trzecia wróciła na plan po trzech latach przerwy. Ich bohaterki mają do opowiedzenia ciekawe historie.

 • "Barwy szczęścia": Olga Jankowska uwierzyła w siebie!

  ...zawodowe profity, ale cieszę się, że mam na koncie takie doświadczenie - podsumowuje Olga Jankowska. - W przyszłym roku chcę się nadal rozwijać. Zamierzam zdać egzamin na prawo jazdy i - mam...

 • Tomasz Karolak: Udowodnić sobie, że jeszcze mogę

  - Ja bardzo lubię grać przed kamerami, natomiast teatr jest o wiele trudniejszą sztuką - mówi Tomasz Karolak ("Testosteron", "Kac Wawa", "rodzinka.pl", "Prawo Agaty"). Aktor opowiada o nowym programie "Ekspedycja", w którym rozwiązuje z dziecięcą drużyną zagadki logiczne i nie tylko...

 • "Barwy szczęścia": Olga Jankowska jest.. samoukiem!

  W "Barwach szczęścia" gra już od pięciu lat, ale dopiero teraz, za sprawą jednej piosenki w "The Voice of Poland", zrobiło się o niej głośno. - Nadmierna popularność nikomu nie służy - mówi skromnie.

 • Gdynia 2014: Złote Lwy dla filmu "Bogowie"

  Film Łukasza Palkowskiego "Bogowie" został nagrodzony Złotymi Lwami dla najlepszego polskiego filmu na zakończonym 39. festiwalu w Gdyni. Za najlepszych aktorów uznano Zofię Wichłacz i Tomasza Kota, za reżysera - Władysława Pasikowskiego za film "Jack Strong".

 • "Barwy szczęścia": Nareszcie w domu

  Klara (Olga Jankowska) w końcu zostanie zwolniona z aresztu i dostanie pozwolenie na opuszczenie Stanów Zjednoczonych.

 • "The Voice of Poland": Edyta Górniak skrzywdziła Olgę Jankowską?

  65 do 35 dla Jagody Kret - tak w "The Voice of Poland" rozdzieliła punkty Edyta Górniak, odbierając Oldze Jankowskiej szanse na awans. Dlaczego to zrobiła? I co na to jej podopieczne?

 • "Barwy szczęścia": Totalna krytyka

  Waldek (Michał Witkowski) zjawi się w domu Pyrków, by porozmawiać z Klarą (Olga Jankowska) o tekście, który mu wysłała.

 • "The Voice Of Poland": Awansowała, bo gra w serialu?

  Awans do półfinału "The Voice Of Poland" znanej z serialu "Barwy szczęścia" Olgi Jankowskiej wywołał gorącą dyskusję internautów. Dlaczego?

Zdjęcia na temat: olga jankowska
Wideo na temat: olga jankowska
 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...

 • Portret o zmierzchu

  Atrakcyjna trzydziestoparoletnia Marina pracuje jako psycholog z trudnymi dziećmi. Jej życie wydaje się poukładane i szczęśliwe. Ale to pozory. Marina przechodzi bowiem głęboki kryzys małżeński i zawodowy. Nie kocha męża, porażają ją też wszechobecna obojętność i znieczulica, które widzi na każdym kroku. Pewnego wieczoru, po naprawdę pechowym dniu, Marina niespodziewanie staje się ofiarą przemocy seksualnej. Przeżyte upokorzenie i ból wywracają jej świat do góry nogami. Odtąd jedynym, czego...

 • November Man

  Były agent CIA wykonuje misję, która zmusza go do konfrontacji z byłym uczniem. W sprawę zamieszani są również oficjele rządowi oraz rosyjski prezydent-elekt.

Dyskusje na temat: olga jankowska