• Informacje na temat:

  olga kalicka i maciek musiał

Artykuły na temat: olga kalicka i maciek musiał
 • "1983": Maciej Musiał wciąż czeka na miłość!

  Maciej Musiał, czyli Kajetan Skowron z "1983" i Tomek Boski z "rodzinki.pl", w niemal każdym wywiadzie pytany jest o to, czy ma dziewczynę. Ostatnio aktor kategorycznie zaprzeczył plotkom, jakoby miejsce w jego sercu było już zajęte. - Cały czas jestem wolny - powiedział.

 • "Nie przerażały mnie sceny całowania"

  - Z Natalią mamy sojusz, a z Tomkiem, choć nie bez kłótni, tworzymy już niemal "stare dobre małżeństwo" - mówi Olga Kalicka, czyli serialowa Magda o rodzinie Boskich.

 • Księżniczka Kalicka

  ...- Z Natalią mamy sojusz, a z Tomkiem, choć nie bez kłótni, tworzymy już niemal "stare dobre małżeństwo" - mówi Olga Kalicka, czyli serialowa Magda o rodzinie Boskich.

 • Maciej Musiał marzy o Akademii Teatralnej

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", marzył kiedyś, by po maturze wyjechać na studia aktorskie do Londynu lub spróbować swoich sił w Hollywood... Ostatnio uznał jednak, że powinien zostać w Polsce, bo - aby być w przyszłości dobrym aktorem - musi najpierw zdobyć solidne wykształcenie.

 • ​"rodzinka.pl": Maciej Musiał kończy dziś 20 lat!

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", przestaje dziś być... nastolatkiem. Mający na swym koncie prawie 30 ról aktor świętuje 11 lutego swe 20. urodziny!

 • Maciej Musiał: Najpierw matura, a potem?

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", ma przed sobą kilka bardzo pracowitych miesięcy. 18-letni aktor już w maju zdawać będzie maturę, do której chce się naprawdę dobrze przygotować. A po egzaminach zamierza... wyjechać z Polski!

 • Dziewczyna Maćka Musiała zdjęła stanik! Ale gorąca sesja!

  Maciej Musiał (23 l.) znalazł szczęście u boku prawdziwej piękności...

 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał jest już studentem! Jaki kierunek wybrał?

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", właśnie został studentem! Nie starał się jednak dostać do szkoły teatralnej... Będzie studiował na Uniwersytecie Warszawskim!

 • ​"rodzinka.pl": Maciej Musiał celuje w... Akademię Teatralną

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", marzył kiedyś, by po maturze wyjechać na studia aktorskie do Londynu lub spróbować swoich sił w Hollywood... Ostatnio uznał jednak, że powinien zostać w Polsce, bo - aby być w przyszłości dobrym aktorem - musi najpierw zdobyć solidne wykształcenie. - Celuję w Akademię Teatralną - mówi dziś idol polskich nastolatek.

 • „rodzinka.pl”: ​Nowy podział domowych obowiązków

  Tomek Boski (Maciej Musiał) i jego współlokatorzy - Bolo (Daniel Dziorek) i Maciek (Jan Raubo) - dojdą pewnego dnia do wniosku, że powinni raz na zawsze rozwiązać problem panującego wiecznie w ich mieszkaniu nieporządku i sprawiedliwie podzielić się obowiązkami domowymi.

Wideo na temat: olga kalicka i maciek musiał
 • To ona skradła serce Maćka Musiała!

  W 3. sezonie "Rodzinki.pl" widzowie będą obserwować, jak rozwija się związek Tomka Boskiego i jego dziewczyny, Magdy. Maciek Musiał i Olga Kalicka zdradzili nam kilka szczegółów dotyczących ich serialowej relacji.

Dyskusje na temat: olga kalicka i maciek musiał