• Informacje na temat:

  olga katarzyna

Artykuły na temat: olga katarzyna
 • "Alicja i żabka": Olga Bołądź debiutuje jako reżyserka

  Olga Bołądź debiutuje jako reżyserka krótkometrażowym filmem "Alicja i żabka", który będzie można zobaczyć premierowo w ramach Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

 • Pol'and'Rock Festival 2019: Olga Tokarczuk gościem ASP

  Nagradzana pisarka Olga Tokarczuk będzie gościem Akademii Sztuk Przepięknych podczas tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival (dawny Przystanek Woodstock).

 • Katarzyna Grabowska: Aktorka nieprzypadkowa

  Katarzyna Grabowska pochodzi z rodziny aktorskiej - jest córką Andrzeja Grabowskiego i siostrą Zuzanny Grabowskiej. Młoda aktorka opowiada o pracy na planie i zdradza, czy rodzina miała wpływ na jej karierę.

 • Katarzyna Cichopek w programie "Czar par"

  ...będzie oceniało jury. W piątek, 16 sierpnia, w "Pytaniu na śniadanie" ogłoszono, że na fotelach jurorskich zasiądą m.in. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. "Jak się okazało, że mamy być jurorami, to(...) Skrętnych, Trusewiczów i Kornalewiczów. Program prowadzili wówczas Krzysztof Ibisz i zmarła kilkanaście dni temu aktorka Hanna Dunowska. W jury była natomiast m.in. Olga Lipińska. ***Zobacz materiały...

 • Wodecki Twist Festiwal bez Olgi Bończyk. Aktorka potwierdza

  W rozmowie z "Super Expressem" Olga Bończyk przyznała, że nie otrzymała zaproszenia na festiwal zorganizowany ku pamięci Zbigniewa Wodeckiego. Według aktorki powodem była jej zbytnia bliskość z muzykiem.

 • Takiej Olgi Bołądź jeszcze nie widzieliście

  ...nowa. Przeprowadza się i rozpoczyna pracę w korporacji. W firmie Adam poznaje atrakcyjną Gorię (Olga Bołądź), którą jest totalnie oczarowany. Początkowo dziewczyna opiera się jego zalotom, uparcie(...) Wojciecha Żogały, wielokrotnie nagradzanego, m.in. za film Łukasza Palkowskiego "Bogowie" na Festiwalu Filmowym w Gdyni w 2014 roku. Kostiumy stworzyła Katarzyna Adamczyk, która z Bodo Koxem pracowała przy...

 • ​Olga Borys: "Twoja twarz brzmi znajomo" jak kolonia

  ...​Olga Borys nie żałuje decyzji o udziale w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Twierdzi, że świetnie się bawi, a atmosferę na planie porównuje do kolonii letnich. Do każdego występu podchodzi jak aktorka - buduje swoją postać, szukając jej osobowości, a nie odtwarzając tylko gesty i barwę głosu.

 • Olga J. zatrzymana przez policję

  Znana wokalistka i jurorka "Must Be The Music" Olga J. została zatrzymana przez funkcjonariuszy z warszawskich Bielan. Jak nieoficjalnie dowiedział się reporter śledczy RMF FM, powodem mogą być podejrzenia o posiadanie narkotyków.

 • Katarzyna Grabowska: Ktoś musi namieszać

  Jako Olga Górecka będzie chciała uwieść Piotra Zduńskiego! Niedługo widzowie serialu "M jak miłość" przekonają się, czy jej bohaterka potrafi być... bezwzględna.

 • Katarzyna Nosowska mówi "Ja pas!" (nowa płyta jesienią)

  Zawieszenie działalności przez grupę Hey nie oznacza, że Katarzyna Nosowska skupia się tylko na królowaniu na Instagramie. Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Ja pas!", który zapowiada solową płytę wokalistki.

Zdjęcia na temat: olga katarzyna
Wideo na temat: olga katarzyna
 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 7. odcinka

  czy Olga (Sylwia Gliwa) poradzi sobie z zazdrością o Basię (Katarzyna Zawadzka) i jej bliskie relacje z Michałem (Mikołaj Roznerski). Czy Basia przełamie złą passę i zorganizuje kolejne wesele? Czy Mirek (Robert Wabich) będzie walczył o serce Zofii (Maria Pakulnis)? Co się jeszcze wydarzy w siódmym odcinku serialu?

 • "Zoom na miasto": Odcinek 252.

  , Michał Koterski, Cezary Pazura, Andrzej Chyra - kontrowersyjny pokaz Doroty Goldpoint: Dorota Goldpoint, Olga Kalicka, Wiganna Papina, Małgorzata Potocka, Ewa Pacuła, Michalina Sosna, Tomasz Jacyków(...)”: Małgorzata Witecka, Kinga Kukowska, Grażyna Kowalska, mgr inż. Beata Mackiewicz, dr n. med. Witold Rogiewicz, Katarzyna Wach-Mazuchowska, Beata Buza - byliśmy na najbardziej stylowej imprezie w mieście

 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 3. odcinka

  Basia (Katarzyna Zawadzka) dostaje nowe zlecenie. Olga (Sylwia Gliwa) prosi Basię, aby zorganizowała wieczór panieński i wesele jej przyjaciółki. Basia spotyka się z Beatą (Marta Darowska) i Arturem(...) się w roli „króliczka”. Zazdrosna Olga wypytuje Michała o jego związek z Basią. Michał nie daje po sobie poznać, że tęskni za Basią. Beata nakrywa Artura z kochanką… W kwiaciarni Michała Basia poznaje

Dyskusje na temat: olga katarzyna