• Informacje na temat:

  olga kowalska

Artykuły na temat: olga kowalska
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8": Beata Olga Kowalska jako Marek Gwiazdowski

  ...milionów wyświetleń w serwisie Youtube, a na koncertach zespołu cieszy niesłabnącą popularnością wśród fanów. Jak poradziła sobie Beata Olga Kowalska z tym zadaniem? Zobacz video! Kolejny odcinek...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Beata Olga Kowalska i "Miód malina"

  ...", filmy "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Porady na zdrady"),  Marcel Sabat (m.in. "M jak miłość", "Komisja morderstw"), Mariusz Ostrowski  (fotograf w "Blondynce") i  Beata Olga Kowalska ("Ranczo", "Klan"). Beata Olga Kowalska do tej pory wcielała się w Mesajah, Imany i Davida Bowie. Najlepiej poszło jej w pierwszym odcinku, gdy jej Mesajah zajął 2. miejsce. W sobotę (30 września) aktorka...

 • Olga Bończyk: Zobacz teledysk "Więcej niż kochanek"

  Na stronach Interii możecie już zobaczyć teledysk "Więcej niż kochanek", który jest pierwszą zapowiedzią czwartej płyty wokalistki i aktorki Olgi Bończyk.

 • Olga Bończyk: Wielkanoc w bikini na plaży w Miami

  Wokalistka i aktorka Olga Bończyk na Instagramie opublikowała serię wielkanocnych zdjęć z plaży w Miami.

 • Młodzi i Film 2019: Thelma i Louise, Panna Młoda, a teraz Nowak i Kowalska

  Po ulicy spalonego słońcem podmiejskiego polskiego osiedla jedzie dziewczyna z karabinem przewieszonym przez ramię. Jej rywalka kupuje w spożywczaku dwa opakowania z nabojami. Płaci kartą. To będzie historia o zemście i buncie kobiet!

 • Nie żyje Kora. Artyści żegnają i wspominają wokalistkę

  W sobotę 28 lipca zmarła Kora, jedna z najważniejszych polskich wokalistek działających w muzyce rozrywkowej. 67-letnia piosenkarka przegrała walkę z nowotworem. W mediach społecznościowych liderkę zespołu Maanam żegnają inni artyści, a wśród nich m.in. Justyna Steczkowska, Andrzej Piaseczny, Muniek Staszczyk, Beata Kozidrak i Kasia Kowalska.

 • Wspominamy polskich artystów, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Danuta Szaflarska, Krystyna Sienkiewicz, Witold Pyrkosz, Władysław Kowalski, Tadeusz Chmielewski, Wisław Michnikowski. Wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • W. Pokora kończy 70 lat

  Wojciech Pokora, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów komediowych, znany między innymi z ról w filmach "Poszukiwany, poszukiwana" , "Brunet wieczorową porą" , serial u "Alternatywy 4" i "Kabaretu Olgi Lipińskiej", kończy w sobotę, 2 października, 70 lat.

 • Wojciech Pokora kończy 80 lat!

  Wojciech Pokora, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów komediowych, znany między innymi z ról w filmach "Poszukiwany, poszukiwana", "Brunet wieczorową porą", seriali "Czterdziestolatek", "Alternatywy 4", "Przygody psa Cywila" i "Kabaretu Olgi Lipińskiej", kończy w czwartek, 2 października, 80 lat.

 • Kino niezależne to tylko pewien etap

  Premiera jego filmu odbyła się w poniedziałek, 18 kwietnia, w Krakowskim Centrum Kinowym ARS, w sali Sztuka. Gościem specjalnym pokazu była autorka "Bieguni", Olga Tokarczuk. Krystian Zając: Wychowałeś się w "środowisku medycznym" - twoi rodzice są lekarzami. Nigdy nie kusiło cię, żeby kontynuować tę rodzinną tradycję? Dlaczego postanowiłeś zostać właśnie reżyserem filmowym? Adam Uryniak...

Zdjęcia na temat: olga kowalska
Wideo na temat: olga kowalska
Dyskusje na temat: olga kowalska