• Informacje na temat:

  olga lewicka

Artykuły na temat: olga lewicka
 • Baby boom wśród gwiazd

  Marieta Żukowska, czyli podkomisarz Aleksandra Lewicka z "Instynktu", urodziła córeczkę, Cezary Pazura, czyli prezes Malicki z "Siły wyższej", doczekał się pierwszego syna, a Monika Pikuła i Marcin Bosak, czyli Kasia z "Rezydencji" i Tomek Malewicz z "Hotelu 52", po raz drugi zostali rodzicami. Rok 2012 był bardzo szczęśliwy nie tylko dla nich!

 • Cochise i niespełniona miłość (teledysk "Part of Me")

  .... Candida, Trupia Czaszka, Luxtorpeda, Ray Wilson, Acid Drinkers, Armia, Maciej Maleńczuk, Kazik, Kult, Grammatik i Sumptuastic). Role zakochanych kobiet grają Olga Lewicka Blair i Elena Snitco. Zobacz...

 • Rusza festiwal w Cannes. Wielkie nadzieje Polaków!

  "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego, "Ayka" Siergieja Dworcewoja, "Fuga" Agnieszki Smoczyńskiej i "III" Marty Pajek - to polskie filmy, które powalczą o nagrody na rozpoczynającym się 71. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes.

 • "Skubanie roli" według Globisza

  ..., poziom grzechu; ale nie przyjmuję sytuacji osądu" - twierdzi Globisz. Wywiad z aktorem przeprowadziła Olga Katafiasz - teatrolog i filmoznawca, wykładowca Wydziału Reżyserii Dramatu krakowskiej PWST.

 • Rozpoczął się 71. Festiwal Filmowy w Cannes

  71. Festiwal Filmowy w Cannes otworzyli we wtorkowy wieczór Martin Scorsese i Cate Blanchett. Filmem otwarcia imprezy było "Wszyscy wiedzą" ("Everybody Knows") irańskiego reżysera Asghara Farhadiego. Po raz pierwszy od 28 lat film w języku polskim stratuje w konkursie głównym festiwalu - to "Zimna wojna" Pawlikowskiego.

Zdjęcia na temat: olga lewicka