• Informacje na temat:

  olga mocna

Artykuły na temat: olga mocna
 • "Mój dług": ​Olga Bołądź w nietypowej kontynuacji "Długu"

  ..."Wróciłam i od razu jazda na zdjęcia do Kalisza. Tytuł filmu jak na razie muszę zostawić dla siebie, ale będzie to mocna historia, kolejna ciekawa rola" - poinformowała w poniedziałek, 20 lipca, na swoim koncie na Instagramie Olga Bołądź. Jak dowiedział się PAP Life, mowa o filmie "Mój dług" w reżyserii Denisa Delića.

 • Olga Kalicka: Zawsze byłam odważna

  W spektaklu "Nie książka zdobi człowieka" w Teatrze Kwadrat grasz młodą dziewczynę, Maggie. Kim ona jest? Olga Kalicka: - To dziewczyna, która ma wszystko dopięte na ostatni guzik, idealny make-up, stylizację, fryzurę. Wszystko się na pozór zgadza. Maggie uznawana jest za kobietę sypiającą tylko z najlepszymi pisarzami w Nowym Jorku, dlatego ludzie odbierają ją dosyć powierzchownie...

 • Olga Kalicka w rosyjskim serialu

  Olga Kalicka występuje obecnie w serialach "rodzinka.pl" oraz "M jak miłość", brała również udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Teraz czeka ją kolejne wyzwanie!

 • ​Olga Kalicka: Teatr i seriale

  ...​Olga Kalicka przyznaje, że w tym sezonie najwięcej czasu spędza na deskach teatru. Aktorka gra w dwóch spektaklach i intensywnie przygotowuje się do roli w nowej sztuce.

 • Olga Bołądź "skazana"

  Olga Bołądź gra jedną z głównych ról w planowanym na jesień serialu Polsatu "Skazane". Gwiazda wcieli się w kobietę handlującą narkotykami.

 • Olga Kalicka: Trzy seriale i trzy spektakle

  Olga Kalicka nie może narzekać na nudę i zastój w życiu zawodowym. Wątki jej serialowych bohaterek w "M jak miłość" i "rodzince.pl" są kontynuowane, spektakle z jej udziałem nie schodzą z afiszów. A pod koniec września czeka na nią nowy projekt - spektakl "Skazani na miłość", w którym gra główną rolę. Jest też czas na spełnianie marzeń. Kalicka przygotowuje się właśnie do udziału w turnieju...

 • "Must Be The Music": Kim jest Olga Garstka?

  Skromna 16-latka z Szymanowa pod Poznaniem wygrała 11. edycję "Must Be The Music". "Nie wyobrażałam sobie nigdy w życiu, że mnie ktoś tak nazwie" - mówi Interii Olga Garstka.

 • Olga Kurylenko i jej droga do sławy

  Najbardziej pamiętamy ją jako dziewczynę Bonda w filmie "Quantum of Solace". Olga Kurylenko nie chce być jednak kojarzona jedynie z tą rolą. Urodzona na Ukrainie aktorka i modelka stopniowo podbija Hollywood. Niebawem zaskoczy nas w nowym filmie Terrence'a Malicka, twórcy głośnego "Drzewa życia".

 • Nowe twarze mocno namieszają

  Jakimowa (Piotr Polak). Czy znajdzie miłość życia i czy będzie nią Małgosia? Natomiast w sercu jej córki Marysi (Olga Frycz) zagości fascynujący Krzysztof (Mateusz Janicki), nowy leśniczy. To nie...

 • "The Voice of Poland": Edyta Górniak skrzywdziła Olgę Jankowską?

  Gdyby brać pod uwagę tylko głosy telewidzów, to w finale znalazłaby się Olga Jankowska, która otrzymała 56 proc. ich głosów, wobec 44 proc. Jagody Kret. Dlaczego Edyta Górniak w tak zdecydowany(...)", jakimi są te męskie wokale - wyjaśniła w rozmowie z INTERIA.PL Edyta Górniak. - Bałam się, że Olga ze swoim koronkowym, subtelnym wykończeniem frazy, które ja uwielbiam, nie będzie miała szans...

Zdjęcia na temat: olga mocna
Wideo na temat: olga mocna
Dyskusje na temat: olga mocna