• Informacje na temat:

  olga na dobre i na złe

Artykuły na temat: olga na dobre i na złe
 • Olga Bończyk: Zobacz teledysk "Więcej niż kochanek"

  ...seriali "Na dobre i na złe" i "Barwy szczęścia". Od wielu lat użycza również głosu bohaterom filmów animowanych (Odetta z "Księżniczki Łabędzi", Jasmina z "Alladyna i króla złodziei", Kiara z drugiej...

 • Olga Bończyk: Wielkanoc w bikini na plaży w Miami

  Wokalistka i aktorka Olga Bończyk na Instagramie opublikowała serię wielkanocnych zdjęć z plaży w Miami.

 • Olga Bończyk: Wątek biznesowy

  Olga Bończyk to człowiek-orkiestra. Jest aktorką teatralną, filmową i wokalistką. Niebawem ukaże się jej druga płyta. Prawdziwą popularność przyniosła jej jednak rola doktor Edyty Kuszewskiej w serial u "Na dobre i na złe", którą kreuje już od ponad 10. lat. Aktorka zdradziła, że jej postaci przypisano nowy wątek. Biznesowy...

 • Święta "na dobre i na złe"

  W serial u "Na dobre i na złe" możemy oglądać w szpitalnych fartuchach jedne z najładniejszych polskich aktorek. Joanna Liszowska, czyli kusząca radio log Dorota, serialowa doktor Starska - Anita Sokołowska i Olga Bończyk, która wciela się w postać doktor Edyty, opowiedziały, jak spędziły święta.

 • Olga Borys odchodzi

  ...w serialu "Na dobre i na złe". Nie boi się, że będzie to ze szkodą dla jej córeczki. Tłumaczy, że kiedy mama jest zadowolona i spełniona, to i dziecko jest szczęśliwe.

 • Sylwester gwiazd "Na dobre i na złe"

  Trzy urodziwe bohaterki popularnego serial u "Na dobre i na złe": Joanna Liszowska, Anita Sokołowska oraz Olga Bończyk, mają zdecydowanie odmienne pomysły dotyczące powitania Nowego Roku. Jedna z nich zamierza zostać w domu, druga sylwestra spędzi na stoku narciarskim, natomiast trzecia ostatni wieczór roku spędzi w... pracy!

 • Olga Bończyk wysyła "Listy z daleka"

  W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać sześciu utworów z właśnie wydanej płyty "Listy z daleka" popularnej aktorki Olgi Bończyk ("Na dobre i na złe"), pamiętanej także z programu "Jak oni śpiewają".

 • Olga Kalicka: To, co kocham najbardziej

  ...- Joasia to prosta dziewczyna, córka sprzątaczki, a jej problemy w kontaktach z rówieśnikami wynikają z tego, że nie ma pieniędzy - mówi o swojej bohaterce z serialu "Galeria" Olga Kalicka, najbardziej kojarzona dotąd z "rodzinką.pl".

 • Olga Bołądź: Wyzbyć się kobiecości...

  Przyjęcie roli w nowym filmie Patryka Vegi wiązało się z fizycznymi treningami, ścisłą dietą, zgoleniem włosów - wyznaje Olga Bołądź. W rozmowie z aktorką, po pokazie fragmentów "Służb specjalnych" na Festiwalu Filmowym w Gdyni, uczestniczył Krystian Zając.

 • "Dzień dobry, kocham Cię!": Ostatni klaps na planie

  Musiał. Poza Barbarą Kurdej-Szatan, Aleksym Komorowskim, Weroniką Książkiewicz i Maciejem Musiałem w obsadzie "Dzień dobry, kocham Cię!" znaleźli się m.in.: Olga Bołądź, Łukasz Garlicki, Anna Dereszowska...

Zdjęcia na temat: olga na dobre i na złe
Wideo na temat: olga na dobre i na złe
 • "Na dobre i na złe": Zwiastun odcinka 674.

  jednocześnie guz nadnerczy i wrodzoną malformację naczyniową w mózgu. Do zpitala trafia Olga, była żołnierka, którą doktor Latoszek poznał na misji i której uratował kiedyś życie.

 • "Przyjaciółki 12": Odcinek 6.

  Zuza sama chce odebrać wyniki badań, Jasiek ma jej to za złe. Po rozmowie z przyjaciółkami, zrozumiała, że to nie był dobry pomysł, przeprasza ukochanego. Diagnoza jest dramatyczna, to rak piersi... Zuza podejmuje walkę z chorobą. Julka planuje wyprowadzić się do Rafała. Anka razem z mężem są wciąż sceptycznie nastawieni do chłopaka. Olga nie ustaje w szantażach Anki, zmusza ją do podpisania się

Dyskusje na temat: olga na dobre i na złe