• Informacje na temat:

  olga polska piosenkarka

Artykuły na temat: olga polska piosenkarka
 • ​"World of Dance": Olga Kalicka i Karol Niecikowski poprowadzą show

  Już wkrótce na antenie Polsatu zadebiutuje taneczne widowisko "World of Dance". Show poprowadzą aktorka Olga Kalicka i tancerz Karol Niecikowski.

 • To nie koniec kłopotów Olgi J.

  ...przeszukania w jej domu, wydała policjantom 2,83 g marihuany. Olga J. została wtedy zatrzymana. Sprawą zajęły się dwie prokuratury - żoliborska, która prowadziła śledztwo ws. narkotyków znalezionych w domu...

 • "World of Dance - Polska": Nowy program w Polsacie. Co w pierwszym odcinku?

  Już w piątek, 14 września, zadebiutuje nowy taneczny program "World of Dance - Polska". Program, który zrobił ogromne wrażenie na widzach w USA, tej jesieni będzie można oglądać w Polsacie.

 • Alicja Szemplińska: To moja wewnętrzna droga. Zobacz teledysk "Gdzieś"

  Polska reprezentantka na odwołaną przez pandemię koronawirusa Eurowizję 2020 Alicja Szemplińska prezentuje nowy teledysk "Gdzieś".

 • Czytała dzieciom bajki

  Olga Bończyk, aktorka i piosenkarka, spotkała się w czwartek, w przeddzień Dnia Dziecka, we Wrocławiu z małymi pacjentami Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej. Aktorka czytała dzieciom bajki, które - na swojej ostatniej płycie - nagrała zmarła w 2006 roku Danuta Rinn.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych we wrześniu

  Maciej Stuhr zachęca do udziału w wyborach parlamentarnych, Edyta Górniak chowa urazę do Cleo, Olga Frycz wychowuje córkę na wegetariankę, a Anna Wędzikowska zdaje się lewitować na podrasowanym w Photoshopie zdjęciu. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z września w mediach społecznościowych.

 • "The Voice of Poland": Zachwycający duet i Marcelina Mróz

  Kukulską i Andrzeja Piasecznego. Trenerzy, mimo iż się odwrócili, mieli sporo zastrzeżeń do uczestnika. Ten wybrał Kukulską. Do drużyny Natalii Kukulskiej trafiła również rudowłosa Olga Barej...

 • Nie żyje Kora. Artyści żegnają i wspominają wokalistkę

  W sobotę 28 lipca zmarła Kora, jedna z najważniejszych polskich wokalistek działających w muzyce rozrywkowej. 67-letnia piosenkarka przegrała walkę z nowotworem. W mediach społecznościowych liderkę zespołu Maanam żegnają inni artyści, a wśród nich m.in. Justyna Steczkowska, Andrzej Piaseczny, Muniek Staszczyk, Beata Kozidrak i Kasia Kowalska.

 • Serial "Anna German": Powtórka w TVP1 i na DVD

  Piosenkarka Anna German była wielką gwiazdą w latach 60. i 70. "Tańczące Eurydyki" czy "Człowieczy los", to jedne z wielu przebojów German, które w szybkim tempie stawały się hitami w Polsce i za granicą. Serial o losach piosenkarki liczy 10 odcinków. Każdy z nich, począwszy od 22 lutego, oglądało w Polsce ponad 6 mln widzów. Grająca główną rolę, pochodząca z Wilna, Joanna Moro, przez kilka...

 • Alicja Janosz: "Robię to, co kocham"

  Już w piatek, 8 listopada, do sklepów trafi debiutancki album Alicji Janosz, zwyciężczyni polskiej edycji programu "Idol". Na płycie znajdzie się w sumie 12 utworów, a do połowy z nich teksty napisała sama 17-letnia piosenkarka.