• Informacje na temat:

  olga w m jak milosc

Artykuły na temat: olga w m jak milosc
 • Olga Frycz odchodzi z serialu "M jak miłość"

  Olga Frycz, jedna z głównych bohaterek "M jak miłość", opuszcza serial. Aktorka na Facebooku wyjaśnia powód odejścia.

 • Olga Kalicka: Gwiazda "rodzinki.pl" o "M jak miłość"

  Olga Kalicka żartuje, że ma magiczny Zmieniacz Czasu z "Harry’ego Pottera", dlatego bywa w kilku miejscach jednocześnie. Z łatwością godzi pracę na planie seriali "rodzinka.pl" oraz "M jak miłość", a także występy w teatrze.

 • Olga Bończyk: Tylko miłość

  ...- Gdy dwoje ludzi nie potrafi już iść w jedną stronę, gdy drogi się rozchodzą i każda, nawet najkrótsza, chwila wydaje się wiecznością nie do zniesienia... Wtedy kończy się miłość - powiedziała w jednym z wywiadów Olga Bończyk (45 l.).

 • Olga Kalicka w rosyjskim serialu

  Olga Kalicka występuje obecnie w serialach "rodzinka.pl" oraz "M jak miłość", brała również udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Teraz czeka ją kolejne wyzwanie!

 • Olga Frycz namiesza w "M jak miłość"

  Do stałej obsady sagi rodu Mostowiaków dołączyła Olga Frycz. Wszystko wskazuje na to, że po wakacjach grana przez nią Ala i Paweł Zduński (Rafał Mroczek) zostaną najgorętszą serialową parą w Polsce!

 • ​Olga Kalicka: Teatr i seriale

  ...​Olga Kalicka przyznaje, że w tym sezonie najwięcej czasu spędza na deskach teatru. Aktorka gra w dwóch spektaklach i intensywnie przygotowuje się do roli w nowej sztuce.

 • Olga Kalicka: Najgorsze jest pakowanie

  Olga Kalicka ma teraz w swoim życiu szalony czas. Gra spektakle w Teatrze Kwadrat i Teatrze Komedia, a przede wszystkim kursuje między Warszawą a Moskwą, gdzie bierze udział w zdjęciach do serialu "Borys Godunow". "Najgorsze jest pakowanie" - wzdycha.

 • Ósme urodziny Olgi Bołądź?

  Jest jedną z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia. Znają ją nie tylko fani komedii "Słaba płeć", ale i miłośnicy serialu "Czas honoru". Mało kto wie, że Olga Bołądź ma dopiero... 8 lat. Aktorka urodziła się bowiem 29 lutego 1984 roku i świętuje swoje urodziny raz na cztery lata!

 • Olga Frycz: Trochę się zmieniłam

  Zaskoczyła mnie twoja obecność w tego typu programie. Olga Frycz: - Wiele osób mi to mówi. Do tej pory odmawiałam udziału we wszelkiego rodzaju telewizyjnych show. Producenci "Agenta" zadzwonili(...). Jakie zadanie było dla ciebie najtrudniejsze? - W programie okazało się, że mam wszystkie lęki, o które się podejrzewałam, a których wcześniej nie miałam okazji sprawdzić w ekstremalnych warunkach...

 • Olga Frycz świętuje 30. urodziny

  Znana z serialu "M jak miłość" Olga Frycz w niedzielę świętuje 30. urodziny. Aktorka chętnie angażuje się w akcje społeczne na rzecz zwierząt, jest wegetarianką, a jej ulubionym sportem są... puzzle. - Odstresowuje mnie to i uczy cierpliwości - mówiła PAP Life.

Zdjęcia na temat: olga w m jak milosc
Wideo na temat: olga w m jak milosc
 • "M jak miłość": Olga Kalicka zdradza sekrety

  Olga Kalicka, czyli serialowa Justyna Górska, zdradza nam parę szczegółów dotyczących najnowszych seriali z jej udziałem - "M jak miłość" i "rodzinka.pl" - oraz ucina spekulacje dotyczące jej odejścia z lubianej przez widzów "Emki".

 • Olga Frycz o odejściu z "M jak miłość": Chcę grać rzeczy bardziej ambitne, ale to fajny serial

  , nie powiem, że znudzona, ale wolałabym robić rzeczy bardziej ambitne - powiedziała aktorka. - Jezu, teraz wszyscy będą mówić 'Olga Frycz uważa, że "M jak miłość" nie jest ambitne... Nie, nie, nie(...)Olga Frycz przyznała, że po czterech latach z przyjemnością wróciła na plan serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem". Miała poczucie, że jest to opowieść niedokończona, a ona lubi kończyć to, co zaczyna

 • "M jak miłość": Nowe rozdanie

  Odtwórczyni roli Justyny, Olga Kalicka, zdradza parę szczegółów dotyczących kolejnych losów swojej bohaterki. Co wydarzy się w nowych odcinkach „M jak miłość”? Przede wszystkim rozpocznie się proces(...) wiele mieszkańców Grabiny będzie walczyć o to, żeby jeszcze jakaś kara ją spotkała. Boi się tego, że już nigdy nie będzie miała normalnego życia. To nie jest dla niej przyjemna chwila – dodaje Olga

Dyskusje na temat: olga w m jak milosc