• Informacje na temat:

  olga wdowa

Artykuły na temat: olga wdowa
 • Olga Sawicka: Spełniam swoje marzenia!

  Olga Sawicka długo nie mogła pogodzić się z odejściem męża, Zbigniewa Zapasiewicza (+74 l.), który przegrał walkę z rakiem wątroby. Początkowo wdowa nie dawała sobie szans na nową miłość. Ta przyszła jednak niespodziewanie...

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • Olga Bończyk w Opolu oddała hołd Wodeckiemu piosenką "Więcej niż kochanek"! Ludzi zamurowało!

  Olga Bończyk (51 l.) zszokowała nową piosenką opolską publiczność...

 • Teatr - pasja rodzinna

  Olgę Bończyk, Joannę Żółkowską, Cezarego Żaka, Krystynę Tkacz, Magdalenę Zawadzką, Annę Dereszowską i Dariusza Kordka będzie można zobaczyć na scenie podczas 8. Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Rodzinnych "Teatr - pasja rodzinna", który rozpoczyna się w poniedziałek w Pile (Wielkopolskie).

 • Olga Bończyk załamana! Nie chcą jej w...

  Olga Bończyk (51 l.) wyjawiła smutną prawdę w jednym z tabloidów...

 • Kino Polska zmienia oblicze

  Od marca 2009 roku zmienia się telewizja Kino Polska, która od pięciu lat na swojej antenie promuje polską kinematografię. Stacja ma być bardziej nowoczesna. Wkrótce uruchomi nowy kanał - Kino Polska HD.

 • Zbigniew Wodecki: Przesłanie, które zostawił najbliższym

  ...​Od niespodziewanej śmierci Zbigniewa Wodeckiego (†67) minęło już ponad dwa lata. Wśród osób, które długo nie były w stanie pogodzić się z tą ogromną tragedią, była aktorka Olga Bończyk (51).

 • Co dalej w "Teraz albo nigdy!"?

  Co czeka bohaterów "Teraz albo nigdy!" w czwartej, powstającej właśnie, serii? Z pewnością odcinki, które zobaczymy jesienią, będą pełne emocji. A my już teraz zdradzamy parę sekretów.

 • "M jak miłość": Nowy facet ukoi jej zbolałe serce?

  ​Niebawem w życiu młodej wdowy pojawi się pewien przystojny mężczyzna. Połączy ich miłość?

 • Przystojni panowie, piękne panie

  W najbliższą środę (30 kwietnia) na planie najnowszego serial u TVN - "Teraz albo nigdy!" padnie ostatni klaps. Według producentów "Teraz albo nigdy!" trafił głównie do kobiet.

Wideo na temat: olga wdowa
 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...

 • Portret o zmierzchu

  Atrakcyjna trzydziestoparoletnia Marina pracuje jako psycholog z trudnymi dziećmi. Jej życie wydaje się poukładane i szczęśliwe. Ale to pozory. Marina przechodzi bowiem głęboki kryzys małżeński i zawodowy. Nie kocha męża, porażają ją też wszechobecna obojętność i znieczulica, które widzi na każdym kroku. Pewnego wieczoru, po naprawdę pechowym dniu, Marina niespodziewanie staje się ofiarą przemocy seksualnej. Przeżyte upokorzenie i ból wywracają jej świat do góry nogami. Odtąd jedynym, czego...

 • November Man

  Były agent CIA wykonuje misję, która zmusza go do konfrontacji z byłym uczniem. W sprawę zamieszani są również oficjele rządowi oraz rosyjski prezydent-elekt.