• Informacje na temat:

  olga wygrała

Artykuły na temat: olga wygrała
 • Olga Bończyk w Opolu oddała hołd Wodeckiemu piosenką "Więcej niż kochanek"! Ludzi zamurowało!

  Olga Bończyk (51 l.) zszokowała nową piosenką opolską publiczność...

 • Wojciech Pokora kończy 80 lat!

  Wojciech Pokora, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów komediowych, znany między innymi z ról w filmach "Poszukiwany, poszukiwana", "Brunet wieczorową porą", seriali "Czterdziestolatek", "Alternatywy 4", "Przygody psa Cywila" i "Kabaretu Olgi Lipińskiej", kończy w czwartek, 2 października, 80 lat.

 • "rodzinka.pl": Olga Kalicka pójdzie w tango z... Maserakiem?

  Olga Kalicka, czyli Magda z „rodzinki.pl” i Justyna z „M jak miłość”, lada moment rozpocznie treningi przed swym pierwszym występem na parkiecie polsatowskiego „Tańca z gwiazdami”. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, tanecznych kroków uczyć ją będzie... Rafał Maserak!

 • Olga Borys: Wizytówka? Szeroki uśmiech

  Umilała nam niedzielne popołudnia rolą Zuzi w "Lokatorach". Potem zmieniła adres...

 • Olga Bołądź (30 l.) wygrała casting do serialu "Lekarze" i wcieli się w neurochirurga.

 • Wygrała "Top Model". Zrobi karierę?

  Podczas finału drugiej edycji programu "Top Model" Anja Rubik zapowiedziała, że jej zwyciężczyni zostanie czołową modelką Polski. Czy jednak Olga Kaczyńska ma szansę na międzynarodową karierę?

 • Olga Kalicki pojechała do Rosji na zarobek. Gra w historycznej produkcji

  Kiedy dwa lata temu Olga Kalicka (24 l.) znalazła się w finale "Tańca z gwiazdami", nabrała apetytu na wygraną 100 tys. złotych. Od kilku lat marzy bowiem o mieszkaniu w stolicy. Niestety, zabrakło szczęścia i ostatecznie zajęła drugie miejsce.

 • Klip nakręcony do utworu "Niech mówią, że to nie jest miłość" , wielkiego przeboju pochodzącego z oratorium "Tu es Petrus", zdecydowanie zwyciężył w naszym plebiscycie na "Teledysk roku 2005" . Obraz do kompozycji Piotra Rubika, zaśpiewanej przez Olgę Szomańską i Przemysława Brannego, nadal cieszy się wielką popularnością wśród użytkowników INTERIA.PL - do dziś odtworzono go u nas już blisko 4,5 miliona razy! Wśród teledysków zagranicznych zdecydowanie wygrał natomiast "Hung Up!" Madonny.

 • Olga Borys i Wojciech Majcharzak: Dopiero z Mirą życie nabrało sensu

  Olga Borys (44 l.) i Wojciech Majchrzak (49 l.) są jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Dwanaście lat temu, po długim czasie oczekiwania, spełniło się ich największe marzenie...

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Finał to wielkie emocje, ale i czas podsumowań. Kto okazał się niespodzianką tej edycji, a kto miał największego pecha? I co najważniejsze, kto wygra Kryształową Kulę? Swoimi uwagami dzielą się Dorota Williams i Agustin Egurrola. Oni znają ten program od podszewki.

Zdjęcia na temat: olga wygrała
Wideo na temat: olga wygrała
 • Olga Kleczkowska była pewna, że "Top Model" wygra ona albo Dawid Woskanian!!

  Olga Kleczkowska była pewna, że program "Top Model" wygra ona albo Dawid Woskanian. Uczestniczka zdradziła nam też swoje najbliższe plany!

 • "Zoom na miasto": Odcinek 252.

  , Michał Koterski, Cezary Pazura, Andrzej Chyra - kontrowersyjny pokaz Doroty Goldpoint: Dorota Goldpoint, Olga Kalicka, Wiganna Papina, Małgorzata Potocka, Ewa Pacuła, Michalina Sosna, Tomasz Jacyków(...) - Dlaczego Meghan wygrała z Eugenią, kto otrzymał tytuł „Złotoustego miesiąca” i kogo w tym miesiącu odkryliśmy? Czas na nasze podsumowanie października! - Polsat Cafe patronem akcji „Łączy nas kobiecość

Dyskusje na temat: olga wygrała