• Informacje na temat:

  olga wyrwał

Artykuły na temat: olga wyrwał
 • "M jak miłość": "Laska chce cię wyrwać"

  Olga (Katarzyna Grabowska) traktować będzie Zduńskiego jak osobistego kierowcę, bodyguarda i... chłopca na posyłki. Piotrek jednak upomni ją, że nie powinna nim rządzić. Odmówi, gdy dziewczyna(...)? Laska normalnie chce cię wyrwać - szepnie Zduńskiemu Olga, gdy Kinga zostawi ich samych.

 • Anna Dereszowska: Jak wyrwać faceta w Halloween?

  Jak poderwać faceta w Halloween? To proste - wystarczy przetestować niezawodną metodę "na dynię". O skuteczności techniki, która zamienia kobiety w cukierki, a panów nakręca na łóżkowe psikusy, przekonuje czwarty teaser komedii "Dzień dobry, kocham cię".

 • Olga Bończyk wywołała burzę piosenką w Opolu. Śpiewała o Wodeckim? Oto prawda!

  Dwa lata temu Olga Bończyk wyprowadziła się z domu na wsi, w którym spędziła 17 lat. W ten symboliczny sposób pożegnała się z przeszłością. Teraz w wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia" opowiada o tym, jak obecnie wygląda jej życie. Odnosi się również do plotek, które pojawiły się po jej występie w Opolu.

 • Russell Crowe o "Źródle nadziei": Bycie reżyserem obnaża osobowość

  "Źródło nadziei" to reżyserski debiut Russella Crowe'a. Jak twierdzą jego współpracownicy, aktor doskonale sprawdził się po drugiej stronie kamery. Dramat wojenny od 13 marca można oglądać na ekranach polskich kin.

 • "rodzinka.pl": Jak poderwać fajną laskę i zatrzymać ją przy sobie na dłużej...?

  Tomek (Maciej Musiał), który po rozstaniu z Magdą (Olga Kalicka), jako jedyny z braci Boskich nie ma dziewczyny "na stałe", przyprowadzi pewnego razu do domu śliczną Amelię (Adrianna Chlebicka). Czy to właśnie z nią zwiąże się na dłużej?

 • Bogusław Linda reżyseruje w teatrze

  Gwiazda srebrnego ekranu Bogusław Linda jest także reżyserem... Nie realizował sztuk teatralnych od ponad 20 lat. Teraz powraca do tego zajęcia.

 • ​"Barwy szczęścia": Pogrążona w depresji Klara przepadnie bez wieści!

  Zaraz po chrzcie córki Klara (Olga Jankowska) zniknie bez śladu... Zostawi list z wyznaniem, że nie nadaje się na matkę!

 • Śleszyńska: Temperament Lizy Minelli

  Podbiła serca widzów rolami kobiet pełnych temperamentu, z charakterem, oryginalnych i zabawnych. Nie musi grać głównej bohaterki, żeby skupić na sobie naszą uwagę. Czy można przeoczyć siostrę Basen albo Auguścikową?

 • "M jak miłość": Nie pozwalaj sobie

  Zapraszamy na 1271. odcinek „M jak miłość”, w którym Górecki wyzna w końcu córce, że spotyka się z Moniką. Jak Olga na to zareaguje?

 • "M jak miłość": Wściekła zazdrość Ali o Teresę

  Ala (Olga Frycz) niespodziewanie przyjedzie do Polski na krótki urlop i dowie się, że Pawła (Rafał Mroczek) odwiedziła jego dawna ukochana. - Nie można ruszyć się z domu na krok, bo zaraz zjawiają się jakieś kobiety z przeszłości - powie mężowi i wprost zapyta go, dlaczego znów wpuścił Teresę (Joanna Sydor) do swojego życia...