• Informacje na temat:

  oliver stone zdjęcia

Artykuły na temat: oliver stone zdjęcia
 • Oliver Stone o Bushu

  Oliver Stone wyreżyseruje obraz opowiadający o życiu i prezydenturze George W. Busha.

 • Podczas trwającego w Marrakeszu, w Maroku, 3. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, o postępach w realizacji epopei "Alexander" opowiedział reżyser widowiska, Oliver Stone. Z prasą spotkał się również Colin Farrell, który wciela się w króla Aleksandra Wielkiego. Zdjęcia do filmu powstają właśnie w Maroku.

 • Meg Ryan i Oliver Stone pracują razem

  Amerykańska aktorka, Meg Ryan i znakomity reżyser Oliver Stone, spotkali się w środę i dyskutowali o najnowszej, wspólnej produkcji. "Beyond Borders" ma być romantyczą historią, w której gwiazda ma wystąpić u boku Kevina Costnera. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się na początku wrześniu.

 • Zawiedziony Oliver Stone

  Reżyser Oliver Stone był bardzo zawiedziony, kiedy dowiedział się, że jego kolejny projekt "Pinkville" został bezterminowo zawieszony.

 • Oliver Stone: Niepokorny Amerykanin

  Mimo że nie ma ostatnio najlepszej passy, jest twórcą obrazów, które na stałe zapisały się w historii kina."Pluton", "Wall Street", "Urodzeni mordercy" - to najgłośniejsze tytuły w dorobku obchodzącego 65. urodziny Olivera Stone'a.

 • Stone szybszy od Luhrmanna?

  Już od dłuższego czasu informujemy o planach realizacji co najmniej dwóch opowieści opowiadających o życiu Aleksandra Wielkiego. Jeden projekt przygotowuje Oliver Stone ( "Męska gra" ), nad drugim pracuje Baz Luhrmann. Mimo iż początkowe doniesienia mówiły, że pierwszy prace na planie ma szanse rozpocząć autor "Moulin Rouge" , wszystko wskazuje, że to jednak Oliver Stone zostanie liderem wyścigu.

 • Brad Pitt u Olivera Stone'a

  Wybitny amerykański reżyser Oliver Stone, twórca przebojów "Pluton", "The Doors", "JFK" , "Urodzeni mordercy" przygotowuje się do realizacji filmu o życiu generała Custera, jednej z bardziej kontrowersyjnych postaci w historii USA. Produkcja zapowiada się niezwykle interesująco, tym bardziej, że w postać głównego bohatera ma wcielić się Brad Pitt.

 • Oliver Stone nagrodzony w Tajlandii

  Oliver Stone ( "Pluton" , "JFK" , "Męska gra" ) zostanie uhonorowany podczas zbliżającego się Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Bangkoku. Amerykański twórca otrzyma nagrodę Golden Kinnaree za całokształt osiągnięć. Tajlandzka impreza rozpoczyna się już 22 stycznia.

 • Oliver Stone demaskuje historię Stanów Zjednoczonych

  Premiera dokumentalnej serii "Historia Stanów Zjednoczonych według Olivera Stone'a" odbędzie się 15 stycznia na kanale Planete+. Reżyser, trzykrotny zdobywca Oscara, w dziesięciu odcinkach przedstawia nieznane aspekty historii swojego ojczystego kraju.

 • Stone i Scott: Marokańskie honory

  Oliver Stone ( "Męska gra" ) i Ridley Scott ( "Helikopter w ogniu" ) znajdą się wśród honorowych gości trzeciego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Marakeszu. Obaj twórcy otrzymają podczas imprezy nagrody z rąk samego króla Maroka - Mohammeda VI. Impreza rozpocznie się 3 października.