• Informacje na temat:

  oliver stone zdjęcia

Artykuły na temat: oliver stone zdjęcia
 • Oliver Stone demaskuje historię Stanów Zjednoczonych

  Premiera dokumentalnej serii "Historia Stanów Zjednoczonych według Olivera Stone'a" odbędzie się 15 stycznia na kanale Planete+. Reżyser, trzykrotny zdobywca Oscara, w dziesięciu odcinkach przedstawia nieznane aspekty historii swojego ojczystego kraju.

 • Joseph Gordon-Levitt jako Edward Snowden

  Pojawiło się pierwsze zdjęcie Josepha Gordona-Levitta w roli Edwarda Snowdena. Biograficzny film w reżyserii Olivera Stone'a trafi do amerykańskich kin 24 grudnia.

 • Christian Bale zerwał więzadła krzyżowe

  Christian Bale nie zagra w filmie "The Deep Blue Goodbye". Według "Hollywood Reporter" aktor zerwał więzadła krzyżowe, co uniemożliwia mu pracę na planie produkcji Jamesa Mangolda.

 • Emilia Clarke: Nie żałuje "50 twarzy Greya"

  Gwiazda serialu "Gra o tron", Emma Clarke, przyznała w rozmowie z magazynem "Hollywood Reporter", że nie żałuje decyzji o odrzuceniu propozycji występu w erotycznym hicie "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • Oliver Stone o Bushu

  Oliver Stone wyreżyseruje obraz opowiadający o życiu i prezydenturze George W. Busha.

 • Podczas trwającego w Marrakeszu, w Maroku, 3. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, o postępach w realizacji epopei "Alexander" opowiedział reżyser widowiska, Oliver Stone. Z prasą spotkał się również Colin Farrell, który wciela się w króla Aleksandra Wielkiego. Zdjęcia do filmu powstają właśnie w Maroku.

 • Meg Ryan i Oliver Stone pracują razem

  Amerykańska aktorka, Meg Ryan i znakomity reżyser Oliver Stone, spotkali się w środę i dyskutowali o najnowszej, wspólnej produkcji. "Beyond Borders" ma być romantyczą historią, w której gwiazda ma wystąpić u boku Kevina Costnera. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się na początku wrześniu.

 • Stone szybszy od Luhrmanna?

  Już od dłuższego czasu informujemy o planach realizacji co najmniej dwóch opowieści opowiadających o życiu Aleksandra Wielkiego. Jeden projekt przygotowuje Oliver Stone ( "Męska gra" ), nad drugim pracuje Baz Luhrmann. Mimo iż początkowe doniesienia mówiły, że pierwszy prace na planie ma szanse rozpocząć autor "Moulin Rouge" , wszystko wskazuje, że to jednak Oliver Stone zostanie liderem wyścigu.

 • Stone i Scott: Marokańskie honory

  Oliver Stone ( "Męska gra" ) i Ridley Scott ( "Helikopter w ogniu" ) znajdą się wśród honorowych gości trzeciego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Marakeszu. Obaj twórcy otrzymają podczas imprezy nagrody z rąk samego króla Maroka - Mohammeda VI. Impreza rozpocznie się 3 października.