• Informacje na temat:

  olivia anna livki

Artykuły na temat: olivia anna livki
 • Olivia Anna Livki po końcu świata

  Teledysk "Earth Moves" Olivii Anny Livki to kontynuacja historii z "Abby, Abby". Objawienie pierwszej edycji "Must Be The Music" tworzy "pierwszą orkiestrę nowego świata".

 • Olivia Anna Livki: Dziewczyny nadal mają ciężej

  "Słychać tam Amerykę, Afrykę, Bollywood, arabskie tamburyny, amazońskie chóry, elektroniczne bity i dużo, dużo warstw, dużo wszystkiego" - tak o swojej debiutanckiej płycie mówi Olivia Anna Livki, telewizyjnej publiczności znana jako półfinalistka "Must Be The Music". Po roku od premiery album "The Name of This Girl Is..." trafia do szerokiej dystrybucji.

 • Olivia Anna Livki: Spodziewaj się niespodziewanego

  Pamiętacie szalone objawienie pierwszej edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka"? Olivia Anna Livki wprawdzie telewizji nie zawojowała, ale dzięki udziałowi w programie usłyszało o niej więcej osób. Pod koniec lata oficjalnej premiery sklepowej doczeka się jej debiutancki album, który wydała własnym nakładem w 2011 roku.

 • Olivia Anna Livki zagra przed Lennym Kravitzem

  "The Name Of This Girl Is" to nie tylko tytuł debiutanckiego albumu Olivia Anna Livki, ale także jej deklaracja. Wokalistka i basistka, która dała się poznać z telewizyjnego programu "Must Be The Music. Tylko muzyka", otworzy koncert Lenny'ego Kravitza w Warszawie (9 listopada).

 • Coke Live Music Festival: Olivia Anna Livki i inni

  Poznajcie trzeciej muzycznej sceny Coke Live Music Festival!

 • Nie jesteśmy na nią gotowi

  Olivia Anna Livki "The Name of This Girl Is", L I V V Music

 • Ada Szulc: Miłość do utraty tchu

  Finalistka programu "X Factor", Ada Szulc, nagrała trzy piosenki do filmu "Big Love". Płyta ze ścieżką dźwiękową ukaże się 31 stycznia.

 • OFF Festival: Piękna i bestia

  Do programu OFF Festival dołączyli Anna Calvi oraz Baaba Kulka.

 • Kto, gdzie, o której?

  Prezentujemy szczegółową rozpiskę tegorocznej edycji festiwalu Coke Live. Sprawdź, co będzie się działo na poszczególnych scenach!

 • OFF Festival: Primal Scream i telewizyjne odkrycie

  Poznaliśmy kolejnych wykonawców OFF Festival 2011, który odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia w katowickiej Dolinie Trzech Stawów.

Wideo na temat: olivia anna livki
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.