• Informacje na temat:

  oliwier janiak ślub

Artykuły na temat: oliwier janiak ślub
 • Kuba Wesołowski ożenił się z Agnieszką Szczurek!

  W sobotę 14 czerwca 29-letni Kuba Wesołowski, czyli Igor Nowak z "Na Wspólnej", wziął ślub z 26-letnia Agnieszką Szczurek. Uroczystość odbyła się w klimatycznym i zabytkowym, drewnianym kościółku Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłosnej.

 • Serialowy przewodnik

  ..., co udało mu się już załatwić. Przy okazji prosi Chodakowską o pomoc w sprawie Janiaka, hycla, który oskarżył go o napaść i pobicie. Kobieta bez chwili wahania zgadza się zeznawać na jego korzyść. W tym(...) jedzie na pogrzeb Oliwiera. Zwoleńska cały czas udaje przed Maciejem, że wierzy, iż Jakubczyk po- pełnił samobójstwo. Tymczasem Alina niespodziewanie odwiedza Wilka  w mieszkaniu Natalii. Biznesmen za...

Wideo na temat: oliwier janiak ślub
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Polowanie na drużbów

  Doug niedługo ma ślub, niestety nie posiada przyjaciół, dlatego nie może znaleźć świadków. Postanawia więc zatrudnić Jimmy'ego, który zawodowo zajmuje się pełnieniem obowiązków świadka na weselu.

 • Jeszcze dłuższe zaręczyny

  Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?