• Informacje na temat:

  olsen spotkały

Artykuły na temat: olsen spotkały
 • "Pełniejsza chata": Nicky i Alex wracają

  ...chata". Dla fanów jest to z pewnością świetna wiadomość, szczególnie że druga para bliźniąt, Mary-Kate i Ashley Olsen, nadal ma wątpliwości co do powrotu na plan. Fabuła nowej serii będzie koncentrować się wokół losów dorosłej już DJ Tanner (Candace Bure), która po śmierci męża samotnie wychowuje dwójkę dzieci. W "Pełniejszej chacie" (oprócz pań Olsen) wystąpią wszyscy aktorzy znani z oryginalnej...

 • Agata Nizińska czyta "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

  Piosenkarka i aktorka Agata Nizińska, wnuczka wybitnego artysty Wojciecha Pokory, zagłębi się w intymny świat kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • Kate i William wezmą udział w imprezie charytatywnej

  ...-Kate Olsen oraz jej narzeczony Olivier Sarkozy. Oprócz udziału w imprezie charytatywnej Kate i William zapowiedzieli się także m.in. na meczu koszykówki.

 • Drugi zwiastun "Pięćdziesięciu twarzy Greya"

  Universal Pictures zaprezentowało drugi zwiastun "Pięćdziesięciu twarzy Greya", adaptacji bestsellerowej powieści E.L. James. Widzowie, którzy spodziewają się, że zobaczą w nim całą masę seksu i perwersji, będą zawiedzeni.

 • Alicja Bachleda-Curuś o synu: Henry jest już artystą, intelektualistą. Modlimy się po polsku!

  Chłopiec od września chodzi do jednej z najlepszych szkół w Hollywood, Campbell Hall, którą ukończyły m.in. słynne bliźniaczki Mary Kate i Ashley Olsen, a także aktorka Dakota Fanning. Roczne czesne wynosi tam aż 33 tysiące dolarów, czyli 100 tys. zł. Aktorka nie musi jednak oszczędzać na edukacji syna, gdyż - jak wiadomo - alimenty od byłego partnera, Colina Farrella, są bardzo hojne (30 tys...

 • "50 twarzy Greya" premierowo w Berlinie

  Światowa premiera filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" odbędzie się 11 lutego 2015 podczas festiwalu w Berlinie - poinformowali organizatorzy imprezy. Dwa dni później ekranizacja skandalizującej powieści E L James trafi na ekrany polskich kin.

 • Alicja Bachleda-Curuś zarabia pieniądze w Polsce, a wydaje w Ameryce. W tym roku nieźle się obłowiła

  .... Od września chłopiec chodzi do jednej z najlepszych szkół w Hollywood, Campbell Hall, którą ukończyły m.in. słynne bliźniaczki Mary Kate i Ashley Olsen, a także aktorka Dakota Fanning. Czesne - 33

 • "50 twarzy Greya" tylko dla dorosłych

  Zgodnie z ustaleniem amerykańskiego stowarzyszenia MPAA "Pięćdziesiąt twarzy Greya" będą mogły obejrzeć osoby poniżej 18. roku życia bez nadzoru rodziców.

 • Serial rodziną stoi!

  ...(Candace Cameron Bure), Stephanie (Jodie Sweetin) i Michelle (Mary-Kate i Ashley Olsen). Prowadzenie domu w pojedynkę okazuje się dla niego niewykonalne, dlatego o pomoc prosi swojego szwagra...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Bez sceny z tamponem

  Jeden z najbardziej kontrowersyjnych momentów skandalizującej powieści E.L James "Pięćdziesiąt twarzy Greya" - scena z tamponem - nie znalazł się w oczekiwanej ekranizacji książki - ujawniła reżyserka Sam Taylor-Wood.