• Informacje na temat:

  olszewska

Artykuły na temat: olszewska
 • Żałoba narodowa po śmierci Jana Olszewskiego. Odwołane koncerty, minuta ciszy

  Ustanowienie dwudniowej żałoby po śmierci byłego premiera Jana Olszewskiego sprawiło, że część organizatorów koncertów postanowiła odwołać zaplanowane imprezy. Nie wszyscy zdecydowali się na taki krok - niektórzy artyści uczczą pamięć polityka minutą ciszy.

 • "The Voice of Poland": Patryk Żywczyk i Karol Olszewski w bitwie. Rotacje na gorących krzesłach

  Patryk Żywczyk i Karol Olszewski to duet uczestników, który zachwyci nie tylko swoich trenerów, czyli Tomsona i Barona, ale i pozostałych jurorów w "The Voice of Poland". Na drugim planie ich występu widać natomiast, do jakich zmian dojdzie w trakcie nadchodzących bitew.

 • Krytyk filmowy Jan Olszewski nie żyje

  Jan Olszewski, krytyk filmowy związany z magazynem "Film", wieloletni członek Koła Piśmiennictwa Stowarzyszenia Filmowców Polskich zmarł 13 lutego 2014 roku. Miał 79 lat - poinformował Portalfilmowy.pl.

 • Jerzy Stachowicz i Jan Olszewski - prawnicy, którzy obronili Romana Polańskiego

  Niedawno Sąd Najwyższy ostatecznie oddalił wniosek o kasację złożony przez Zbigniewa Ziobrę. Oznacza to, że decyzja o niedopuszczalności ekstradycji jest ostateczna. W "Dzień Dobry TVN" adwokaci znanego reżysera Jerzy Stachowicz i Jan Olszewski opowiedzieli o szczegółach sprawy. Dlaczego prokuratura amerykańska nie chce zapomnieć o Polańskim, mimo że reżyser kilka lat temu zawarł ugodę z pokrzywdzoną?

 • Łukasz Rosiński (Luka Rosi) wziął ślub! Jak wygląda jego partnerka?

  Luka Rosi zasłynął przede wszystkim przebojem "A ty bądź" ( sprawdź! ).  W nagranym w 2018 teledysku do tego utworu wystąpiła modelka Karolina Olszewska , która teraz stała się żoną Rosińskiego.  Oprócz występowania w teledyskach i na wybiegach, Olszewska zajmuje się również studiowaniem kosmetologii.  Wesele gwiazd odbyło się w Zielonkach nieopodal Warszawy. Małżonkowie obecnie...

 • Katarzyna Walter: Kocham taniec i życie

  Znakomita aktorka. Odważna i pewna siebie kobieta. Mówi, że lubi grać skomplikowane postaci. Takie jak Alicja Ptak z "Pensjonatu Pod Różą" i Agnieszka Olszewska z "Na Wspólnej".

 • Magdalena Walach: Femme fatale?

  Scenarzyści "M jak miłość" przygotowali dla Magdaleny Walach (prokurator Agnieszka "Żyleta" Olszewska) niezwykle bogate i skomplikowane życie osobiste.

 • Nie chce być celebrytką

  Magdalena Walach, czyli podkomisarz Lucyna Szmidt z "Komisarza Aleksa" i prokurator Agnieszka Olszewska z sagi rodu Mostowiaków, po pracy zamyka drzwi do życia zawodowego i oddaje się najbliższym. Absolutnie nie chce być celebrytką.

 • "M jak miłość": Walczą o tę samą kobietę?

  Przez lata prokurator Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) marzyła o Tomku (Andrzej Młynarczyk). Jednak niedawno na horyzoncie pojawił się kolejny Chodakowski - Grzegorz (Wojciech Majchrzak). Równie atrakcyjny i do wzięcia! Sporo będzie się działo w najbliższych odcinkach serialu "M jak miłość".

 • "The Voice of Poland": Szemplińska, Ollar i Reczek zachwyciły trenerów

  Dziesiąta edycja "The Voice of Poland" to nie tylko nowi prowadzący oraz nowy skład trenerski. Podczas pierwszych trzech odcinków powracającego programu trenerów i publiczność oczarowali: Alicja Szemplińska, Karol Olszewski, Magdalena Ollara, Klaudia Kowalik i Daria Reczek.

Zdjęcia na temat: olszewska
 • Magdalena Walach, czyli Agnieszka Olszewska z "M jak miłość"
 • Marcin Kwaśny, czyli mecenas Olszewski z "Prawa Agaty"
Wideo na temat: olszewska
Dyskusje na temat: olszewska