• Informacje na temat:

  olszewski marcin

Artykuły na temat: olszewski marcin
 • "M jak miłość": Agnieszka Olszewska w poszukiwaniu miłości

  ...czułości, przyjaźni, ciepła - mówi o swej bohaterce Magdalena Walach. - Kurczowo łapie się każdej szansy na miłość - dodaje. Na liście sercowych podbojów Olszewskiej jedno z najwyższych miejsce zajmuje Budzyński (Krystian Wieczorek), z którym zaszła w ciążę. Niestety, gdy poroniła, Andrzej wrócił do Marty (Dominika Ostałowska) i ożenił się z nią. Agnieszka nie znalazła też szczęścia u boku Marcina...

 • Renata Dancewicz i Marek Kondrat: Nagie piersi i łzy

  Dzięki postaciom Beaty i Olgierda zyskali ogromną popularność.

 • Marcin Dubieniecki pozostanie w areszcie co najmniej do listopada

  ...​Marcin Dubieniecki (36 l.) do końca miał nadzieję, że sąd przychyli się do jego wniosku i wreszcie będzie mógł wyjść z aresztu. Marzy, by w końcu uściskać swoje córeczki. Jednak decyzja sądu nie ułożyła się po jego myśli.

 • Zna pewien trik

  Rafał Woźniacki jest człowiekiem ciepłym i pełnym empatii. Myślę, że można go polubić za poczucie humoru i szlachetne zasady - mówi Marcin Kwaśny o swoim bohaterze w "Klanie". To dla niego wyjątkowa rola z wielu względów...

 • "M jak miłość": Gwiazda pop uwiedzie Marcina!

  Już wkrótce do obsady "M jak miłość" dołączy kolejna gwiazda: Julita "Jula" Fabiszewska - wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, która fanów zdobyła m.in. dzięki przebojom “Milion słów", "Za każdym razem" i "Nie zatrzymasz mnie". Rola w serialu będzie jej aktorskim debiutem, a przed kamerami młoda piosenkarka wcieli się w Paulinę... dziewczynę, która odmieni życie Marcina (Mikołaj Roznerski).

 • Książkiewicz zatańczy z Maserakiem

  Poznaliśmy pełną listę uczestników 9. edycji "Tańca z gwiazdami". Najgoręcej zapowiadają się występy par: Weronika Książkiewicz - Rafał Maserak oraz Dorota Deląg - Marcin Hakiel.

 • "M jak miłość": Wspólne święta Marcina i Izy

  Zbliżają się serialowe święta, które dla Marcina i Izy będą naprawdę wyjątkowe. Czy zakochani spędzą razem Wigilię?

 • Gwiazdy sceny alternatywnej o Broniewskim

  W poniedziałek, 27 marca, ukazała się płyta "Broniewski", będąca muzycznym hołdem dla poety Władysława Broniewskiego (1897-1962), autora m.in. "Bagnetu na broń". Swoje wersje jego wierszy nagrali m.in. Muniek Staszczyk (T. Love), Marcin Świetlicki (Świetliki), Pidżama Porno, Pustki, Budyń (Pogodno), Eldo (Grammatik), Paresłów, czy Starzy Singers.

 • "M jak miłość": Marcin zamieszka z Agnieszką?

  Marcin odkrywa, że jeden z apartamentów w jego bloku jest na sprzedaż i od razu myśli o Agnieszce. Czy była ukochana zostanie jego sąsiadką?

 • Kolejny przegrany na parkiecie

  W czwartym odcinku "Tańca z gwiazdami" uczestnicy programu zaprezentowali konkursowy taniec. Jedni zatańczyli fokstrota, inni pasodoble. Dla niektórych był to ostatni taniec w programie. Marcin Chochlew musiał pożegnać się z show.

Zdjęcia na temat: olszewski marcin
 • Marcin Kwaśny, czyli mecenas Olszewski z "Prawa Agaty"
Wideo na temat: olszewski marcin
 • "M jak miłość": Odcinek 1445.

  W dniu walentynek Marcin szykuje dla Izy romantyczną niespodziankę, ale plany Chodakowskiego kolejny raz niszczy Artur. Tymczasem Olek postanawia znów odwiedzić Agnieszkę i jest Olszewską naprawdę zafascynowany. Asia spędza walentynkowy wieczór z Leszkiem, ale ich spotkanie przerywa nagle wizyta Niny, byłej ukochanej Krajewskiego.

 • "M jak miłość": Obrączka dla Asi?

  Paweł i Ala - razem z Basią - przyjeżdżają do Żnina, by odszukać rodzinę Markowskich. Agnieszka wybiera w końcu nowe mieszkanie i zostaje sąsiadką Marcina. Pani prokurator spotyka się też z byłym narzeczonym - Robertem - któremu wyznaje, że zaszła z Tomkiem w ciążę… A mężczyzna, wciąż w Olszewskiej zakochany, proponuje jej pomoc i jest gotów uznać dziecko za własne. Tomek pokazuje Asi... obrączki

 • Zwiastun 1193. odcinka "M jak miłość"

  Marcin odkrywa w końcu, że Grzegorz ma romans z Emilką – i ostro się z seniorem kłóci. Agnieszka wyznaje za to Tomkowi, że to właśnie on będzie ojcem jej dziecka... A policjant – gdy zdaje sobie sprawę, że Olszewska od kilku miesięcy go okłamywała – wybucha wściekłością. Tymczasem Joanna źle się czuje i postanawia zrobić test ciążowy…

Dyskusje na temat: olszewski marcin