• Informacje na temat:

  omar epps

Artykuły na temat: omar epps
 • "Obrzydliwości" na planie

  O tym, że w gabinecie House'a pachnie siarką, wiedzą wszyscy. - I trochę się boją! - śmieje się Omar Epps, grający Foremana. Zupełnie innego zdania będzie nowa pani doktor, którą w 7. serii zagra Amber Tamblyn.

 • Omar Epps w nowym "Alfiem"

  Omar Epps ( "Dracula 2000" , "Brother" ) dołączy do obsady remake'u filmu "Alfie" (1966), w którym wystąpił Michael Caine. Nowy obraz będzie opowieścią o niepoprawnym podrywaczu, który zostaje zmuszony do zmiany poglądów na temat miłości. Główną rolę w projekcie objął Jude Law ( "Sztuczna inteligencja" , "Droga do zatracenia" ).

 • Netflix: Sezon drugi serialu "Strzelec" jest już dostępny

  Fabuła produkcji osnuta jest wokół losów Boba Swagerra, snajpera, który po latach przerwy wraca do służby, aby udaremnić zamach na prezydenta USA. Niestety, to on wkrótce zostaje oskarżony o morderstwo i musi oczyścić swoje imię. Główne role w produkcji grają Ryan Phillippe, Cynthia Addai-Robinson, Omar Epps, Shantel Van Santen, David Marciano. Serial dostępny jest z polskimi napisami oraz...

 • Meg Ryan walczy o Omara Eppsa

  Jak już informowaliśmy, Meg Ryan zagra główną rolę w filmie "Against the Ropes" opowiadającym historię Jackie Kallen, kobiety pracującej jako manager zawodowych bokserów. Ostatnio producenci obrazu poinformowali, iż u boku aktorki wystąpi Omar Epps.

 • "Tacy jesteśmy": Gwiazdorska obsada czwartej serii w zaskakującej zapowiedzi!

  ..., Marsha Stephanie Blake, M. Night Shyamalan, Bahara Golestani, Timothy Omundson, Julian Silva, Auden Thornton, Nick Wechsler, Omar Epps. Wcześniej informowaliśmy, że w serialu w ważnej roli zagra także...

 • "Obrzydliwości" na planie serialu

  O tym, że w gabinecie House'a pachnie siarką, wiedzą wszyscy. - I trochę się boją! - śmieje się Omar Epps, grający Foremana. Zupełnie innego zdania będzie nowa pani doktor, którą w 7. serii zagra Amber Tamblyn.

 • "Shameless - Niepokorni": Wznowienia i kasacje

  ...o morderstwo i musi oczyścić swoje imię. Główne role w produkcji grają Ryan Phillippe, Cynthia Addai-Robinson, Omar Epps, Shantel Van Santen. Serial można oglądać w Polsce na Netflixie. W odróżnieniu...

 • Video, DVD: "Alfie"

  W czwartek, 2 czerwca, na video i DVD (do wypożyczenia) zadebiutuje dramat "Alfie" z Judem Law w tytułowej roli. Aktorowi na planie opowieści partnerowały piękne panie - między innymi Jane Krakowski, Nia Long, Susan Sarandon, Marisa Tomei, Sienna Miller.

 • Wieści zza oceanu: "The Defenders" zostają na Netflixie, "Good Girls" i "Shooter"

  ...oskarżony o morderstwo i musi oczyścić swoje imię. Główne role w produkcji grają Ryan Phillippe, Cynthia Addai-Robinson, Omar Epps, Shantel Van Santen. "Good Girls": NBC udostępniło pierwszy zwiastun...

 • Klątwa Christiny Ricci

  Christina Ricci ( "Człowiek, który płakał" ) zagra główną rolę w dreszczowcu zatytułowanym "Cursed", który dla wytwórni Dimension Films zrealizują Wes Craven i Kevin Williamson, odpowiedzialni za powstanie filmów z przebojowej serii "Krzyk" . W filmie zagra również inny bohater kultowego horroru, Skeet Ulrich ( "Stopień ryzyka" ).

Zdjęcia na temat: omar epps
Wideo na temat: omar epps
 • Jak się pracuje z Housem?

  Na to i na wiele innych pytań odpowiadają Amber Tamblyn i Omar Epps, czyli Martha Masters i dr Eric Foreman z serialu "Dr House".

Dyskusje na temat: omar epps