• Informacje na temat:

  one direction w polsce

Artykuły na temat: one direction w polsce
 • The Moment: Polska odpowiedź na One Direction?

  Na fali popularności brytyjskiego boysbandu One Direction powstanie jego polski odpowiednik. Wiosną ruszą przesłuchania, które wyłonić mają skład zespołu. Boysbandowi nadano nazwę The Moment.

 • One Direction: Kierunek szczyt

  Najnowszy album One Direction zatytułowany "Midnight Memories" w pierwszym tygodniu po premierze rozszedł się w Wielkiej Brytanii nakładzie 237 tysięcy egzemplarzy. Płyta boysbandu oczywiście(...) singel Calvina Harrisa i szwedzkiego DJ-a Alesso zatytułowany "Under Control". W utworze gościnnie zaśpiewał Theo Hutchcraft z popularnej w Polsce grupy Hurts. Sprawdź tekst piosenki w serwisie...

 • Sukcesy One Direction. Wraca moda na boysbandy?

  Podczas gali Brit Awards brytyjsko-irlandzka grupa One Direction w kategorii piosenka roku pokonała samą Adele. O boysbandzie z Wysp robi się coraz głośniej.

 • Wygraj wyjazd na spotkanie z One Direction w USA! (konkurs)

  Dobra wiadomość dla fanów One Direction - tylko w RMF FM możecie wygrać wyjątkowe zaproszenie na spotkanie z zespołem 17 i 18 listopada w Orlando w USA!

 • Andrzej Duda zostanie fanem Zayna Malika i One Direction?

  Prezydent Polski zaskoczył na Twitterze fanów One Direction. Otóż uznał on, że nowa piosenka Zayna Malika "Pillowtalk" jest sympatyczna.

 • Ian Rooth (West Avenue): Zastąpić One Direction!

  Znany z "The Voice of Poland" polski wokalista i tancerz Ian Rooth znalazł się wśród zwycięzców międzynarodowego konkursu i razem z nimi wszedł w skład nowego boysbandu West Avenue. Grupa chciałaby zająć na muzycznej scenie miejsce zespołu One Direction, który w 2016 roku robi sobie przerwę.

 • Recenzja One Direction "Made In The A.M.": Napisać, nagrać i... zapomnieć

  Piąty studyjny i pierwszy bez udziału Zayna Malika, album formacji One Direction, to w stosunku do udanego "Four" skandaliczny wręcz krok wstecz. Wielka szkoda.

 • Niall Horan zagra koncert w Polsce w 2020 r.

  W ramach światowej trasy "Nice To Meet Ya" Niall Horan wystąpi również w Polsce.

 • Harry Styles: Koncert w Polsce przełożony na 2021 r.

  Znany z grupy One Direction wokalista Harry Styles promować będzie solową płytę "Fine Line" z grudnia 2019 r. Trasa Brytyjczyka miała ruszyć w jego ojczyźnie w kwietniu, lecz koncerty zostały przełożone w związku z pandemią koronawirusa. "Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Dziękujemy za wyrozumiałość i czekamy na spotkanie z Wami!" - podkreślają organizatorzy...

 • Harry Styles po raz pierwszy w Polsce: Koncert z płytą "Fine Line" w 2020 r.

  ...10 maja 2020 r. w Tauron Arenie Kraków zaśpiewa znany z boysbandu One Direction wokalista Harry Styles. Brytyjczyk promować będzie nadchodzącą płytę "Fine Line".

Wideo na temat: one direction w polsce
 • Uczestniczka "The Voice of Poland" zachwyciła światową gwiazdę!

  Zespół Gossip, którego liderką jest charyzmatyczna Beth Ditto, zamieścił ostatnio na swoim Facebooku filmik z coverem ich przeboju "Move in the Right Direction". Nie byłoby może w tym nic(...), jak to bywa, w Polsce wokalistka nie została jakoś specjalnie dostrzeżona i doceniona. Dostrzegli ją za to autorzy przeboju, których Kasia wprawiła w niemałe osłupienie. "This is blowing our minds