• Informacje na temat:

  opania marian i bartosz

Artykuły na temat: opania marian i bartosz
 • Marian Opania: Szczęście do gier

  Koledzy zazdrościli mu, że mimo mizernego wzrostu tak dużo gra. Marek Perepeczko zapytał nawet kiedyś: „Jak to jest, kurduplu, że cię wszędzie widzę?”. „Bo ja się wszędzie mieszczę!” – odpowiedział Marian Opania.

 • Marian Opania: Fachowiec

  ...- To zawód piękny, ale i diabelski. Jeżeli traktuje się go poważnie, nie sposób ustrzec się jego toksyczności - mówi o aktorstwie. Ale ci, którzy znają Mariana Opanię, podkreślają, że sztuka jest kwintesencją jego życia.

 • "Coco": Maciej Stuhr i Bartosz Opania w polskim dubbingu

  ..., Bartosz Opania w roli muzycznego idola Ernesto de la Cruza, Agata Kulesza jako Mama Imelda. Ponadto wystąpią Marian Dziędziel, Ewa Szykulska i Marian Opania. Głosem Michała Rosińskiego przemów Miguel(...). I dodał - "Nie ma co kryć: ze wzruszenia spłakałem się na 'Coco' jak bóbr". "Coco" w kinach od 24 listopada. Bartosz Opania i Michał Rosiński jako Ernesto de la Cruz i mały Miguel:

 • Bartosz Opania: Byle kaszel to nowotwór płuc?

  Bartosz Opania (44 l.) z medycyną jest za pan brat. Przez kilka miesięcy w roku studiuje różne przypadki medyczne, przygotowując się do roli doktora Latoszka w serialu "Na dobre i na złe". Jego pierwszym i najlepszym konsultantem jest matka, lekarz bakteriolog. Porad medycznych chętnie udziela mu także ojciec, Marian Opania (72 l.), który grał rolę profesora Zyberta. Po świecie medycyny pan...

 • Rodzinny klan Opania: Ojciec, syn i wnuk

  Ojciec, syn i wnuk. Wszystkich trzech łączy nie tylko nazwisko Opania, lecz także niekwestionowany talent. Nestor rodu, Marian, jest wybitnym artystą. Jego syn Bartosz także ma wyrobione nazwisko. Najmłodszy z całej trójki, Filip, dwa lata temu skończył szkołę aktorską. Mało kto wie jednak, że tak naprawdę wszystko zaczęło się dużo wcześniej...

 • Marian Opania: Pił i bił

  W młodości sport był jego pasją, a siła pięści atutem, z którego często korzystał. - Jestem wyjątkowo spokojny, ale lepiej mnie nie denerwować - śmieje się teraz Marian Opania. I dodaje(...) zaglądał do kieliszka, pasjonował go też hazard. To, że nałogi całkiem go nie pochłonęły, Opania zawdzięcza żonie Halinie. Małżeństwem są już 52 lata. Doczekali się dwójki dzieci: syna Bartosza (także...

 • Aktorstwo ma we krwi

  Już niebawem w telenoweli "Klan" pojawi się nowy bohater, którego zagra Filip Opania, czyli syn Bartosza i wnuk Mariana.

 • "Coco" już na Blu-ray i DVD

  Film "Coco" - obsypana nagrodami animacja studia DisneyPixar - już od 9 maja jest dostępna na płytach Blu-ray i DVD. Film otrzymał w tym roku dwa Oscary w kategoriach: najlepsza animacja długometrażowa oraz najlepsza piosenka - "Remember me" oraz Złoty Glob. W polskiej wersji dubbingowej wystąpili m.in. Maciej Stuhr, Bartosz Opania i Agata Kulesza.

 • Wybrali się do Warszawy, żeby zaszaleć

  Na kilka dni malowniczy rynek w Zamościu zamienił się w plan filmowy nowej komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni". Były gwiazdy i efekty specjalne. Bohaterów opowieści grają m.in. Piotr Adamczyk, Katarzyna Glinka, Bartosz Opania i Dominika Kluźniak.

 • "W kinie śmieję się zawsze najgłośniej"

  Bartosz Opania to jeden z najciekawszych polskich aktorów młodego pokolenia. W 1994 roku zadebiutował w kinie rolą w filmie "1968. Szczęśliwego Nowego...

Zdjęcia na temat: opania marian i bartosz
Dyskusje na temat: opania marian i bartosz