• Informacje na temat:

  operacja nosa

Artykuły na temat: operacja nosa
 • Polski aktor przeszedł operację plastyczną

  ...opatrunkami, zaś pod oczami widoczna jest wyraźna opuchlizna i sińce. 29-letni aktor przyznał, że przeszedł operację plastyczną nosa. Kulm zdradził jedynie, że operacji poddał się w klinice(...) ukrywa jednak, że zdecydował się również nieco skorygować kształt nosa. Dodał, że więcej szczegółów zdradzi, "jak zdejmie gips". Pod umieszczonym wcześniej na Instagramie zdjęciu dopisał zaś...

 • Natalia Siwiec: Lekarze odmówili mi operacji nosa

  Natalia Siwiec przyznała w programie Agnieszki Szulim "Na językach", że jej największym kompleksem jest... nos.

 • Operacja plastyczna nie pomogła

  Amerykańska wokalistka Ashlee Simpson wyznała, że operacja plastyczna nosa nie sprawiła, że poczuła się piękniejszą kobietą.

 • Damian Ukeje z "The Voice of Poland" zakażony koronawirusem. Przeszedł operację

  .... ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jak chronić siebie i innych przed zachorowaniem? Pamiętaj o częstym myciu rąk wodą z mydłem i unikaj dotykania oczu, nosa i ust. Kiedy...

 • Nos Jacksona uratowany

  Michael Jackson przeszedł ostatnio kolejną operację plastyczną. Tym razem chirurgicznie skorygowano nos gwiazdora, używając do tego przeszczepionej z ucha chrząstki.

 • Małaszyński: Fanga w nos

  Widzowie TVN mogli zobaczyć już pierwszy odcinek serial u "Twarzą w twarz". Czy podbije serca widzów, podobnie jak "Magda M."? "Ważną rolę odgrywają uczucia, ale z każdym odcinkiem widz będzie zdziwiony i zaskoczony. Dostanie taką fangę w nos" - uśmiecha się Małaszyński.

 • Jacksonowi odpadnie nos?

  ...rekonstrukcji nosa piosenkarza.

 • Pink: "Droga Ja, starzejesz się". Co sądzi o operacjach plastycznych?

  Amerykańska piosenkarka Pink postanowiła podzielić się z fanami swoimi spostrzeżeniami na temat starzenia się i poddawania rozmaitym zabiegom odmładzającym. Gwiazda przekonuje, że nie ma zamiaru korzystać z usług chirurgii plastycznej. "Zdecydowałam, że mój talent i osobowość są o wiele ważniejsze niż wygląd mojej twarzy" - podkreśla.

 • Anitta o swoich operacjach plastycznych: Uwielbiam się zmieniać

  ...26-letnia gwiazda z Brazylii w rozmowie z magazynem "Ocean Drive" otwarcie opowiedziała o swoich operacjach plastycznych. "Dlaczego mam to ukrywać?" – pytała w trakcie wywiadu.

 • Olga Kalicka o operacjach plastycznych

  Medycyna estetyczna to coś, od czego ludzie się uzależniają. Robią jedną operację i nagle zauważają inne defekty, których wcześniej nie widzieli, w końcu zaczynają poprawiać wszystko, aż stają się kimś zupełnie nowym - uważa Olga Kalicka. Aktorka docenia możliwości, jakie daje medycyna estetyczna, jednak według niej nie można popadać w skrajności - za wszelką cenę próbować wygładzać każdą nową zmarszczkę czy znacząco zmieniać rysy twarzy.

Zdjęcia na temat: operacja nosa
Wideo na temat: operacja nosa
 • Gojdź wymodelował nos

  Krzysiek Gojdź testuje na sobie wszystkie zabiegi, które proponuje klientkom. Ostatnio poddał się zabiegowi korekty nosa przy użyciu kwasu hialuronowego. Chciał w ten sposób pokazać, że bolesna operacja plastyczna to nie jest jedyny sposób na zmianę kształtu nosa.

 • Lekarze odmówili Siwiec operacji

  Natalia Siwiec przyznała Agnieszce Szulim w programie "Na językach", że jej największym kompleksem jest nos. "Byłam w wielu klinikach i chciałam go zoperować i każdy lekarz odmówił mi operacji. Nawet w Polsce dwóch mi odmówiło" - zdradziła modelka. (Źródło: TVN/x-news)

 • Tamara Arciuch o retuszach: Na siłę chcą mnie poprawiać!

  , gdy musiałam wykłócać się z dyrektorem naczelnym pisma, który uważał, że moją twarz trzeba poprawiać, przesuwać mi odległość ust od nosa. Ja się pytam później: kto to jest?, a oni: niech pani zobaczy

Dyskusje na temat: operacja nosa