• Informacje na temat:

  operacje plastyczne celebrytek

Artykuły na temat: operacje plastyczne celebrytek
 • Wszystkie operacje plastyczne Natalii Siwiec. Chirurg wylicza!

  Natalia Siwiec (36 l.) nigdy nie kryła, że ma słabość do medycyny estetycznej. Otwarcie przyznała się do stosowania botoksu i powiększenia biustu. Teraz na temat poprawek celebrytki wypowiedział się chirurg jednej z klinik. Sporo tego!

 • Mikulski nie zmarł, tylko "się ukrywa"? Internauci komentują

  "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on teraz się ukrywa a w mediach podali, że zmarł. To bujda , obce wywiady deptały mu po piętach i dlatego zrobili mu operację plastyczną i teraz ma nową tożsamość i będzie działał w Azji a może w Ameryce, kto to wie. Trumna będzie pusta bo muszą zainscenizować pogrzeb aby wszystko było wiarygodne" - to jeden z komentarzy, które znalazły się pod informacją o śmierci Stanisława Mikulskiego.

 • Blanka Lipińska zdradziła, ile operacji plastycznych przeszła!

  Blanka Lipińska (34 l.) zamierza bardzo dobrze wykorzystać swoje pięć minut sławy. Autorka kontrowersyjnego erotycznego bestselera „365 dni” wypowiedziała się na temat opalania nago oraz operacji plastycznych, które przeszła.

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Które gwiazdy ukrywają operacje plastyczne?

  Tylko nieliczne gwiazdy potrafią się przyznać do tego, że sekretem ich wyglądu są operacje plastyczne. Którzy celebryci najprawdopodobniej oddali się w ręce chirurga, a teraz skrzętnie to ukrywają?

 • Szapołowska ostro o operacjach plastycznych

  "Nie dopuszczam myśli, by pójść pod nóż. Nie znam się na operacjach plastycznych, ale tutaj przecież chodzi o prawdę, o wnętrze, o duszę, o emocje wyrażane twarzą" - mówi Grażyna Szapołowska.

 • Kaley Cuoco nie żałuje operacji plastycznych

  Dla niektórych gwiazd operacje plastyczne to nadal temat tabu. Tylko nieliczne celebrytki przyznają się do poprawiania urody. Kaley Cuoco, znana z takich seriali jak "Czarodziejki" czy "Teoria wielkiego podrywu" nie ma problemu z mówieniem o operacjach plastycznych, które przeszła. Gwiazda kilka lat temu zrobiła sobie korektę nosa oraz piersi i z perspektywy czasu uważa, że była to świetna...

 • Montag żałuje operacji plastycznych

  Gwiazda reality show "Wzgórza Hollywood" - Heidi Montag złożyła samokrytykę. Żałuje decyzji o poddaniu się aż 10 operacjom plastycznym i to w dodatku jednego dnia. Marzy, by znów wyglądać jak "dawna Heidi" - wyznała.

 • Gosia Rozenek szykuje "coś ekstra"! Fani: "Operacje plastyczne, in vitro?"

  ...twarz brzmi znajomo", "Operacje plastyczne ?, in vitro? Pogadanki w tych tematach?" - zastanawiali się internauci.  Kro by pomyślał, że pomalowana twarz Małgoni aż tak da do myślenia jej fanom...

 • Kylie Jenner przeszła 12 operacji plastycznych?!

  Kylie Jenner (17 l.) chce się upodobnić do swojej starszej siostry Kim Kardashian (34 l.). Młoda celebrytka nie oszczędza na poprawianiu urody!

Wideo na temat: operacje plastyczne celebrytek
 • Paulla o operacjach plastycznych

  Paulla zareagowała na komentarze dotyczące jej operacji plastycznych. Zwróciła m.in. uwagę na mnogość innych celebrytek poprawiających sobie urodę, na które nie patrzy się w tym kontekście. - Nie mam poprawionego biustu, nie robię nic z pupą, nie mam przesadnie napompowanych ust - podkreśliła wokalistka. Dodała również, że w przeszłości zdarzało jej się trafiać na niekoniecznie kompetentnych

 • Operacja Dunaj

  Jest sierpień 1968 roku. Załoga polskiego czołgu T-34, wysłużonej już bardzo "Biedroneczki", uczestniczy w zbrojnej interwencji w Czechosłowacji. Polski czołg gubi jednak drogę, a co gorsze... wjeżdża do czeskiej gospody "U Krtka", gdzie utyka na dobre. Taki jest punkt wyjścia liryczno-komicznej historii, którą opowie film fabularny "Operacja Dunaj" w reżyserii Jacka Głomba. "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i...

 • Operacja Argo

  Oparty na prawdziwych wydarzeniach film "Argo" jest kroniką tajnej operacji ratowania sześciu Amerykanów. 4 listopada 1979 roku, w momencie, gdy irańska rewolucja osiąga temperaturę wrzenia, bojownicy szturmują ambasadę USA w Teheranie, biorąc 52 Amerykanów jako zakładników. Jednak w samym środku chaosu sześciu z nich udaje się wymknąć i znaleźć schronienie w domu ambasadora Kanady. Wiedząc, że ich odnalezienie i zabicie jest tylko kwestią czasu, specjalista od eksfiltracji w CIA, Tony Mendez...

Dyskusje na temat: operacje plastyczne celebrytek
 • Re: "Zawsze warto": Odcinek 3.

  Jak mi szkoda tych celebrytek ! Same ciaze, rozwody , zmiany partnerow , szukanie milionerow , ktora lepiej ubrana , ktora wycienkowana . Pozniej botoxy ,operacje plastyczne , głodowki bo poprostu maja chore głowki .

 • Re: "Siódme niebo": Mackenzie Rosman - diablica w ciele aniołka

  fakt kobity Powinny się rozbierać bo to ich jedyne chwile w życiu gdy mogą a POtem botoks , operacje plastyczne POdciąganie skóry i wiele innych " zabiegów" jak np. u "celebrytek" śmieno i straszno