• Informacje na temat:

  operacje plastyczne polskich gwiazd

Artykuły na temat: operacje plastyczne polskich gwiazd
 • Polski aktor przeszedł operację plastyczną

  ...w miniserialu "Radio, kamera, akcja" na antenie TVP2, w którym wystąpił u boku największych gwiazd polskiej muzyki, m. in. Ani Wyszkoni, Jana Borysewicza, Marka Piekarczyka, Piotra Kupichy czy Viki Gabor(...) w Lublinie. Dlatego też fani zaczęli dopytywać o szczegóły. W odpowiedzi na liczne pytania Kulm wyjaśnił, że postanowił poddać się operacji plastycznej z dwóch powodów. Pierwszy to względy zdrowotne. Nie...

 • Agnieszka Szulim: Sylwester, ciepła bielizna i operacje plastyczne

  ...przepowiednie, czyli co czeka nas w show-biznesie w 2014 r. Operacje plastyczne, skok ze spadochronem... Jest pani odważna? - Z tego co wiem, mam na koncie jedną operację. Ale tak, chyba jestem odważna(...)? W końcu też jest pani gwiazdą... - I dlatego jestem w tej roli bardziej wiarygodna. Po pierwsze, wiem, o czym mówię, znam ten świat od kuchni, nie jestem jedynie postronną obserwatorką. Po drugie...

 • Gwiazda programu "Love Island" powiększyła piersi

  Monika Kozakiewicz, gwiazda programu "Love Island", przeszła operację powiększenia piersi. Efektami pochwaliła się w sieci.

 • Zastrzelone gwiazdy muzyki

  ...10 czerwca w Orlando doszło do zabójstwa, które wstrząsnęło Ameryką. Wtedy właśnie zastrzelona została 22-letnia wokalistka Christina Grimmie. Jednak to nie jedyny przypadek w historii, kiedy gwiazda muzyki ginie w ten sposób.

 • Gwiazdy kontra brukowce

  Określenie "pier***one szczury", jakie Edyta Górniak zastosowała ostatnio w stosunku do dziennikarzy przejdzie zapewne do historii stosunków rodzimych gwiazd show biznesu z prasą. Wokalistka podała do sądu dwa popularne dzienniki - czy ma szansę na wygraną? Kilku zagranicznym gwiazdom taka sztuka się udała.

 • Przeszła operację, nie wystąpi w Polsce

  Cesaria Evora, gwiazda piosenki z Wysp Zielonego Przylądka, z powodu złego stanu zdrowia odwołała tegoroczną trasę koncertową, podczas której miała odwiedzić także Polskę. Jedyny koncert planowano 22 maja w ramach bydgoskiego Smooth Festivalu.

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  7 lutego w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej odbył się coroczny Charytatywny Bal Dziennikarzy. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show biznesie zgromadziła zarówno przedstawicieli świata mediów, biznesu jak i polityki. Dochód z tegorocznego balu zasili konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko".

 • Katarzyna Walter: Skalpel? Boję się, ale o tym myślę

  Katarzyna Walter, gwiazda serialu "Na Wspólnej", za trzy miesiące skończy 57 lat. W przeciwieństwie do większości polskich gwiazd show-biznesu nie ukrywa, że stara się zniwelować oznaki(...) w przyszłości podda się tego typu operacji. - Operacje plastyczne są bardzo dużym zagrożeniem dla siatki nerwów. Jeśli się przetnie taki nerw, to to jest bardzo poważna historia, żeby to naprawić. Na razie...

 • "Naturalna" Sophia Loren

  Legendarna gwiazda kina - Sophia Loren - twierdzi, że jej nieprzemijające piękno jest w 100 procentach zasługą natury, ponieważ nigdy nie korzystała z operacji plastycznych.

 • Rodowicz u lekarza Jacksona?

  W rozmowie z "Faktem" polska gwiazda przyznała, że w przyszłości zdecyduje się na poprawienie urody za pomocą chirurga plastycznego: "Na pewno zdecyduję się kiedyś na operację plastyczną, bo przecież jak będę potworem, to będę musiała" - śmieje się Maryla Rodowicz. "Skóra się starzeje, wiotczeje, opada i jeżeli można sobie to poprawić, a są teraz takie możliwości, to czemu nie" - dodaje...