• Informacje na temat:

  oprah winfrey aktorka

Artykuły na temat: oprah winfrey aktorka
 • ​Oprah Winfrey z nagrodą im. Cecila B. DeMille'a

  ...​Oprah Winfrey zostanie wyróżniona nagrodą imienia Cecila B. DeMille'a - ogłosiło właśnie Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej, które przyznaje Złote Globy. Prezenterka, aktorka, producentka, bizneswoman i miliarderka odbierze statuetkę na gali 7 stycznia.

 • Oprah Winfrey najbogatsza

  ..."Forbes" opublikował listę najbogatszych kobiet show-biznesu. Pierwsze miejsce zajęła królowa amerykańskiej telewizji Oprah Winfrey.

 • Oprah Winfrey zarabia najwięcej

  Amerykańska prezenterka telewizyjna i aktorka Oprah Winfrey jest najlepiej zarabiającą kobietą w Hollywood, a przynajmniej tak wynika z rankingu opublikowanego przez renomowany magazyn "Forbes".

 • Majówka z Oprah Winfrey

  To coś specjalnego dla fanów Oprah Winfrey. Podczas majówki widzowie kanału TLC będą mogli obejrzeć cykl programów, w których legenda amerykańskiej telewizji zaprosi do rozmowy znane gwiazdy ze świata show biznesu.

 • Oprah Winfrey: Stale byłabym nago...

  Oprah Winfrey, po wielu latach przerwy, powraca na ekrany kin. Już od 26 grudnia sławną prezenterkę będzie można zobaczyć w filmie "Kamerdyner".

 • Oprah Winfrey: Przeklina, pali i pije

  Po piętnastu latach od premiery głośnego "Pokochać", nominowana do Oscara oraz Złotego Globu Oprah Winfrey powraca na duży ekran. 26 grudnia zobaczymy ją w "Kamerdynerze", niezwykłej, opartej na prawdziwych wydarzeniach historii Cecila Gainesa, który pracował dla ośmiu kolejnych przywódców Ameryki.

 • Na kanapie u Oprah Winfrey

  ..."The Oprah Winfrey Show". I założyła "The Oprah Winfrey Network". "Vanity Fair" napisał o niej: "Oprah ma większy wpływ na kulturę niż jakikolwiek polityk czy przywódca religijny, może poza papieżem(...) wyjątkowe zwierzenia. Rihanna płacze wspominając pobicie Znana piosenkarka wybiera się w swoje rodzinne strony, na Barbados. Leci w towarzystwie Oprah Winfrey, bo dziennikarka właśnie tam postanowiła...

 • Winfrey znów najpotężniejsza

  Prowadząca telewizyjny talk show Oprah Winfrey została uznana drugi raz z rzędu za najbardziej wpływową osobistości - wynika z dorocznej listy magazynu "Forbes".

 • Winfrey z honorowym Oscarem

  Słynna amerykańska prezenterka telewizyjna i aktorka Oprah Winfrey odebrała w sobotę, 12 listopada, podczas gali Governors Awards honorowego Oscara za działalność humanitarną. Jest to specjalna nagroda Amerykańskiej Akademii Filmowej.

 • Oprah Winfrey traci wpływy

  Przez 9 lat Oprah Winfrey miała swoje stałe miejsce na sporządzanej przez tygodnik "Time" liście 100 najbardziej wpływowych ludzi świata. Najnowszy ranking może być dla niej ciosem, ponieważ "królowa talk-show" niespodziewanie wypadła z pierwszej "setki".

Zdjęcia na temat: oprah winfrey aktorka
Wideo na temat: oprah winfrey aktorka
 • Były chłopak zgwałcił ją, gdy spała. Tak straciła dziewictwo!

  Amy Schumer opowiedziała o tym, jak została zgwałcona. W rozmowie z Oprah Winfrey aktorka wyznała, że w ten sposób straciła dziewictwo. Jako nastolatka została wykorzystana przez ówczesnego chłopaka w trakcie snu. „Nie zgodziłam się na to. Nie rozmawialiśmy o tym wcześniej i nie byłam na to gotowa” - powiedziała Schumer. Aktorka wielokrotnie mówiła o gwałcie, jednak nigdy nie wyjawiła